| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 24494  [Dalších 24444 >>]
Zdenka, dva kluci 132279
12.9.2012 18:29:56
Ahoj holky,

zdravim vas pri strede a jsem tu jen na skok, ale zaujal mn erecept, ktery budu dneska zkouset:

http://www.dairygoodness.ca/cheese/all-you-need-is-cheese/recipes/autumn-hash?v=v

Je tam i video...ted nevim jestli je ta website uplna, ale najde se to pod

www.allyouneedischeese.ca a pak do hledace dejte "autumn hash" aobje vi s eto :)

Dam vedet, jak to dopadlo. Ted bezim do skoly na liturgy, pak book fair a do Safeway nakupovat.

Mejte se!
yxh 122253
10.9.2012 22:28:58
Ja vim, snih hned kolem poledniho roztal ale byla to udalost. ~t~ prave ten znamy co pro nej muj ~s~ delal rikal, ze kluci byli nadseni. Oni se tam prestehovali z Colorada, tak to byla vzpominka na doby minule ~t~
bohunak 5775
10.9.2012 22:05:31
Zdeni, tak fotky nevedu. Zrovna krasne me tu nepripada, takze nefotim.~t~

My jsme tady zazili snih 2x za tech 7 let. Ale to ani nebyl snih, hned to talo. Spis takova "snehova voda".
yxh 122253
10.9.2012 16:20:46
Ahoj Bohunko.
Tak ty neturisticke mne lakaji, ale i ty turisticke nebyly nejhorsi. Byli jsme tam pres tyden, tak tam nebylo ani moc lidi.
Ja vim, nadjezdy podjezdy, ale jezdi se tam dobre, kdyz clovek zakufruje, vi, ze za par km sjede a muze se vratit, a mas pravdu, silnice je ve vybornem stavu. Nevim jak by to dopadlo, kdyby byla takova jako nase silnice v Saskatchewanu, kde to je sama jama a vymol. Pri prutrzi mracen, co u vas byvaji, by tu asi byly poradne bouracky ~a~
Jo a rarita byla, kdyz pobliz plaze ve stanku se suvenyry, prodavali pohledy z doby, kdy v Galveston napadal snih.
Zdenka, dva kluci 132279
9.9.2012 22:52:40
Bohunko,

to jsem ani nevedela, ze mas kluky temer stejne stare jako ja! Akorat Janickovi je 11 a Pavlikovi 9.
Jestli mas nejake fotky z vaseho mesta a okoli, tak sem nejakou dej. Moc by mne to zajimalo, jak to u vas vypada
bohunak 5775
9.9.2012 21:28:58
Soni, Galveston miluji. I kdyz jezdim s klukama na jine mista. Turisty moc nemusime. My jezdime na "rednecke" plaze, ktere turisti neznaji.~;)

Na nase dalnice si zvykne kazdy. Jsou v super stavu, aspon vim, za co platim takove vysoke dane.~t~ Ty nadjezdy a podjezdy jsou takove dalnice kolem, abys treba nemusela pres cely Houston, pres centrum, tak zajedes okolo. Je to fajn, neni takovy sileny traffic.
yxh 122253
9.9.2012 20:57:23
Teda tohle vazne je na hlavu. Prvni ohlas se napred neobjevil, a kdyz jsem napsala druhy, jsou tam najednou oba ~o~~q~~q~ a navic fotogalerie mi nejde zalozit, pokazde mi to rika, ze uz pod tim jmenem jedna je, ackoliv pokazde davam jine jmeno ~o~~o~
yxh 122253
9.9.2012 20:55:18
Ahoj Bohunko,
Takze vlastne bydlis presne tam, kde jsme bydleli v LaQuinta. Tam se mi to moc libilo, protoze je to takovy lesopark a domy a obchody jsou poruznu mezi stromy. Muj ~s~ tam delal v Southwest Compressor, opravoval a usazoval stroje. Ja travila dny v bazenu a toulanim po okoli. Byl tam rybnicek a v nem zelvy. A taky Picomolo. Jeste ted se mi sbihaji sliny kdyz pomyslim na ten vyber gelato. Tady mame DQ a Jeden kramek s dobrou zmrzlinou, jinak Marble Slab (nic moc).
Je to tam rovinate, ale mate aspon stromy, tady to je rovina a otevrena prerie, trava a obili. Aspon ve meste jsou stromy a kolem farem.
Uvidis, ze si s holcickou uzijes hodne legrace. Mne holky od mala "pomahaly" v kuchyni ~t~ a vnucka taky rada pomaha. Je to jine nez s klukama, ale bude mit ochrance, velke brasky.
~p~
yxh 122253
9.9.2012 15:34:51
Jeje, to je prave to misto ktere se mi moc libilo, kde jsme byli v LaQuinta. 2 tydny. Moc se mi libi, ze to je vlastne lesopark a mezitim jsou domy a obchody atd. Zamilovala jsem si Picomolo. Tady je jenom DQ a jeden maly kramek s dobrou zmrzlinou, ten na podzim zavira, takze si odobrem gelato muzu tak akorat nechat zdat. Manzel tam premistoval stroje a opravoval v Southwest Machine Shop. Tak jsem jela s nim a travila dny v bazenu a brouzdanim po okoli. O vikendu jsme jeli do Galveston a pak jeden tyden travili tam. Bylo to moc bezva. Jenom mne trochu desily ty nadjezdy a podjezdy. ~t~ Ridil muj ~s~ ale clovek si asi zvykne vid? Tam u vas je sice rovina ale zeleno. Tady je rovina a trava. Stromy jenom kolem farem. Ve meste je to dobre ale jak vyjedes ven, tak prerie a lany poli.
Krazny zbytek vikendu a at se malicka moc nevrti. Neboj budes mit radost. Ona ti bude pomahat v kuchyni obe holky mi "pomahaly" s radosti a vnucka taky ~t~ ~t~
bohunak 5775
9.9.2012 15:09:37
Zdravim,

Soni,synum je 10 a 9 let. Tentokrat je to holka. Tak jsem zvedava, jelikoz s holkama nemam zadne zkusenosti.~:-D

Ja chci prave nejaky baracek, chatu na Upstate NY, tam je nadherne. Tady ziju v rovine a uz mi z toho leta(horka) a roviny hrabe.~t~

Soni, tak ja bydlim mezi Houston a Conroe, hned na hranici Conroe- Woodlands. Jestli ti to neco rika.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 24494  [Dalších 24444 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.