| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 32037  [Dalších 31977 >>]
*Verča* 40351
18.10.2011 14:46:20
Jo Minx je to 3+1
jj pamatuju se,no já bych ráda dřív než těsně před Vánoci,bude tam práce,budou teprve dělat nová okna,no uvidíme,zítra se dozvíme víc,kdy přesně
ale už se moc těším
*Verča* 40351
18.10.2011 14:45:00
ahojky
nestíhám ted vůbec pc,včera jsem měla mimořádnou odpolední směnu ještě s kolegyní od 12h do 20h tudíž celej den zabitej,o víkendu jsme uklízeli doma,bali,no prostě to už připravujem,za chvilku jdu příteli naproti k vlaku,skočíme se vyfotit na občanku,pak do města,koupit nějaký dárek švagrovým,o víkednu slavíme padesátiny
zítra teda jsme doma,protože nepůjde proud,přítel přijede dřív a obejdem úřady a co potřebujem,na byták konečně a tak

moc moc všechny zdravím
hlavně Danči moc držím palečky aby to ten poslední bojovník dotáhl do konce,to je velká škoda,že ostatní to vzdali,co se dá dělat,ale mrzí mě to moc,kéž by to vyšlo!!!!!!!!!~;((

Jáji těším se na fotečky..

papa
Danca78 71667
18.10.2011 9:40:27
Ahoj děfčátka,

tak v Pá sem byla na ET. Nechala jsem si zavést 1 kvalitní embryjko. Dvě se přestaly vyvíjet už po oplodnění a poslední den po ET přestalo růst i to poslední. Takže na zamražení nemáme tentokrát vůbec nic ~n~
Teď jen pevně doufat, aby se tenhle poslední bojovníček chytil ~6~ No uvidíme, jak to všechno dopadne ~d~

Mějte se ~3~
Jája a spol. 71011
16.10.2011 11:38:45
Eli, nevim jeste jakou VŠ, jestli vubec nejakou, objednala jsem si ucitelske noviny a uvidim, zda bude otevren nejaky dalkovy obro v Praze, ktery bych casove stihla a bavil by me. Uvidim.
A druha vec je, ze prijimacky asi uz fakt nedam :-)

Danci, jak je? Doufam, ze dobry a zadna ryma se vam nerozjela v choroubu. U nas vsichni smrkaji uz opet, jedeme s rymou druhe kolo :/

JInak jsme oslavili v patek 3. narozeniny Janci a Majdika. V sobotu byla oslavka, povedlo se a radost byla velika. Nejvetsi z domecku. Vlozim par fotek, az to postahuju.
No a za mesic pro velky uspech Kacenciny narozeniny :D A za dalsi mesic Vanoce, to je sileny u nas ten podzim~8~~;) Kdo ma vymyslet ty darky ~5~
Danca78 71667
13.10.2011 19:39:06
Holky,
díky všem za palečky ~R^ Snad už to konečně vyjde a nebo zbyde něco na zamražení.

Eli,
jj účetní. Taky dělam mzdy nejpozději do toho 15-tého, ale firem mam víc. 7 měsíčních plátců a nějakých 16 čtvrtletních uff. Je to docela hoňka, zrovna teď kdy bych měla být tak nějak v pohodě. Ale snad to nějak půjde, musí :-)

Pěkný večer všem ~h~
Elinka2 74449
13.10.2011 16:24:50
Ahojky,
s Jonáškem jsem nakonec k dr. nešla, nechala jsem ho do úterka doma, včera už ve školce byl i dnes. Jen jsem dnes nevěděla co mu ráno obléct, když bylo tak zima. Nakonec jsem mu dala punčocháče, tak se divil co jsou to za dlouhé ponožky:-)
Danči, to znám, termíny pro DPH, já vždy musím stihnout do 12. mít hotové mzdy, a pak do 25. DPH, u jedné frmy každý měsíc a u 2 dalších čtvrtletně. Teď jak budu 3 týdny pryč, tak mzdy zpracuju 1.11., 2. už jedeme. Tak doufám, že to stihnu.
Držím pěsti a´t se embryjko udrží.
Minx, tak si užíváš ty své dva klučíky, to je radost. A že bys šl učit, tak super. Máš fan, že máš hlídací bbičku a dědu.
Jáji, tak pomýšlíš na VŠ? Na jakou myslíš? Já mám taky takové myšlenky, ve svém nerozvážném mládí jsem jedné VŠ ve druháku zanechala a teď toho docela lituji.
Leni, fakt jste s Kubíkem dobrý tým a zvládáte to na 1. A sestra bude mít 2 dítka tak brzy od sebe? A bude překvápko, jestli neteřinka nebo synoveček.
Mě dnes ráno taky bolelo v krku, tak cumlám Orofar a doufám, že to přejde, slíbila jsem Jonáškovi, že o víkendu půjdem pouštět draka. Doufám, že te´d si ty nemoci vyberem a na dovču budeme fit, jede nás všech 5, ale Kristýnka se po týdnu vrací kvůli školy domů - sama, tak snad dobře dojede, už teď se starám.
Mějte se hezky a papaá
elko 70879
13.10.2011 13:52:36
Ahoj,

Minx,zvládám,nezvládám musím.
Kuba ve školce spí,vstáváme brzo a večer je max.do půl 9tuhýš.
Jj sestra má 14měsíční holčičku a to druhé příjde na svět za chvilku.čekají miminko,nevím co budou mít....

Danči,tfuj,tfuj at se podaří!!!

Jáji,Veru~3~

Eli,co vy?

Danca78 71667
13.10.2011 13:47:39
Jáji,
jako účetní mam nějaké termíny. Tzn. každého 25-tého v měsíci musim mít hotová všechna DPHčka. Teď bylo čtvrtletí, takže je toho o dost víc. Ale nějak to zvládnout musím. A i když se zadaří a nebudou problémy, tak bych do práce chodila.
Jája a spol. 71011
13.10.2011 13:31:21
Minx, jeste k tem nozkam, jj dr je ohybala v pase, aby videla pater a postaveni nozek a kolinek kontrolovala na te triletce.
Jak Ti ted spi Rada ? Kacka mi uz druhy den spi od pul jedenacte, jenze prospi obed, bud se az pred 1 a v pohode vydrzi na do sesti na veceri a pred sedmou je tuhouš, spi se mnou do rana v pohode.
Jája a spol. 71011
13.10.2011 13:29:34
Dani, tak drzim palce a vypada to na mrazacky, tak dobry, i kdyz snad nebudou potreba.
A proc do 25.10. ? TO mas testnout a pak bys zustala uz doma jo? Budes urco na rizikovem co.

Pekny den vsem ~3~
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 32037  [Dalších 31977 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.