| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákupní horečka! Odoláte?

 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]
madelaine
30.1.2013 16:16:51
Taky s autorovou interpretací nesouhlasím - zohledňuje jen aktiva a zcela opomíjí pasiva.
28.1.2013 11:57:11
Některé knihy prostě potřebuju vlastnit, i když už si je třeba nepřečtu. :) Hromadění knih ve mě vyvolává pocity libosti, ale fakt je, že kromě odborných je nekupuju, vymámím je :D
TS Garp
27.1.2013 9:08:55
Slevy mě nezajímají, do nákupních center nechodím. Kupuji to co potřebuji k životu - jídlo, základní oblečení - oblečení stále častěji na netu - nesnáším davy. A pokud mi zavolají - doporučuji jim aby si našli nějaké slušné povolání a neoblbovali lidi.

Jak říkám - Nic pro mne.~;)
BlankaRyb
26.1.2013 19:58:32
Přesně, taky jsem volila poukázku v hodně 300,-. To já občas nosím nějaké poukázky domů a když zjistím, že propadli, tak je vyhodím. Takže poukázka na 600,-, která by pak skočila v koši, je vyhozená 100,-.
susu
  • 
26.1.2013 19:16:28
Překvapuje mě, kolik lidí si vůbec nekupuje knihy. Já pořád chodím kolem knihkupectví jako mlsný pes kolem řeznictví, vetšinou si tam jdu koupit tak jednu knihu a kdybych mohla a měla na to, koupím klidně deset. Poukázka by mě naprosto nadchla.
Líza
26.1.2013 15:07:37
Přesně, to v žádném případě není zisk 500, to je útrata 100.
Líza
26.1.2013 15:07:06
Vzhledem k tomu, že bych tak za stovku kupovala/nebo nekupovala něco, co třeba vůbec nechci, zatímco zadarmo si vezmu jen to, co opravdu chci, nějak jim ten test vychází blbě.
Joooo, když upřesní, že ta poukázka má platnost čtvrt roku a že do toho knihkupectví chodím pravidelně nakupovat, to je jiná.... jinak si ty slevy, které nechtějí zadarmo, můžou klidně nechat ;)
brumda
26.1.2013 12:07:47
ale v tom právě vidím ten problém, pokud by mi to někdo opravdu nabídl, tak za stovku bych tu druhou slevu asi vzala, protože nakoupit v knihkupectví není problém
pokud by mi ale nikdo žádnou slevu nenabídl, do knihkupectví bych jen tak koupit si knížku nešla
prostě tou slevou se ve většině případů vyvolá nákup navíc

ehm, ještě jsem ten článek nečetla, jdu to raději přečíst :) mě ten úvodní příklad nadzvihl
brumda
26.1.2013 11:20:13
přesně tak, volila bych variantu A, protože mě to nic nestojí a pokud poukázku nepoužiju, tak se nic nestane
jsem sice knihomol, ale prostě teď nemám v plánu nic kupovat a pokud bych zvolila variantu B, tak to pro mě neznamená zisk 500 Kč, ale že ze mě někdo vytáhl 100 Kč aniž jsem to měla v plánu
hlavně s tou formulací zisk 500 Kč mám problém, protože já nedostanu pět stovek, já dostanu poukázku, kterou obratem musím utratit, za něco, co bych jinak třeba ani nekoupila
Irena
  • 
26.1.2013 8:53:13
Tak pokud nejsem vášnivý čtenář, poukázka za 600 nesmysl, utratím 100 a přinesu si domů knihy v hodnotě 600 Kč, které budou ležet v knihovně. Takže vydám 100 Kč a přínos bude 0.
 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.