| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2016

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 32  [Dalších 2 >>]
Petra+Pepíček + ?
  • 
20.7.2015 20:57:15
Ahoj,také bych se ráda přidala,mám pětiletého chlapečka a teď termín porodu 26.1.16
Jaruška a třeti pupík 102819
20.7.2015 20:05:12
Ahoj jo to vize muzes:-)kazda mamina je tu zvana :-) aspon nas tu bude pomalu pribyvat:-) jinak drzim palecky aby utz probehl v poradku .
Katka+Honzík+??? 45371
20.7.2015 16:04:00
Ahoj, můžu k Vám? Je mi 36 let, mám osmiletého syna a TP 26.1. Zítra jdu na genetický utz do Prahy, tak doufám, že bude vše ok!!!
Jaruška a třeti pupík 102819
19.7.2015 0:46:14
Ale zase je to hezky pocit drzet v ruce toho maleho drobecka :-) to ja doma mam jeste ty drobecky sice uz ne tak maly ale synovi je 5let a dceri 4 roky tak ze porad je o zabavu postarano :-)
Martina** 12673
18.7.2015 22:07:27
Tak to já už mám o deset roků víc, třetí mimčo už jsme neplánovali a dost nás to zaskočilo, děti už jsou velký, takže to bude spíš takový jedináček.
Jaruška a třeti pupík 102819
18.7.2015 9:50:02
Ahojky tak to taky koukam ze uz na utz bylo videt pohlavy nam nic doktor nerekl tak ze ja si budu muset jeste nejaky cas pockat a v cera sme to oznamili synovi a ten nam rekl ze chce bratricka segru pry uz ne a holce to budeme muset rict az se vrati z prazdnin od babicky.jinak ja jsem jeste mlada no mlada 26 roku tak ze jeste dlouhe leta pred sebou ~;)
Martina** 12673
17.7.2015 20:31:12
Ahoj holky, tak já taky čekám 3, doma máme páreček, takže je nám to vcelku jedno, i když tajně jsem doufala v holčičku, ale na ultrazvuku už to vypadalo jako kluk, překvapilo mě, že to šlo vidět už tak brzo. Zaplatila jsem si prvotrimestrální ulz a dopadl dobře.
Můžu se zeptat kolik vám je?
Jaruška a třeti pupík 102819
15.7.2015 19:50:52
Tak vis jak se to rika do tretice vseho dobreho a treba to bude ta holcicka co si prejete.ja uz doma parecek mam tak ze uz je jedno co budeme mit manzel by chtel holcicku jeho je to prvni mimco,jinak jdu pristi stredu na kontrolu doktor rekl ze kdyby byli testy spatny ze by volal a zatim nic tak ze to vypada zatim dobre nebo v to aspon doufam.jinak jak v tom ma hru nadvaha?ja ji mam taky a zatim nikdo nic nerikal tak doufam ze to nebude nic vazneho a budete v poradku
petra dva raubiriky+birsko
  • 
15.7.2015 7:47:14
jarustak drzim palecky jelikoz ja zas trpim nad vahou tak buud litat po vsech certech ale doufam ze to bude holcicka mam kluky holka by byla super hlavne vse zdravy ja na gynetiku pujdu taky tak budem mit po vanocni darky..a ja i narozeninovej..
Jaruška a třeti pupík 102819
2.7.2015 12:37:59
Ahoj Peto tak te tu vitam a jsem rada ze tu nejsem sama :-) mi mame tp na 7.1 tak ze jeste dlouha doba ale ono se to prekuli a budeme mit prdolky u sebe. Jinak jdu zitra na velky utz skrze genetiku byla mi doporucena od lekare proto ze jsem musela ve druhem tehotenstvi podstoupit testy z plodove vody tak doufam ze to ted bude vse v poradku a ja si treti tehotenstvi konecne uziji ~z~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 32  [Dalších 2 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.