| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2016

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 32  [Dalších 12 >>]
Katka+Honzík+??? 45371
24.7.2015 13:13:57
Tak s těmi kily Vám teda závidím!!! Já mám na hoře 4kg. Vůbec se nepřecpávám, cvičím každý den na stepperu... Je pravda, že hodně lenoším. Odpoledne se musím cca hoďku prospat, abych mohla fungovat. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat, až začnu v září chodit do práce. U prvního těhu jsem takhle unavená teda nebyla...
Martina** 12673
24.7.2015 12:45:31
Ahoj holky, ty vedra mě fakt zabijou ~:(

Jinak já taky ještě nemám ani kilo nahoře, dokonce jsem ještě zhubla a asi ještě dlouho na mě nepůjde nic poznat.

Teď přemýšlíme kam na dovču, po česku, nemáte nějaký tip?
Jaruška a třeti pupík 102819
23.7.2015 12:32:43
Ahoj tak se hlasim ze vcerejsi navstevi u dr.vse v poradku jak i ty testy jen me poslal na dalsi asi ty jak tu ted pisete :-) jinak mi v cera doktor oznsmil ze se rozhodl zrusit mi testy na cukr pry kdyz jsem mela cukrovku obe tehotenstvi tak jery pravdepodobnost ze to budu mit i treti tak mi napsal rovnou zadanku k lekarce na hlidani tak jsem zvedava jinak nemam na hore jeste ani kg tak si myslim ze to nebude task strasne kdyz jsem mela cukrovku pred tim tak jsem sla kazdy mesic o 5kg nahoru tak ze to snad uz nebude takove nebo v to aspon doufam uz bych to nechtela zazit
Martina** 12673
22.7.2015 22:53:41
Já mám utz i krev vpořádku, ještě mě čekají klasické tripl testy a když to bude dobrý, tak asi nepůjdu, paní doktorka říkala, že spolu mají 96% procent, což je dost.
Katka+Honzík+??? 45371
22.7.2015 21:48:46
Mě právě brali nejdříve krev a poté utz, kde to zároveň zhodnotili.Další genetický odběr krve mám od 6.8-18.8 a od 7.9 týden je ultrazvuk.
Na konzíliu mi doktorka říkala o plodovce, ale že hodnoty jsou v pořádku, utz nález je v pořádku, tak prý by to bylo zbytečný.Pokud se něco uděje, tak se to může řešit i po triple testech nebo po další genetice. Doktor hodně zkoumal šíjové projasnění-znak downa syndromu a potom koukal důkladně na srdeční činnost.Downi mívají srdeční vady. Tu mám v pořádku. Byla jsem u pana doktora Doležala v Praze a super. Příště se objednám zase k němu
Petra+Pepicek + ?
  • 
22.7.2015 20:57:53
ja jsem z Rokycan u Plzne.taky je mi 36 a premyslim,nad plodovkou,utz v poradku,jeste cekam na vysledky z krve.
Martina** 12673
22.7.2015 20:06:57
Ahoj Katko, mě je taky 36, chtěla jsem se tě zeptat jestli uvažuješ o odběru plodové vody, mě byla nabídnuta, ale mám prý hraniční věk tak bych nemusela.
Jinak zdravím všechny nováčky, jo a já jsem z jižní moravy, kousek od Znojma.
Jaruška a třeti pupík 102819
21.7.2015 17:34:02
Tak to je dobra sprava ze utz dopadl dobre ja jdu k dr.zitra tak jsem zvedava jak to dopadlo me ale nevolal tak si myslim ze to bude taky vse ok .jinak ja jsem z Hlinska to je kousek od Chrudimi
Katka+Honzík+??? 45371
21.7.2015 15:37:04
Já jsem z Lobkovic. Je to součást Neratovic(kousek za Prahou). UTZ dopadl dobře, genetický nález negativní. Mimčo má všechny orgány, končetiny, prstíky :-) a měří 10cm. Ještě mě čeká klasický triple test jako Vás všechny.:-) A holky vy jste odkuď?
Jaruška a třeti pupík 102819
21.7.2015 10:29:05
Ahoj Peto taky mam doma 5leteho kluka a 4letou holku :-) od kud holky vubec jste?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 32  [Dalších 12 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.