| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Únor 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 13697  [Dalších 13667 >>]
Ellen + 4 111184
24.12.2013 13:11:03
Ahoj holky, všem vám přejeme krásné Vánoce s rodinami, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody!
Andy, já jsem ty močové cesty měla před pár lety taky hodně špatný, brala jsem na to ATB třeba i několikrát do roka, většinou sice zabraly, ale pořád se mi to vracelo a dost mě to omezovalo, musela jsem se hlídat, abych neprostydla a pořád pít urol.čaje. Pak jsem začala chodit na homeopatii, dr. mi udělala můj lék a zbavila jsem se toho během pár týdnů, fakt paráda!
Madelinka+3 andílci 78772
22.12.2013 17:27:01
Všem moc hezké Vánoce v kruhu rodinném.~;((~;)
Andýs 65055
20.12.2013 13:40:39
Ahoj holky,
vidím, že všechny finišujete před svátkáma.

Holky, dotaz, stalo se vám kdy, že vám nezabraly atb. Dobrala jsem druhé na močák a mám pocit, že opět nezabraly, že se to vrací ~:(.
Andýs 65055
16.12.2013 14:53:34
Majko, jak ta kineziologie probíhá? Také o tom uvažuji.
Andýs 65055
12.12.2013 22:49:43
Majko, fajn, že se ukázala. Je mi líto, že jste zažili smutnou událost, ale snad v rámci možností, si svátky užijete, už jen kvůli dětí ~6~.
Andýs 65055
12.12.2013 22:48:00
Ahoj děvčata,

u nás se také marodí. Kubík má neštovice, řádí to ve školce. Moni, s močákem ještě bojuji. Trefilo mi to zrovna na víkend, a v neděli když už mi bylo nejhůř vzala jsem si atb augmentin, měla jsem nahradní balení. Po dobrání jsem zašla na urologii s močí a z kultivace vyšlo, že bakterie Ecoli a fekale byly na augmentin citlivé, ale nezabral, takže mám další Nitrofurantoin. celkem mně to vyděsilo, že atb nezabraly. Bojím se, aby zabraly i ty druhé. Během 6 let mám asi desáté atb, co když tělo už je navyklé ~:(, co pak.
Madelinka+3 andílci 78772
10.12.2013 21:00:38
Ahojík,
je to hadí ocásek, a také velké zlatíčko.
Dnes stejný zub vypadl Elišce, 19 dní před 6. narozeninami.
Trochu peču, dárky ještě musíme nějaké oběhat, tak nějak to snad zvládneme. Děti se už strašně těší a já taky - na klid od práce a ranního brzkého vstávání a oblékání - do 5.1. budeme mít volno.
Hezký adventní čas:-)
Ellen + 4 111184
10.12.2013 16:07:10
Ahoj, tak jak chystáte na Vánoce?
My pomalu pečeme cukroví, dárky teda ještě všechny nemám.
T. teď do školky nechodí, má pořád zadní rýmu a z toho hrozný kašel (hlavně v noci). Takže je to s nima doma náročný....
Moni, kazy má malej taky, určitě na horních jedničkách, je vidět, jak se mu zmenšujou, achjo. To se ani spravovat nedá. Já mám taky blbý zuby, čeká mě teď dělání další korunky. Rovnátka bych taky potřebovala na dolní zuby, ale při jejich kvalitě se to nevyplatí~j~.
Madelinko, zoubku je škoda, chudák malej, ty kluci jsou jak z hadích ocásků, viď.
Majko, tak tebe už taky čeká práce? Hlavně že máte dobře postaráno o malou ve školce~g~.
S mluvením už jsme na tom líp, ale nějak R ani Ř nám nehrozí, jsem ráda, že mu rozumím co říká, ale už se snaží i o básničky a písničky. Tak mám radost. Hodně si hrajeme s autíčkama, vláčkama a puzlíky se mu taky líbí.
Tak hezký předvánoční čas přeju!~x~
Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 15223
3.12.2013 18:48:45
Ahoj holky,

zdravím Vás z našeho lazaretu. Mám doma nejstaršího a nejmladšího, páč si to tady hoši předávají. Kryšot má dutiny a zánět slinné žlázy a Jája klasika kašel.
Zítra měl Jája poprvé ve školce chrnět, protože mám na dvanáct preventivku, ale nakonec bude hlídat Kryšot.
Minulý týden jsem byla s klukama a se sebou u nové zubařky, Jája má na čtyřkách kazy a v lednu jde na vrtání a mě čeká trhání osmičky a rovnátka, brrr.

Jinak u nás žádné novinky, v pátek máme jet na víkend do Prahy, ale je to v ohrožení kvůli nemocem a taky má sněžit, no uvidíme...

Majko, je fajn, že jsi nakoukla a dala o sobě vědět. Snad už jste si ty horší věci vybrali a teď bude jen veselo ~;((.

Andy, co močák, už jsi OK?

Mějte se fajn ~3~
majka,lucinka03 + Adélka11 85968
27.11.2013 19:46:18
Ahoj holky, tak u nás se taky žije. Adélka chodí do školky od září, první měsíc plakala, ale teď chodí ráda a v sobotu se ptá, jestli jde do školky a pro nemůže. Musím to zaťukat, ale zatím byla doma jednou s rýmou asi týden a jednou 3 dny, protože blinkala. Jinak se drží a já to klepu. Chodí do speciální školky, je jich tam 14, jedna asistentka má na starosti dvojčátka a zbytek - 12 dětí, si dělí 3 učitelky, tzn. že na každou jsou 4 děti. Je to super, nemůžu si tuto školku vynachválit. Odhalili jí tam kulatá záda, chodí do sauny, přistupují k ní jako k ekzematikovi, alergie nám zatím nebyla prokázána, ale 100% prý budeme, jen je zatím skrytá. Už asi tři týdny tam spinkáme, takže Lucinka je ve škole, Adélka ve školce a já gruntuju a dávám do kupy byt na Vánoce a před plným pracovním nasazením. Do práce nastupuju 5. února. Se spaním zlobíme, musí mít u sebe pořád tetu Jitku - ve školce, jak se hne, tak řve, budí ostatní děti, snad se to nějak upraví. Máme problémy i doma, vydírá mě, pořád chce, abych ji uspávala, což tedy nedělám, s manželem nechce být, pořád ji mám za zadkem, asi nějaké období, tedy doufám:-(
S Lucinkou jsme byly na kyneziologii, aby nám pomohli od toho mrkání a ťuk ťuk, zadařilo. Tož z toho dobrého soudku. Z toho smutného - v září nám po dvou měsících od určení diagnozy zemřel tchán, takže bylo doma dusno, smutno a bylo to náročné období, Vánoce asi taky budou poznamenané, ale už je maličko lépe.
Tož od nás, myslela jsem, že to tady nežije, tak jsem sem ani moc nechodila, jsem ráda, že o Vás vím:-)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 13697  [Dalších 13667 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.