| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Najdi, v čem jsi dobrá

 Příspěvky 16 z 6 
Pavla
  • 
10.7.2014 11:09:20
Ideální svět, každý dělá co ho baví a v čem je dobrý, ještě bychom to mohli dělat bez výdělků za dannou práci?! Nenapsal tohle už někdo??!! Jmenovalo se to KOMUNISMUS!!
15.6.2014 16:57:00
Souhlasím~g~ Před 4roky jsem byla v motivačním kurzu (pro dlouhodobě nezaměstnané) ,kde kromě přednášek -jak se máme oblékat,-jak se připravit na pohovor apod.,testů IQ ,jsme měli testy psychologické.Na konec nám měl psycholog říct vyhodnocení testu-na ,kterou práci se hodíme.byla jsem velmi zklamaná,protože jsem se prakticky nedověděla nic co bych ještě nevěděla.Bylo to prostě o ničem~2~ Jen zase nevěděli co s penězma z EU.
Barča, dcera 5 let
  • 
12.6.2014 22:41:44
Zní to hezky, akorát to v praxi vůbec nefunguje ! Pan "metodik" si jen vytvořil dobrý zdroj obživy pořádáním seminářů - kterak si vylepšit svůj pracovní profil. Když si totiž představíte, že na konkurz přijde třeba "jen" 10 skvělých uchazeček, tak to místo zůstává stále jen jedno. A můžou při tom klidně skákat po hlavě a odrážet se ušima.
Babsi+2
11.6.2014 0:34:20
To mi připomíná příbuznou - ta je dobrá ve šňupání dávek - bere snad všechny co existujou. Mohla by si na tom založit podnikání (ale to by začala vydělávat a stát by ji "okradl" o některé z těchto dávek).
Uchvacujou mě ženské, co přijdou žádat o místo uklízečky a chtějí si určovat pracovní dobu, např. 8-14hod...tedy v době, kdy do kanclu chodí zákazníci.
9.6.2014 15:05:08
Myslím, že jo. Můžu si například zařídit hospodu. Klasickou čtyřku bez ubrusů pro sebe a sobě podobný.
A kafráním se živí lidí... ~t~
Milča
  • 
9.6.2014 7:10:03
Najdi, v čem jsi dobrá. Když jsem dobrá v krafání na FB, kouření a pití alkoholu, můžu si tyto dovednosti někde zdokonalit a využít?
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.