| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 137  [Dalších 107 >>]
Ema + 2 56937
9.9.2013 13:46:52
Jee, Gati, moc blahopřeji k chlapečkovi, to máte fajn, ke dvěma holčičkám chlapečka, to se o něj holky hezky budou starat :-) Tak zatím dvě holčičky a jeden chlapeček v naší 4 členné diskuzi~t~ Takže na mě zbývá kluk, aby to bylo vyrovnané, co? ~8~~t~ Uvidíme příští týden, jdu na velký UTZ a momentálně jsem zas naladěná na to, dát si pohlaví říct~;)
gatti, 06/05,06/07,01/14 25071
9.9.2013 8:38:36
Ahoj holky, opravdová skoda, ze je nás tak málo.
Při kontrole jsem na utz viděla pytlika. Takže po 2 holcickach budeme mít velkou zmenu. Teda bylo to tak evidentní, ze to je na 99% kluk.
Břicho se mi zda veliké, ale kdo mě nezna , ještě nepozna.
Opatrujte se holky
Claire 222 110702
9.9.2013 6:01:42
Modrý koník mi jednou taky vyjel nas FB jako reklama, mám dojem, že jsem se tam snad i přihlašovala :-)
Přijde mi, že i ty holky, co tu byly, odešly :-( Jen doufám, že se nic nestalo ~;((
Ono ty diskuze jsou super, když si člověk není s něčím jistý, atak. Můžeš čekat páté dítě a stejně tě může ledacos rozhodit, jak jsem teď zjistila :-)
Jj, uvidíme, ale už jsme všude nahlásili, že je to kluk tak z 1% ~:-D Tak to by tedy bylo překvápko.. To se stává málokdy, že vidí kluka až tak pozdě, většinou spíš není vidět nic, nebo si dlouho nejsou jistí a je to pak holčička, kluka víají docela brzy. No, uvidíme ~;)
Zítra budu volat na výsledky tripplů, mám strach, fakt velikej, snad to dopadne dobře ~6~
Ema + 2 56937
6.9.2013 9:01:59
Třeba z toho kluk ještě nakonec bude, Míša měl být holka až do 27 tt a pak najednou kluk jak buk ~;)
Já mám taky břicho dost velké, i mě po chvíli tlačí, když sedím, což si u dřívějších těhu vybavuji tak v třetím trimestru~8~ ~8~Ještě nedávno si lidi ani moc nevšímali a tento týden každý reaguje: teda, nějak ti to bříško porostlo! ~t~

Jojo, je to divné, že je nás tu tak málo, není někde živější diskuse, že bychom se přidaly? Já vím, že je na modrém koníku (soukromá), ale podle všeho je tam těch holek zas strašně moc a asi to tam i hodně žije a zas nechci prosedět půl dne u pc, abych všechno dočetla :-)
Claire 222 110702
6.9.2013 6:53:33
Emo, moc děkuji za gratulaci ~;). Doma mám kluka a holčičku, ale kluk je z minulého vztahu, z manželství máme jen holčičku a manžel chtěl moc kluka, ale tak byl si vědom toho, že šance je 50 na 50 ~b~.. Hlavně, že je prcek zdravý, já to zase tolik neřeším, kluka jsem ale chtěla víc. Nevadí.~6~
Co Vy? Co bříška? Rostou? Nějak se nám nikdo nepřidává, je to taková diskuze o třech, co? ~3~ Já mám břicho strašně veliký, nějak nechápou, čím to je.. Nechci se vidět ke konci těhu ~8~
Ema + 2 56937
5.9.2013 12:25:26
Blahopřeji k holčičce Claire!!! Už jsem zapomněla, co máš doma? To je fajn, že je dr. tak pečlivý, 20 minutový UTZ, to jsem snad neměla ani v 20 tt u kluků...
Tak sis mimíska užila, já už se těším na 20 tt, ale musím ještě dva týdny počkat.. Ještě, že ho už cítím, aspoň vím, že tam je :-)
Claire 222 110702
5.9.2013 9:57:35
Ahoj holky,
tak mám po odběrech na tripple a opět poroběhl důkladný asi 20ti minutový uzv, vše v pořádku, doktor říkal, že na základě uzv může říct, že nevidí důvod, že by tripply měly vyjít špatně, výsledky budou začátkem příšítho týdne. Jinak je to holčička ~:-D.
Ema + 2 56937
3.9.2013 10:34:28
Držím palce, ať tripple vyjde dobře, věřím že jo~R^
Ema + 2 56937
3.9.2013 10:29:55
Nene Claire, nejdu, odmítla jsem to. No u nás je samozřejmě tripple taky automatický, ale jako každý zákrok a každé vyšetření, můžeš ho odmítnout. Ale samozřejmě většina dr. se bude tvářit, že děláš blbost. Mě to teda moje doktorka odsouhlasila a nedivila se, ale teď na 20 tt jdu k tomu hlavnímu, tak uvidím, co bude říkat on. Ale mě tripply vyděsily u prvního syna (samozřejmě planý poplach, ale tehdy jsem ještě moc nevěděla, jak často jsou falešně pozitivní, takže to stres byl), takže u druhého už jsem se víc informovala, podstoupila NT screening a pak už tripple odmítla. Tehdy přímo dr. z genetického centra, který mi screening dělal, řekl, že tripple už považuje za zbytečný, když je screening OK. Takže jsem ho odmítla tehdy i teď. Můj dr. je údajně velký odborník na UTZ v 20. týdnu, takže věřím, že kdyby něco, zjistí to tam.
Claire 222 110702
3.9.2013 9:59:32
Emo a ty na amnio jdeš? Já když byxch nešla na tripple, což se u nás doktor neptá, prostě na ně chodí každá, i když možná bych to asi odmítnout mohla, ale tak už na to jdu, tak kdybych vycházela jen ze screeningu, tak na amnio rozhodně jen kvůli věku nejdu. V tom mám jasno. Teď, pokud mi něco vyjde na tripplech hodně špatně, budu holt dost přemýšlet, ale pokud to bude jen tak nějak hraniční, na amnio nejdu.Je mi sice 37, ale dneska je to normální věk vícerodičky, nejsme v době, kdy se téměř povenně rodilo ve 20ti letech 25 letá bezdětná holka už vypadala divně, že? ~:-D~b~ Kolem mě je spousta starších maminek se zdravými dětmi, takže si z věku stres dělat nechci ~6~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 137  [Dalších 107 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.