| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - pojištění

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5837  [Dalších 5817 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
27.2.2024 19:42:36
Tak ráno v půl osmý, když letím v zimě v šeru do práce, 2km za 15 minut~;), v uších sluchátka, nikde malý děti na odrážedlech nejsou, zato pejskaři a ty jejich šňůry všude.
Pruhovaná 64704
27.2.2024 19:41:03
Jo to kdyby místo náklaďáku jel motorkář, toho by ukřižovali, hlavní nehlavní.
Velšice 92803
27.2.2024 19:22:18
Taky neznám přeskakování vodítek, tedy občas joo, ale stejně často přeskakuju malé dítě, nebo se vyhýbám nějakému individuu, ale já jsem sama pejskař, takže to asi vidím zaujatě~:-D A mám psa vítacího, obzvlášť miluje jednu paní, co tu chodí běhat a její lásku nesdílí. Jestli mě jednou někdo zabije, bude to ona~l~
K_at 121378
27.2.2024 19:06:33
Holky, asi bydlím na blbým místě. Tohle neznám.
neznámá 91073
27.2.2024 18:52:18
Já bych nevyřvávala, ale pomyslela bych si to, to ano. Každý, kdo ví a stejně k nám přijde v bílých kalhotách je zvláštní.~t~

Zakladatelko, ano, je to tak jak píšeš, paní se dopustila a vy jste se také dopustili. Prostě musíš počítat s tím, že pes je rozrušený a může se bránit.
ALe dva zlomené prsty, já bych to klidně řešila přes pojišťovnu a policii, kvuli dvou zlomeným prstům žádné halo nebude a pojišťovna vyřeší pani.

A jsou nějací svědci toho incidentu nebo je to slovo proti slovu?

Socializaci ještě doženete, dá to práci, ale pes bude v pohodě.

K těm svědkům, před lety našeho psa obvinili z něčeho podobného, neudělal to, byl doma, svědci žádní, přijela policie, řešilo se to jako přestupek.
Už si přesně nepamatuji jak, to bylo přesně, ale dvakrát se manžel dostavil k nějaké myslím přestupkové komisi a bylo vyřešené. Akorát to byl to zbytečný opruz.
Vím, že mě to štvalo, starosti a celé to bylo absurdní, kdyby náš pes na někoho zaútočil, tak ho přitáhne domu jako mrtvolu není z toho modřina a otřes mozku. ~a~








Evelyn1968,2děti 6269
27.2.2024 18:49:53
Psů se nebojím, celkově nemám ráda ve své blízkosti žádná zvířata a absolutně mě nezajímají, ale kdyby tam bylo 10 lidi, tak jde "pejsek" pozdravit mě.
Muumi 41406
27.2.2024 18:48:52
Moniko, ono na tom bylo zajímavé zejména to, že ona seniorka byla bývalá kolegyně z toho soudu, který to soudil. To pak člověka napadne, jestli jí třeba tak trochu nestranili, že. Jinak moc nechápu, jak se tohle posuzuje, když nejsou svědci nebo třeba kamerový záznam.
Evelyn1968,2děti 6269
27.2.2024 18:39:17
"Chodci skáčou gumu mám každý den ráno cestou do práce. Na jedný straně chodníku se šourá pes, na druhý majitel. Často musím na silnici a kolikrát mě stejně stihne očuchat"

Přesně tak, a to ještě majitel má v ruce kolikrát hůl nebo kolečkovou tašku, v druhý vodítko a šněrujou to přes šířku chodníku, v tom šeru se můžu zabít.
Komody na Favi.cz - největší výběr
Čumča. 160024
27.2.2024 18:22:23
"začala vyřvávat, jak jsem blbá, že si beru světlý kalhoty, atd"

někdo to takhle má, když je na vině, neumí říct "prosím vás, nezlobte se", naopak začne hlasitě obviňovat, je to nějaká porucha
Pole levandulové 23006
27.2.2024 18:22:21
Obávám se, že směšuješ dvě odlišné věci, jedna věc je pes bez vodítka a druhá zlomené prsty. Vidím v tom analogii jako byla kdysi u autohavárie mého otce, který jel z vedlejší, myslel si, že se vejde, ale nevešel, protože náklaďák na hlavní jel rychleji než měl a skončili v sobě. Náklaďák dostal pokutu za nedodržení rychlosti a otec přišel o body za nehodu, platil pokutu a ještě mu pojišťovna nic nezaplatila, protože měl jen POVko a ne havarijko - otec prostě nedal přednost a byl viník nehody, to, že náklaďák jel rychleji, nikoho nezajímalo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5837  [Dalších 5817 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.