| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2002

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2788  [Dalších 2768 >>]
Katarína(38), Jakub(9) 12211
21.5.2008 9:03:19
Ferdul, tak to už znie o niečo optimistickejšie. Tak už len dúfať, že sa príroda s tým poponáhľa.;)
A škôlku v prírode mu určite nejako vynahradíte.
Ako sa majú Vaši? Je všetko OK? U nás všetko po starom, už mám menšiu ponorkovú chorobu z bývania u našich, ale keďže sa to v najbližšej dobe bohužiaľ meniť asi nebude, tak musím zaťať zuby a ešte vydržať.;((
Kubík je už OK. ATB nebolo treba, naša dr. povedala, že je to čistá alergia a iba sme zvýšili lieky na alergiu. A teplotu mal len z námahy od kašľa. A asi mala pravdu, lebo už je OK. Síce ešte kašle a soplí, ale to bude celú jar, leto aj jeseň.
Ferdulka 10415
21.5.2008 6:04:24
Jo a na školku v přírodě nejedem.Nechci riskovat.
Ferdulka 10415
21.5.2008 6:03:58
Katy příroda si musí pomoct sama,mělo by se to ustálit a usadit a tím nekousáním se tomu pomůže.On může tuhou stravu,ale nakrájenou,aby jí žvýkal na zadních zubech,ne vepředu.
Kubíkovi brzké uzdravení!Jak jste dopadli u dr.?Máte ATB?
No jo,užíváme si,snad to ale dopadne dobře...Musí:-).
Katarína(38), Jakub(9) 12211
19.5.2008 8:52:37
Vitaj Katka!

Ferdulka, a teraz čo s Ferdíkom? Chudáčik. Vôbec si takú situáciu neviem predstaviť! Spraví sa to časom samo? Nemôže predsa celý život jesť len tekutú stravu? Daj vedieť ako pokračujete. Máte to doma pestré. Ešte mám v živej pamäti vaše kakacie problémy a teraz toto!

Kubík je chorý, asi chytil nejaký vírus, čo tu teraz u nás straší. Na pohotovosti mu samozrejme strčili hneď ATB, ale ja ešte počkám na vyjadrenie našej dr. Dnes s ním mamina pôjde. Celý čas som si myslela, že je jeho kašeľ a soplíky z iba z alergie, ale keď mu teplota vyskočila na skoro 39°C, tak tam už bude aj niečo iné!
Ferdulka 10415
18.5.2008 7:42:34
Jinak já mám,Katko,právě taky kluka 3/02 a holčičku 6/99.
Ferdulka 10415
18.5.2008 7:41:59
Katko,určitě,aspoň si tu nebudem s Katy psát samy:-),vítej.

Katy super s taškou,tak ať se Kubíkovi líbí!My budem předávat taky na svátek koncem května.

Jinak máme takové podivné trápení,Ferdík byl na preventivní kontrole u zubařky a ta zjistila,že se mu hýbou ty nové dolní jedničky!!Takže už 14 dní nesmí nic tvrdého jíst,nesmí ukusovat-takže vše krájíme nebo lámem,to když jsme na cestách:-).No a pak zase kontrola a uvidí se.Na rtg je vše v pořádku,zub si nezlomil,má to totiž po jednom z pádů na pusu nejspíš:-(.No a kvůli tomu mu zubařka nedoporučila školku v přírodě,na kterou chtěl jet,tak váhám...do středy se musíme rozhodnout.
katka káta kája
  • 
17.5.2008 23:47:12
ahoj můžu se k vám přidat?mám kluka narozeného v únoru 2002 a ráda pokecám...
Katarína(38), Jakub(9) 12211
12.5.2008 8:42:35
Taška dorazila v piatok, objednala som aj pršiplášť, tak to všetko došlo spolu. Som spokojná, taška sa mi moc páči. Kubík ju dostane až 25.7. na meniny. Zatiaľ som mu ju ani neukázala, ani nevie, že už došla. Kúpila som u aj písací stôl, cez víkend sme ho montovali. Je skvelý. Ale za tú cenu aj môže byť!
Ferdulka 10415
9.5.2008 10:59:29
Katy taška je moc pěkná:-)!Tak ať brzy dorazí.Ale oni jsou fakt spolehliví,takže určitě dorazí.Ferdík ji dostane k svátku teď na konci května,tak jsem zvědavá,jak se mu bude líbit.
Katarína(38), Jakub(9) 12211
7.5.2008 12:46:28
Nie v piatok, ale v pondelok.:-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2788  [Dalších 2768 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.