| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6593  [Dalších 6563 >>]
Aja,Táďa a Kryštůfek 48842
22.4.2013 11:23:32
No s tim jmenem jsme na stiru,jako by nevedel jak se jmenuje...nejake lehci rozkazy taky zvladne, asi to moc hrotim...mozna je holt trvdohlavej a kdyz nechce tak nechce (a asi nechce casto :) ) Jinak my taky jeste nechodime, postavi se sam cupi nakracuje si jednou nozkou stoji i minutu a ve stoje si hraje, ji...ale krok neudela ~a~
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
22.4.2013 8:45:39
Silvi o třískání hlavou o zem tě můžu uklidnit...Filip začal v roce, Lucie od devíti měsíců!!! Je vzteklá jak beran~a~~8~
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
22.4.2013 8:43:45
Ajo myslíš jako, že ti nerozumí, když mu něco řekneš? Nebo nereaguje na jméno? Lucka pár "příkazů" poslechne, ale spíš takové dej, podej ....na jméno reaguje, otočí se....nebo jsi myslela něco jiného?

Ivul, mně to u vás pořád vrtá hlavou s tím chozením apod. , pediatrička to pořád neřeší? Neposlala vás na nějakou kontrolu jestli je "rovná"?

Aja,Táďa a Kryštůfek 48842
22.4.2013 7:25:20
Dekuju za odpoved, on toho umi Krystufek spoustu, spis me vadi jak reaguje (no spis nereaguje) na cokoliv co mu reknu, je jak mimon...:) a prijde mi ze kolem nas jsou deti-(je pravda ze jsou vesmes starsi), ktere uz s mamou jako by komunikuji po tom svem...to ja o nas dvouch rict nemuzu,ale treba to prijde :))~R^
Silvie+2 121149
21.4.2013 18:08:54
Ahoj Ájo,

mě se taky zdá, že naše Karolínka nějak nereaguje na svoje jméno, občas mi přijde že ani neví, že jsem já mama... taky nic extra neříká cíleně - max. tak ham při jídle a ví že něco nemá dělat a to točí hlavičkou. Ale pojmenovat věci teda ještě neumí...

hysterka určitě nejsi, taky mám mezi dětmi větší rozdíl a mám pocit, že si už spoustu věcí nepamatuji, jak to bylo ~6~
Aja,Táďa a Kryštůfek 48842
20.4.2013 15:49:20
Ahoj holky, mam dva kluky, prvního Tadeaska,ten uz je skolak a v unoru se nam narodil Krystůfek. Nejak si neumim vybavit, kdy a co delal starsi, prece jenom je mezi nima 6let..., tak se chci zeptat, Krystufek ma-zna spoustu slov, mama, baa- na baf,bac, balon, rekne jak dela kravicka, jak je masinka - šššš, tata, umi paci paci, jak je veliky, rika papa a taky mava rucickou, varila mysicka kasicku a navic jsme se ucili znakovat, od 7m a to zvlada cca, 17znaku...vim vypada to ze toho je moc, ale nereaguje mi na jmeno, jen tak ve 20%, a kdyz mu davam nejake otazky, nebo mu rikam aby neco udelal, tak vetsinou taky nezareaguje(jedinym pokynum kterym 100%rozumi je dej mamince ham, a dej), jako by neslysel (ale slysi) manzel me ma za hysterku a ja si tak taky nekdy pripadam,ale jsem holt blba a uzkostliva druhomatka...muzete mi rict jak je to u vas? jak dite reaguje, kdyz se ho na neco ptate...?a fakt jsem hysterka?? Diky Alca a kluci
Ivuljenka 98698
19.4.2013 21:17:38
Ahoj,

taky máme poslední Hexu až v květnu, celé se nám to posunulo,ale já jsem jenom ráda...
Dáme ještě neštovice, doktor nám to doporučil.

A babulka se pokouší dávat pod sebe nožičku,tak už se pomalinku rýsuje i to chození,ale jak to tak vypadá tak možná ani v létě ještě capat nebude.Zato pusinka ta jí jede - momentálně máme nová slova -koko - to jsou piškoty, kupka - to je křupka, papání. Tatí, houpi. Memed - to je medvěd. A taky počítá ~t~ to netušíme kde se naučila,ale my řekneme 1,2 a ona řekne ti, my 4 a ona pet.
Silvie+2 121149
19.4.2013 14:39:57
Nancy, díky.~:-D

My bychom měli jít na Hexu, Prevenar jsem taky ještě nedávala a pak Tetra vakcínu... budeme mít každý měsíc něco ~a~

Teď si Karolínka oblíbila tužky a fixky a všude čmárá. A asi ji začíná vzdor, protože včera jsem ji něco zakázala ta lehla na zem a začala hlavičkou bouchat do země. No to starší tak brzo nedělala ~8~
nancy17+Filip03/10+Lucie02/12 98480
19.4.2013 12:44:05
Sivli, tak to je super,že vám to dopadlo dobře,koukám, že to bylo nachlup stejné ~7~

s tím jezením, fakt nechápu proč každý tolik řeší tabulky, každý to má přeci jinak a hned dělat nějaké závěry ~a~

Na hexu jdeme až v půlce května...musí mít nějaký odstup od těch neštovic ...oboum jsem dala navíc prevenar...ale víc toho dávat nebudu
Silvie+2 121149
19.4.2013 12:23:49
Ahojky, tak moč dopadla nakonec dobře, nevím proč nám rovnou nedala sterilní pytlík, když ví, že ty výsledky jsou pak zkreslené...výsledkem toho všeho je, že je zdravá holčička jen míň jí :-) cévkování se nám naštěstí vyhnulo

Nancy, už jste dostali poslední Hexu? Budeš dávat i nějaké nepovinné očkování?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6593  [Dalších 6563 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.