| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Únor 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 13697  [Dalších 13677 >>]
Madelinka+3 andílci 78772
11.2.2014 19:30:59
Ahojte, tak jak to jde v práci?????Už máme skoro všechny tříleťáky.~8~~3~
Madelinka+3 andílci 78772
26.1.2014 11:12:17
Elli, s překladem dětské řeči jsme na tom podobně. Musím zaklepat, ale na výdrž s čůráním je náš Ondra borec, ani si v noci nevzpomene, i přes den vydrží dlouho.
Ellen + 4 111184
25.1.2014 21:44:41
Ahoj holky,
Madelinko gratulujuuu, jsi borec!~x~
Andy, to je ale děs s tím močákem, a cévkování brrr! Tak ať ti homeopatie pomůže jako mě, držím palce!
Moni, tak ať ten nástup do práce zvládnete celá rodina v pohodě, nějak si to neumím představit, ty směny...
U nás to už je docela stabilizovaný, T. už tolik nežárlí a neubližuje naši berušce. Už se ani tolik nevzteká, jen kdyby spal líp, pořád se nám v noci budí, v kombinaci s miminkem je to teda náročný. Ve školce je spokojený, chodí tam tak 1x týdně, jinak bych to asi nezvládala. Je s ním teď docela legrace, všechno komentuje, hodně mluví, ale musím mu pro lidi co ho moc nezvaní dělat překladatele:-). Jo a na spaní máme teda ještě plínu, nevím kdy se jí zbavíme~f~.
Tak se těším na další zprávy od vás!
Madelinka+3 andílci 78772
25.1.2014 17:58:13
Mám to!~R^
Madelinka+3 andílci 78772
24.1.2014 10:34:46
Ahojky,
kromě toho, že mě zítra čeká závěrečná zkouška v mém studiu, není u nás nic až tak nového. Babičky mi dovolily se učit a rozdělily si děti, tak mám chvilku klidu a v práci mi dali 3 dny náhradního volna:-)Je to tak akorát, aby mě to učení neotravovalo.
Příští čtvrtek máme s holkama zápis do školy, ani se moc nebojím, jsou docela šikovné. Ondrýs půjde do školky asi až od března, 14 dní to vydrží a pak máme jarní prázdniny.
Jinak fakt nic nového - vstávání, školka, práce, kroužky, večeře a někdy i chvilka odpočinku. Moc moc pozdravů od nás všech a dětem pusinky~m~~;)
Andýs 65055
21.1.2014 18:36:05
Ahoj děvčata,

tak mně přišel poslední rodičák,takže teď už jenom pracující žena. Je to celkém těžké, chodit do práce, lítat se sebou po doktorech a ještě i s dětma, které jsou každou chvíli nemocné.

Holky, od listopadu beru atb, už jsem měla čtyři a do tří dnů po ukončení zas mám problém a tak pořád dokolečka. Beru brusinky, lichořeřišnici, nějaký čaj z bylinkářství. Kolegyně z práce se zabývá homeopatii, tak jsem se s ní domluvila. Na urologii mi řekli, že když mi zůstává zbytková moč, tak se budu muset docévkovávat.
Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 15223
20.1.2014 11:26:01
Ahoj holky, po delší době Vás opět zdravím.
Já si s Jájou užívám poslední dny mateřské ~n~, brala bych ještě rok doma ~f~.
Už vím kdy nastoupím do služeb, Jája je narozený sedmého a já hned od osmého mažu na dvanáctku a devátého taky, vychází to zrovna na sobotu a neděli, ale nevadí, aspoň nemusím řešit vyzvedávání ze školky.
Jen nevím jak to bude s docházkou do školky, Jája už aspoň tři měsíce pořád pokašlává, má zadní rýmu a odstranění nosní mandle nás asi nemine. Taky nejsem schopná mu nějak rozumně posunout spaní, spávat teď chodí před osmou a vstává o půl deváté, ale po obědě nespí, budu ho muset začít budit a po obědě na hodinku dávat spát.
Jinak u nás vše při starém, mějte se fajn a napište pár řádků ~3~~3~~3~.
Andýs 65055
1.1.2014 20:33:04
Ahoj děvčata,


vše nejlepší v novém roce, hodně zdravíčka a štěstíčka.
Monika - Prokop-Kryštof-Jáchym 15223
31.12.2013 20:54:22
Ahoj holky,
přeju Vám ten nejlepší rok 2014. Mějte se moc fajn, ať Vám vše vychází.
Madelinka+3 andílci 78772
31.12.2013 11:43:17
Veselého Silvestra a šťastný nový rok!~;((~;)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 13697  [Dalších 13677 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.