| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Hepatitis C

 Příspěvky 110 z 28 [Dalších 18 >>]
monika hlavacova
  • 
1.10.2010 8:57:47
dobry den preji mam dotaz prosim o radu mam dceru je ji 19mesicu a stale ji kojim vedne v noci neustale si to vyzaduje jsem uz stoho zoufala nechci ji trapit tim ze ji necham plakat ale uz i me to hrozne unavuje v noci se nevyspim a to ano nemluvim jak me boli zada a stale hubnu nevim jestli to je tim ze stale kojim muzete prosim poradit jak ji to mam odnaucit?dekuji moc pekny den vam preji
  • 
19.1.2010 20:54:58
Dobrý večer, byla jsem se svým synem na vyšetření v ped.psych. poradně. Syn má 15 let. Od 1. třídy ošklivě píše, nenaučil se držet správně tužku, našlapoval na špičky.V 1.třídě ZŠ se mu začala křivit páteř. Ptala jsem se paní doktorky, zda se nejedná o DMO, ona říkala, že ne. Ani kardiolog mi tuto diagnózu nepotvrdil. Až teď v ped.psych.poradně mi bylo řečeno, že syn toto onemocnění asi prodělal. Co mám teď s ním dělat? Srdíčko se mu spravilo (do 6 let měl šelest). Má problémy s páteří, se zuby (rovnátka) našlapuje na špičky nohou. Má porušenou motoriku, údajně nespolupracuje mozek, oko, ruka...narok má vycházet ze školy. Intelekt. je v pořádku, ale i po psych. stránce je nezralý. Co teď s ním? Na spec. vyšetření mne nikdo od nás nechce poslat, prý je vše v pořádku. I toto vyšetření jsem si vyžádala sama... Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého večera Kůrová Martina
  • 
6.1.2010 7:14:00
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dcera se od koček nakazila plísní Microsporum Canis, léčba trvá cca 2 měsíce. Používáme mast canespor, která se smí používat cca 6 týdnu. Už má jen největší ohnisko plísně na hlavě ve vlasech. Chtěla bych se zeptat, zda léčba může pokračovat mastí Canespor nebo je lepší použít nějaký šampon. Děkuji za odpověď
  • 
16.12.2009 11:50:41
Dbrý den, máme úplne stejný problém. Naše Terezka, 6 měsícu, taky když leží na bríšku zvedne ruce dozadu jako letadlo, zvedne nožičky a pak vubec neudrží hlavičku. Ve 4 měsícich se začínala krásne otačet a držet hlavičku a ted delá letadlo. Nevím jestli je to nějaký problém, nebo to samo zmizí....prosím poradte.
  • 
14.11.2009 18:06:55
Dobrý den může se chodit s Laringitidou ven děkuji
  • 
8.11.2009 7:28:53
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli Hydrocortison se může používat na afty děkuji
  • 
13.10.2009 9:30:47
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, synovi je týden a dva dny a jsme uměle živeni.Má stolici do zelena. Nevadí to ničemu??V porodnici nám doporučili tu hypoalergenní bebu, tak krmíme bebou. Nejprve vypil 60 ml, ale nyní vypije 30 a pije častěji...je vše v pořádku??Děkuji
  • 
24.8.2009 14:48:39
dobry den prosim o radu muj syn pri pobytu na slunci a vetsi namaze pri fotbalovem treninku vzdy po chvilce z flekati v obliceji bilo cervene mapy.niky to nemel.zacatkem cervence jsme se vratili z turecka byl hned nemocny tyden zvysene teploty-kasel zvysene leukocyty 13 po tydnu vse ok.za tyden opet teplota vyter v nose srept.pneumonie a hemofila.bral augmentin duo.nevim jestli to neni tim ze byl dost nemcny.dekuji za odpoved p.leva
  • 
5.2.2009 17:40:45
Dobry den,chtela bych se zeptat ohledne meho syna,ktery ma problemy s nosnimy mandlemy,a mozna i krcnimy.V noci my proplace celou noc protoze se dusi,nosem dychat nemuze a pusinku ma zavrenou ,je rok stary,a asi mu nedochazi ze ji ma nechat otevrenou,aby mohl dychat,a tak kdyz uz dlouho nedycha cca5 vterin tak ho to donuti tu pusinku otevrit ale to zaplace a pak znovu zaspi a zas se to opakuje ,nevim co delat jak ho ulozit aby se mu treba lepe dychalo. A jestli na to existuje nejaky lek,protoze doktori rikaji ze je na vynuti mandli jeste moc mali,tak prosim poradte dekuji
  • 
12.1.2009 14:56:00
3měsíční dcera mi odmítá pít.Od narození jsme na umělé výživě.Krmím Bebou Prémium.Tet jsem zkusila sunar,ale je to stejné.Vypije 150ml ale tak po 5až 6hod.Nejraději by pila čaj,ale ten se bojím dávat,protože potom nechce mlíčko.Díky.
 Příspěvky 110 z 28 [Dalších 18 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.