| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Vsetín

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4483  [Dalších 4453 >>]
Tomulinka 76373
9.4.2009 7:09:29
Bobulto --co říkáš na to udělat srazík.Holky co vy na to?
Bobulta 53333
8.4.2009 10:16:59
Kattyn, já vím, že můžu do více školek, jen jsem váhala, jestli to mám udělat, nebo spoléhat na to, že mi ji vezmou do té jedné. Já chci zkusit nejdřív Na Kopečku, tam jsem byla i stavená a říkala mi paní ředitelka to samé, občanku a rodný list dítěte sebou, dítě u toho ani nemusí být~:-D. Ale bydlíme na Ohradě, tak asi zkusím i školku na Ohradě.No trochu se toho děsím, malá půjde až za rok v dubnu. Na Kopečku se musí už od září platit školné, i když půjde až v dubnu, jako rezervace místa, nejspíš to tak ale bude všude. Jinak v Rokytnici jsem vyrostla a do Sluníčka sem tam taky chodíme, myslím, že ta školka tam určitě nebude špatná, spíš naopak, hlavně když je dítko spokojené~R^ Tak hezký den všem.
Tomulinka 76373
7.4.2009 13:05:54
Tomulinka 76373
7.4.2009 7:27:16
Ahoj Holky !Kattyn s tou školkou máš pravdu.Držím palelečky ,aby ti Terezku vzali do školky.Holky co tak udělat nějaký srazík?
Kattyn,Teri 02/06,David 03/08 35172
6.4.2009 21:11:54
ahojte,
Bobulto, co tak slýchám, maminky občas zapisují děti do více školek na jednou. Nikdo to nezakazuje a proč to nezkusit, že?
Byla jsem minulý týden na besedě s ředitelkou mateřské školy z Rokytnice (ve Sluníčku). A říkala, že zápis probíhá 22. 4., ale v Rokytnici prý můžeme chodit celý týden od pondělí do pátku. Loni toho prý bylo na jeden den strašně moc, tak si to tento rok rozhodila do celého týdne. A co jsem netušila, k zápisu je nutné přinést svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Tak ať víte ~t~
Tomulinka 76373
3.4.2009 8:00:35
Holky kde jste?
Bobulta 53333
27.3.2009 13:09:53
Ahoj holky, chystám se s malou k zápisu do školky, může mi některá z vás poradit, chci ji dát do školky Na Kopečku, ale přemýšlím, jestli zkusit zápis pro jistotu i jinde, kdyby mi ji tam nevzali. Fakt nevim, mám z toho docela obavu, do práce určo půjdu, ale až v dubnu, což je od září docela doba. Jinak přeju hezký den všem.
Kukaka 5370
16.3.2009 17:56:43
Ahoj holky.... po letech sem zavítala sem na diskuzi a ono se zrovna řeší školky. My jsme teda Na kopečku a pěju jenom chválu. Adélku jsem tam vozila z Jasénky a ted i z města. ,yslím si ale, že je hrozně težké pososudit kvalitu, protože každému vyhovuje něco jiného a má jinou představu o tom, jak by měla školka fungovat. já jsem mladou nedala třeba na Jasenku proto, že chodí na procházky jenom po sídlišti. Jinak kopeček jezdí do alceda, plavat, bruslit, dna hvězdárnu na pohádky, často nějaká divadla.... A hlavně se dá vždycky a na všem s nima domluvit, což je třeba pro mně velmi podstatné.
Kattyn,Teri 02/06,David 03/08 35172
16.3.2009 17:29:24
Holky, měla bych jednu prosbu. Dejte mi prosím tipy na dovolenou (s dětmi ~;)) tady v ČR nebo na Slovensku. Mohlo by to být i nějaké koupání, turistiku, zatím moc nezvládáme... Díky za tipy. Už přemýšlíme, že by bylo dobré něco rezervovat. ~p~
Kattyn,Teri 02/06,David 03/08 35172
15.3.2009 17:46:04
Čauky Evi,
tak to ráda čtu. Mně jedna maminka školku v Rokytnici doooost pohanila, stěžovala si na nemožné učitelky, že si s dětma chodí hrát "popelit se" jen k zimáku a ke garážím u Peny, prý se ne moc hezky chovají k dětem. Ale věřím,že to může být názor jen jedné "citlivé" maminky.... Má tam teď dvě holky a prý by tu mladší raděj dala někam jinam.... (starší už půjde do školy). Já Terku do Rokytnice určitě dávat budu, když to mám kousek od domu ~d~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4483  [Dalších 4453 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.