| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6067  [Dalších 6037 >>]
Janina&2 6551
8.4.2008 0:30:48
Dani,
uprimnou soustrast. Hodne sily vam vsem!

Aleno,
psala jsi, ze Ada mela povinne Acko - v Cr se rutijne ockuje hepatitis A? nemam prehled, tak se ptam. tady se ockuje Becko.

dobrou, padaj mi klapky.
Alena, 3x♀ 1037
7.4.2008 19:38:09
danielo, to je mi lito :(
drzte se.

hlasim, ze u nas nic moc noveho, ted jsem mela dost honicku, byla velka vystava, tu jmse prezili.. byla jsem tam i s holkama, ted zas nabehneme na klasicky rezim a doufam, ze bude volneji..
k nemocem jsem tak neco mezi. nelitam k dr. s kazdou horeckou, ale ockovani nevynechavame. neockuju zbytecne co nemusi, ter ma navic kombinaci zloutenky A+B. ada uz mela acko povinne a uvazuju, jestli ji to becko necham doockovat.
ted by mela jit na petiletou prohlidku a tetanovku.. poradim se s dr. co ona na to.

kyti, mely holky uz nestovice???
ja nad tim premyslim v souvislosti v miminem.
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
7.4.2008 10:43:33
Danielo, to je mi opravdu moc líto. Upřímnou soustrast.
Kyti a 3 poupátka 7943
5.4.2008 16:21:58
Danielo, to je mi moc líto... držte se...
Nám tekhle nečekaně a úplně náhle zemřel tchán. Byl jsem m tenkrát v 6 měsíci těhu a strašně mě to vzalo, měla jsem ho ráda...

Jinak holky tady asi začíná pomaloučku, polehoučku jaro...

Jani... už jsem v obraze... s bydlištěm..
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
4.4.2008 16:29:28
Janino, to jistě. Horečka samozřejmě není nemoc, nýbrž nespecifický příznak mnoha zánětlivých procesů či virových nebo bakter.infekcí. Nebo i jinak řečeno, reakce organismu na nemoc a do určité "výšky" není výhodné ji snižovat. Ale jelikož u dětí vyletí nahoru snáz neb nemají tak vyzrálý termoregulační systém je třeba ji hlídat. Horečka nad 39,7 může u dětí často vyvolat febrilní křeče. Neznám doktora, který by pacienta s takto vysokou teplotou odbyl jen paracetamolem.
Ale jinak... je mi upřímně fuk, kdy kdo se svými dětmi jede na pohotovost nebo jak a čím je doma léčí. To je na uvážení každého.
Pokud jde o tvé bydliště, které Kyti uniklo, cca o 5 stránek dříve si o něm psala.:-)
Tož Kyti, zalistuj.
A už dost o nemocech a pojďme na nějaké veselejší téma, co vy na to?! :-D
Janina&2 6551
3.4.2008 21:28:50
Kyti,
zrejme jsem nepsala kde bydlim, protoze to neni nijak dulezite, kdyz se se mnou nikdo prave nechce domluvit na kafe :) na verejme diskusi to vetsinou ani nijak nerozebiram.

Peti,
dle me zkusenosti doktor vetsinou horecku nijak neresi, kdyz k nemu prijdes jen s horeckou. Da paracetamol a tot vse. to sice horecku srazi, ale nevyresi duvod horecky. Horecka sama o sobe nemoc neni, na nemoc ma positivni ucinek stejne tak jako na imunitu.
kazdy leci sve deti dle nejlepsiho vedomi a svedomi. jeden je v noci odvlece na pohotovost a nasledne nadopuje praskama, druhy extrem vari doma lipovy caj.
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
3.4.2008 16:23:58
Kyti, my taktéž máme očkování dle očkovacího kalendáře. Ondra má navíc hemofila, ten už je ostatně nyní v zákl. očk. a pak mají oba navíc žloutenku typu A. Ondra měl popovodňovou (v roce 2002, když byly v ČR rozsáhlé povodně, vyšlo jakési nařízení a děti od jeho ročníku se očkovaly - v rizikových oblastech )a Markétce jsem ji doplatila neb dle mě se velmi hodí (pískoviště apod.).
perdita 3248
3.4.2008 16:19:42
Dani, to je právě to, už sem nechci psát nic moc osobního. Není to důležité:-D
Kyti a 3 poupátka 7943
3.4.2008 14:14:53
Hoj holky... koukám řešíte stále očkování...

Naše holky jsou očkované zatím podle očkovacího kalendáře tady a navíc mají akorát klíšťovku - na chalupě je klíšťat strašně :-(... tak pro jistotu...
A u dr. s nemocí jsme byli naposledny asi před 2-ma roky, když měla Katy 5-tou nemoc. No, kožní s bradavicema nepočítám... ale k dětské chodíme jinak akorát na prevence.

Jani, nějak jsem "propila" kde že to bydlíš? Já myslela, že v Čechách?

Peti, néé, neboj, neskotačím a skotačit budu leda až po porodu ;-)
Peti+2 (12/99,05/04) 39253
3.4.2008 10:42:08
Janino, tak to tě "obdivuju". Při 40° horečce vydrží nejít k doktorovi málokdo.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 6067  [Dalších 6037 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.