| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6593  [Dalších 6553 >>]
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
13.4.2013 15:45:46
a má to samé co Lucie?
Silvie+2 121149
13.4.2013 9:41:20
Tak to jsem teda zvědavá, jak to dopadne. Pak dám vědět... taky ji níc není, vypadá spokojeně a doktoři člověka i dítě zbytečně stresují ~a~ ale mají to v popisu práce.

nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
12.4.2013 14:12:19
no ptám se proto, protože jsme řešili s Luckou kdysi výtok, měla větší průjem a asi se jí to dostalo kam nemělo a začala mít výtok...takže pediatrička nám dala pytlík na odebrání moči, takový ten přilepovací ..moč jsme odebrali a vyšli jí šílené výsledky, že tam má nějakého bacila, tuším e-coolu. Okamžitě nástup na Bulovku, kde jí dělali kdo ví jaké vyšetření, aby nakonec zjistili, že ten bacil je jen díky tomu, že neměla úplně čistý zadeček při odebírání moči, na to prý musí být sterilní pytlíky, které nám nedali ~o~

Takže úplně zbytečná akce, chudák Lucka vycévkovaná, odebraná krev ze žíly a já nevím co všechno...ze sterilní moči, byla naprosto v pořádku samozřejmě....~q~
Silvie+2 121149
12.4.2013 10:40:32
Nancy, my jsme šli s malou na gynekologii s úplně jiným problémem a nakonec se řešilo tohle. Pediatrička to kontroluje pokaždé a pokaždé mě poučuje. Ale u větší jsem to snad od roka neřešila vůbec, tak nevím...

Na moč jsme šli jen proto, že nepřibírá jak má a něco tam měla špatného, ale nevím co... musíme jí to odebrat znovu, tentokrát do sterilního pytlíčku. Ale asi kdyby měla bacila tak má i teploty, ne?
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
11.4.2013 19:30:51
Silvi, malá měla taky synechie, ale pak jí to samo povolilo...asi po týdnu, teď mám pocit, že to má zase,ale zatím to neřeším....kontroluje to vaše pediatrička? Naše na to ještě ani jednou nekoukla

a co jí našli v moči? Nějakou bakterii?

S tím nočníkem , to byl takový nápad, spíš podle Filipa, protože on v tuhle dobu už měl pár pvních úspěchů ...


Silvie+2 121149
10.4.2013 13:40:19
Ahojky,

tak nočník jsem u nás ani nevytáhla.. myslím si že je ještě brzy. Jak se máte?

U nás vše ok, malá včera udělala první krok, pak ale žuchla a pokračovala po čtyřech... už jsme ji taky předělali do větší autosedačky, tak snad bude lépe zvládat cestování. Ta v autě po chvíli vždycky řve ~o~

Jídlo jí všechno, ale pořád ji vařím extra, což mne teda absolutně nebaví. Nejradši stejně má pečivo, toho by se ujedla.

Jak jsme byli na krev. testech tak byli v pořádku, ale moč měla nějakou špatnou, tak musíme odebrat znovu. Byli jsme i na dětské gynekologii, měla srůsty dole - já jsem ale nic nepoznala, tak včera si chuděrka užila. Dneska už o ničem neví.~t~

Mějte se a snad už nám to teplé počasí vydrží!!
Ivuljenka 98698
9.4.2013 22:02:28
tak já nočník ani nevytahuju, u nás to nemá cenu, jen pohled na něj vyvolává řev
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
8.4.2013 9:42:28
a my máme za sebou neštovice. Byli jsme si pro ně hlavně kvůli Filipovi, ale Lucinka to samozřejmě chytla od něho. Měla asi tisíc pupínků, ale zvládla to krásně,ani jí to nesvědilo, teď je ve fázi hojení a stroupků....kromě toho, že byla kropenatá, tak žádný rozdíl, zůstala veselá a v pohodě...~x~

občas zkusím vytáhnout nočník, ale to je tvrdá ignorace a odpor, tak ho zase schovám ~t~..


holky a jak se daří, už se nám začíná lepšit počasí, tak už bude veseleji ~z~
Archciba 61187
4.4.2013 4:39:39
Ahoj,
Ivu tak to je šikulka. Tomášovi jsme museli odstranit z dosahu misku se zelenýma olivama. Jinak by ji sežral ~t~ Nechápu ~e~ Olivy nesnáším.
Nancy, neboj nemáš úplný nemluvě. Tom taky spíš "brouká" a navíc tan prevít nechce znakovat ~t~

Jinak už celkem slušně chodí sám. Změní v prostoru směr a snaží se zvednout bez opory. Ale je celkem líný. Ujde kousek a pak přejde na 4 nebo si kecne (venku) a začne něco hrabat.
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
3.4.2013 22:29:03
Ivu, tak to je šikulka vážně ~b~...Lucinka má základní citoslovce a TO , ale znakuje ..trochu to vidím , že bude mluvit pozdě jako Filípek ~7~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6593  [Dalších 6553 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.