| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Hemofilie

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 199  [Dalších 169 >>]
Nikola 138312
7.8.2013 17:10:30
Zdravím, dnes mi přišly výsledky z Prahy a jsem přenašečkou hemofilie typu A, a můj syn ji má od narození , je mu 9. Měsíců, a měl už krvácení do kloubu na loktu u ručičky v 6. Měsicích.. Chtěla bych poznat nějakou maminku co má zkušenosti s hemofilii A od narození jejího syna.. Radímek už leze a sedí , a má furt modřiny a bojím se až začne chodit , máte nějaké zkušenosti s helmičkou nebo i chráničema na klouby? A co zubař? Musím mít pro něj nějakého zubeře co tomu rozumí? Prej ty děti ležej v nemocni když dětem trhají zoubky.. A co příspěvek od 1 roka? Kolik tak dostáváte? Co školka? Vezmou mi ho do školky? Děkuji za odpovědi:-)
Nikola 138312
7.8.2013 17:09:23
Co by jste potřebovala vědět?
Nikola 138312
7.8.2013 17:04:55
Zdravím, dnes mi přišly výsledky z Prahy a jsem přenašečkou hemofilie typu A, a můj syn ji má od narození , je mu 9. Měsíců, a měl už krvácení do kloubu na loktu u ručičky v 6. Měsicích.. Chtěla bych poznat nějakou maminku co má zkušenosti s hemofilii A od narození jejího syna.. Radímek už leze a sedí , a má furt modřiny a bojím se až začne chodit , máte nějaké zkušenosti s helmičkou nebo i chráničema na klouby? A co zubař? Musím mít pro něj nějakého zubeře co tomu rozumí? Prej ty děti ležej v nemocni když dětem trhají zoubky.. A co příspěvek od 1 roka? Kolik tak dostáváte? Co školka? Vezmou mi ho do školky? Děkuji za odpovědi
Nikola 138312
7.8.2013 16:35:50
Zdravím , také se přidám do diskuze, mám syna hemofilika typu A, víme to už od narození Radímka, a tak by mě zajímalo jak to zvladáte psychicky atd, a čeho se mám nejvíce bát , Radímkovi je 9. Měsíců leze, sedí každou chvilku má modřiny, a měl na 6. Měs. Už krvácení do kloubu u ručičky v loktu, zajímá mě co váš syn může a nemůže , jako za sport, a co ve škole? A kolik peněz pobíráte na hemofilii.. Ráda bych poznala nějakou maminku čím si prošla nebo prochází tím co já.Děkuji zaodpovědi~6~
Katka, studentka
  • 
28.7.2013 23:43:05
Zdravím, mám na Vás velkou prosbu našla by se dobrá dušička, která by se mnou udělala "rozhovor" o Hemofilii. Jsem studentka a píši Absoloventskou práci právě na téma Hemofilie. Moc děkuji :)))
Suza007 91095
26.4.2012 13:33:42
díky za názor
.kili. 125672
26.4.2012 10:16:44
v případě rodinné anamnestické zátěže a hraničního aPTT bych asi měl za vhodné haematologické vyšetření, adenotomie není urgentní ani nezbytná
Suza007 91095
26.4.2012 10:03:04
Tak strejda míval prý problémy s krvácením z nosu a léčil se s vysokým krevním tlakem, nikoliv přímo s poruchou srážlivosti. Tak to je dobrá zpráva, ne?
Suza007 91095
26.4.2012 8:59:24
K té špatné srážlivosti krve - já i moje mamka máme horší srážlivost, ale je to jenom odpozorovaná věc, ani jedna z nás se s tím nikdy neléčila. Řekla bych, že mamka to má trochu horší než já, ale je to jenom osobní názor. Matčin bratr se se špatnou srážlivostí ale dřív léčil, nicméně o co přesně se jednalo nevím (snažím se to zrovna zjistit). Z druhé strany rodiny je snad v tomhle ohledu všechno ok.
.kili. 125672
26.4.2012 8:35:34
- "v rodině se vyskystla zhoršená srážlivost krve "

těžko říci, co je to zhoršená srážlivost, to bůže být i thronmbofilie (to by pak záleželo na tom, kdo v rodině a proč to měl) i haemophilie - pokud právě ta, pak by bylo vhodné příščninu hraničního aPTT objasnit

- thrombo 466 G/l je naprosto OK, bez nějakých dalších rozvah


[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 199  [Dalších 169 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.