| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hudba a hudební nástroje

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5285  [Dalších 5265 >>]
monam 158013
18.8.2021 15:06:07
Já bych myslela hned na ty detaily jako je, že dáš několik tisíc za dopravu, dostaneš ho fakt do bytu snadno? Kde bude stát (ne u kamen, ne v průvanu apod)? Kam ho postavíš, tam bude stát, stěhování byť o kus jinak už bude náročné. Nutnost pravidelně ladit (další peníze). Rozhodně bych nekupovala bez odborníka nějaké starší od někoho, to se může vymstít. U nás ze všech těchto důvodů zvítězilo digitální piano.
heroes 81875
18.8.2021 14:45:29
Monam díky, přesně tam se dívám, máme to relativně blízko.
zerat 18305
18.8.2021 12:17:02
Heroes, je mi jasné, že přání dítka je důležité, ale dala bych si pozor, aby dcera nezměnila názor hned, jak pochopí, že někdo známý má digitální piáno a propojuje ho s tabletem, mobilem... To naše toto neumí, ale vím, že některá digitální piána ano... A vidím taky, že moje dítě často sedí u piána, místo not má položený mobil s nějakou aplikací a hraje si s tím různé moderní písničky... Netuším, jak moc, pokud vůbec by toto šlo třeba s tím klasickým pianinem ~d~ A taky třeba v naší ZUŠ se běžně hraje na digitální piána, křídlo mají pouze v koncertní místnosti, kde se odehrávají koncertní vystoupení ZUŠ - nedivila bych se, kdyby dcera brzy chtěla digitální.- Vím, jak to u dětí chodí...~;((
monam 158013
18.8.2021 10:38:31
https://pianomarket.cz/cz/nabidka/k143-pianina/
heroes 81875
18.8.2021 10:22:24
Pianino.
monam 158013
18.8.2021 10:16:55
Vopravdovej klavír myslíš pianino nebo křídlo?
Upřímně, to je strašná investice. Starší jsou vždy riziko, chce to jít nakupovat s odborníkem. A nové jsou cenově naprosto jinde než digi piána.
heroes 81875
18.8.2021 9:48:26
Já bych brala digi, dokonce u nás někdo prodává výhodně. Jenže dcera chce "opravdovej klavír"... A je fakt že kupovat bude babička, je jí hodně přes 80 a myslím si že to chce darovat své nejoblíbenější vnucce jako "památku".
zerat 18305
18.8.2021 7:26:44
Já bych doporučila klidně vybrat digitální piáno z internetové inzerce.- Manžel byl takhle před lety kousek od Prahy pro to pro naši dcerku - myslím, že máme Yamaha Arius. Původní jeho cena byla i se židličkou okolo 25 tisíc, my máme všechno za tuším 14500 Kč + manžel pak ještě přikoupil pořádná sluchátka a jinou židli, takže když hrají spolu, tak mohou sedět každý na své. Měli jsme z toho trochu obavy, aby to nebylo šlápnutí vedle, ale nakonec super. Tenkrát se nám hodilo, že jsme na tomhle ušetřili a ještě zbylo na jiné věci (dostali jsme příspěvek od rodičů).
Navíc, když koupíš "lepší" značku, tak si udrží nějakou cenu a vždycky půjde prodat lépe než třeba nějaká horší zn. jako Sencor.
monam 158013
17.8.2021 19:21:32
podle mě, pro začátečníka cokoli z tohoto

https://kytary.cz/klavesy/digitalni-piana/?PriceOrdering=0

i "horší" digi piáno je lepší než keyboard.

Pokud uvažujete do budoucna tak nějakou yamahu nebo casio v cenové relaci nad 25 tisíc cca. Zaměřila bych se na recenze a snažila se u konkrétních typů vychytat mouchy typu "slabších" reproduktorů.
heroes 81875
17.8.2021 16:41:51
Můžete mi poradit co z toho by mělo smysl koupit? Když tomu vůbec nerozumíme :-( Na co se soustředit, co to má mít a umět... Díky moc. https://www.music-city.cz/klavesy/digitalni-piana/?&page=2
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5285  [Dalších 5265 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.