| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Turistika

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2186  [Dalších 2166 >>]
angrešt 114837
6.5.2023 16:17:09
takhle krátký je obtížné najít okruh, spíš je to cesta tam a zpátky.

- Z Poděbrad k soutoku Labe a Cidliny podle Labe a zpátky to obejít přes Skupici
- park Veltrusy
- park Dobříš
- z Lysé nad Labem k Eremitáži sv. Václava
- z Jevan zadem podél Jevanských rybníků
- park Lány
- Konina - bývalá koněspřežka u obce Píně
- zřícenina hradu Řebřík a zelená značka od hradu do lesa
- areál Skalka z horního parkoviště na hřebeni
- Pětizlodědějská cesta u Obecnice
- naučná szezka pod hradem Pdavda k Čertovu kameni a skalním reliefům Úvoz (tam jde i okruh, ale pak je to do kopce přes ten hrad)
Sam01 129844
6.5.2023 15:57:13
Babi, ted tak cca 4 km. Minule jsme sli 8 km a uz to bylo spatne. Chodime proste po prirode.
babi_ 48341
6.5.2023 15:52:09
Kolik km je "nepříliš dlouhý" a kolik času je rozumná dojezdová vzdálenost z které části Prahy? Co je pro vás výlet - procházka s cílem být venku nebo studánka v lese apod., nebo to musí mít silné téma?

Nejlepší máš vzít mapu, a podívat se. Třeba na Seznamu. Při větším přiblížení se ukážou stezky a zajímavosti doslova všude :-)
Sam01 129844
6.5.2023 15:42:43
Holky, mate nejake turisticke tipy v rozumne dojezdove vzdalenosti od Prahy. Hlavni podminkou je to, aby se slo vice mene po rovine a pokud mozno, aby to byl nejaky neprilis dlouhy okruh. Vyjdu z parkoviste a vracim se na parkoviste. Manzel je nemocny a tak musime ty vylety hodne upravit. Ja uz jsem svoje tipy asi vycerpala, tak se mi hodi dalsi. Predem dekuji.
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
4.4.2023 14:32:58
Hlavně se tam poslední roky (co otevřeli CHKO() pohybuje málo turistů. Třemšínsko nebylo vojenský újezd, proto netáhne a proto je zde málo lidí. Ale je překrásné a je zde spousta PR.

Pokud jde ještě o ten Tok, mně se vloni povedl přechod Brd - šla jsem z Příbrami po žluté na Oseč, po modré na a pak po naučné okolo Třemošné, po jsem nějak prokličkovala na přes Zelenou linii na NS Klobouček a odtud po červené na Tok. Spala jsem až na Malém toku - svítání nad Kloboučkem byla pecka. Musím říct, e z celého tripu bych samotný Tok klidně vynechala. Krásný je výstup po zelené na Klobouček, to fakt doporučuji.
La Pepa 5341
4.4.2023 13:55:16
Mám ráda Třemšín a okolí, jsou tam nádherné potoky, nádržky, rybníčky, ostrovy - a pramení tam tedy Lomnice a Skalice, dál pak i další význačnější české (po)toky
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
4.4.2023 13:27:27
Tok nic moc, výhled žádný , na náhorní plošině je vedle cesty mohyla.. Mnohem hezčí je vyhlídka Malý Tok, nebo Třemšín a Marásek (jižní Brdy)
Pokud trváš na Toku, potom rozhodně spojit s něčím, co je pěkné vidět: Bunkry a Houpáku, Klobouček a okolní studánky, nebo alespoň vyšlapat po starých Tockých schodech.
Liaa 29716
31.3.2023 12:56:52
Ze Strašic to neznám, chodím buď z Orlova, nebo právě z Obecnice, za mě obojí moc pěkný.

Padrtě jsou nádherný, ale pokud bude o Velikonocích jen trochu slušně, bude tam hlava na hlavě, tam bych se vydala pokud možno v méně exponovaný víkend a úplně ideálně ve všední den.
babi_ 48341
31.3.2023 12:19:57
Moniko, my jsme si to kdysi tak našli na mapě, aby to bylo krátké a zajímavé pro děti cca 6 - 7 let. Drobné zajímavosti nedaleko od sebe, vtipné názvy, ...vydařilo se to tentkrát.
Monika 123907
31.3.2023 11:30:42
My se chystáme během jara zdolat Tok, je to nejvyšší kopec v Brdech, tak to je taková motivace :-) Prý je to hezčí od Strašic než od Obecnice, máte na to někdo nějaký názor/zkušenost?
Jinak je moc krásně v okolí Padrťských rybníků, dá se k tomu přidat výstup na vrch Praha.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2186  [Dalších 2166 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.