| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2002

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2788  [Dalších 2758 >>]
Katarína(38), Jakub(9) 12211
7.5.2008 12:46:01
Tak taška je už objednaná, najneskôr v piatok ju budeme mať. Je to táto:

Katarína(38), Jakub(9) 12211
29.4.2008 7:15:27
Z Topgalu mi sľúbili, že sa mi ozvú, až budú mať nový sortiment, tak ešte počkám. A sľúbili, že potom budú mať pršiplášte na tašku aj zvlášť, takže sa bude dať kúpiť ku každej taške. Chcela by som tašku kúpiť Kubkovi k meninám, takže ešte mám 3 mesiace času.

A naozaj nám nič iné neostáva, len sa modliť, aby mali dobré učiteľky a aby im ten elán a odhodlanie vydržali véééééľmi dlho.;)
Ferdulka 10415
28.4.2008 18:16:02
Katy,budeme mít CHI 565 C.Má ji i Maruška-v holčičích barvách a je super.
Tvoje vyhlídnutá taky pěkná!:-) My jsme fakt spokojení s tím,Mája ji nosí vlastně už rok a dobrý.
S Kubíkem prima a na paní učitelku si budeme všichni držet palce,že:-).
Ferdík taky strašně vyzrál a do školy se i těší!,tak doufám,že ho to brzo nepustí:-).
Katarína(38), Jakub(9) 12211
28.4.2008 8:39:22
Ferdi, díky.
Ktorú tašku ste objednali. Ja ešte čakám na nový tovar, chcem pozrieť na tú tašku, ktorá vyhrala v teste školských tašiek, ale momentálne ju nemajú. Ak sa jej nedočkám,tak mám vybratý model CHI 553 E, to je s takým reflexným semafórom a červenou blikačkou vpredu.

Kubík ma až prekvapil, niektorý deň prišli do škôlky prváci a ich učiteľky a hrali sa tam na školu. No a Kubko prišiel domov celý natešený, že ako jediný dostal jedničku, že najkrajšie cvičil a napísal najkrajšie písmená ("Vieš maminka, písali sme také ťažké ozajstné písmenká a moje boli najkrajšie";).R^~s~
Úplne sa zmenil odkedy sme boli na zápise v škole a učiteľky ho tam pochválili. Zdvihli mu sebavedomie a hneď mu to aj ide lepšie. Tak dúfam, že v škole bude mať dobrú učiteľku, ktorá ho bude motivovať k dobrým výsledkom.:-)
Ferdulka 10415
27.4.2008 8:12:26
Katy gratulujeme,Kubík je šikulkaR^.A je fajn,že jste měli tuhle možnost ve školce.
Já jsem včera objednala z Topgalu školní tašku:-).
Katarína(38), Jakub(9) 12211
24.4.2008 11:47:30
Tak som včera bola v škôlke, bola tam psychologička, robil sa záverečný test zrelosti na školu. Bolo to dosť husté na môj vkus. Trvalo to skoro hodinu, celý čas deti pracovali s pracovnými zošitmi, dokopy to bolo asi 10 strán. Mne sa to zdalo hrozne veľa na jeden šup, ani v škole sa vkuse tak veľa neučí, veď vyučovacia hodiny trvá 45 minút a to sa celý čas nečumí do zošita a nepracuje sa. Poslednú stránku už Kubík ledva dokončil, lebo už sa mu nechcelo, už sa chudáčik nevedel rozhodnúť, či mrkva je zelenina alebo ovocie.:-) Ale nakoniec dopadol dobre, patrí vraj medzi tie chytrejšie deti, neviem presne koľko bol celkový počet bodov, ktoré mohli dosiahnúť v teste, ale Kubík mal 68 a stratil asi 6 bodov. Od 44 bodov je dieťa zrelé na školu. Takže som spokojná.
Katarína(38), Jakub(9) 12211
22.4.2008 8:14:15
Tak zajtra príde psychologička naposledy, ideme tam aj my rodičia. Môžeme sa pozrieť ako naši preškoláci pracujú a potom bude vyhodnotenie psychologičkou. Tak som zvedavá.
Katarína(38), Jakub(9) 12211
28.3.2008 7:56:29
My sme tiež z dediny a u nás, bohužiaľ, žiadne krúžky nie sú a voziť ho do mesta nemá kto a ani kedy. Takže fungujeme bez krúžkov. V škole ho chcem zapísať na angličtinu (u nás je povinná až od 3.ročníka) a na prírodovedecký krúžok, lebo jediné, čo ho baví, je príroda, hlavne hmyz, žraloky a dinosauri. Ale akýkoľvek prírodopisný film bude sledovať s otvorenou pusou, ani dýchať nebude. Chcela som ho dať aj na karate, ale bohužiaľ nikde v okolí také nemáme a do Bratislavy ho zasa nemá kto vodiť. Ináč je na šport príliš lenivý, ak sa aj rozhodne s chlapcami hrať futbal, po 5 minútach behania končí s hrou, už ho to nebaví. Skôr by snáď zvládal gymnastiku, hihi. Vonku na dvore vždy nacvičuje nejakú choreografiu na preliezačkach.:-D:-D:-D
Ferdulka 10415
28.3.2008 5:53:00
Náš malej chodí právě na keramiku ve školce a na sportovní kroužek,obojí ho baví moc.Chtěl ještě plavčo,ale to nemůže kv.ekzému.Ale on má vzor ve starší ségře,tak třeba je to tím.R^
agrada 6456
27.3.2008 22:42:57
Ahoj Katko!

No, nevím, jestli to tu pozdvihnu, moc sem nechodím :o) Ale hned zasonduju, jak to, ženský máte, s dětma a s kroužkama? Já totiž bydlím na vesnici a podle hesla "co si neuděláš, to nemáš", učím ve školce angličtinu. Nevím, jestli je Kryštof takovej lenoch nebo co, ale na flétničku se vykašlal po půl roce, do mažoretek (taky rodinná záležitost) s holčičkama přece chodit nebude a keramika ho nebaví. Co vlastně baví - třeba vaše - děti?

Lucka :o)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2788  [Dalších 2758 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.