| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se léčí bradavice

 Příspěvky 110 z 238 [Dalších 228 >>]
Lubkosaurus
7.10.2016 13:41:08
ajo já, bradavice mě taky trápily
  • 
26.2.2014 15:44:19
dobry den moje holka ma bradavice na rukach a chodime na kožni a vubec ji nepomaha ten dusik ani ty připravky co nam dava Pani doktorka mužete mi poradit co stim mame dál dělat dekuji
19.11.2011 23:22:34
Dobrý den Jirko, můj manžel měl také bradavice a úspěšně jsme je zlikvidovaly. Pomohl mu bylinný OK Balsam od OKG. Manžel si bradavice mazal každý večer před spaním. Zkuste to a uvidíte, že budete mít pokoj. Podívejte se na stránky www.zuzka-vin.webnode.cz.Klidně i zavolejte. Zuzka
honza
  • 
18.11.2011 13:40:22
ahoj, mel jsem bradavici jako malej kluk na palci u nohy a rodice mi tam prdli nasekanou cibuli na kasi, a po par dnech zmizela nedavno se mi udelala jedna mala na ruce tak jsem tam dal zas cibuli a po dvou dnech tam nebyla :-) snad ti to taky pomuze...
17.1.2011 11:21:36
Také můžete zkusit Sanytol gel k dezinfekci. U nás zázračně zabral po pár dnech.
Tulka
3.7.2010 7:19:24
Jirko,zkus hlívu ústřičnou.Seženeš ji ve formě tablet v lékárně.Pomáhá:-)
jirka
2.7.2010 22:06:00
ahojmam problemy s bradavicemi uz 12 let delaji se mi na noze po nehtama po case mam misto nehtu bradavici je to velice bolestive a zadnemu doktorovi se do lecby moc nechce poradte prosim jsem zoufalej nemohu chodit v lete ani v pantoflich bez ponouzek dekuji
9.12.2009 13:38:33
Ahoj,
zrovna toto pondělí jsem byla se svou čtyřletou dcerou na kožním, kde jí lékařka odstranila moluska. Dělala to po předchozím znecitlivění a škrabala to takovou speciální lžičkou. Předtím nám doporučila, ať to zkusíme Duofilmem (přípravek na bradavice), jenže dcera má atopický ekzém, který se jí pokaždé vytvořil kolem molusek, takže potírání byl konec.
Držte palce, ať máme od těch "příšerek" pokoj.
trinity99
  • 
3.11.2009 18:43:35
Měla jsem na rukou velké bradavice infekčního rázu.Zbavila jsem se jich rychle a bezbolestně.Prostě jsem si na ně sypala obyčejnou kuchynˇskou sůl.Funguje to,opravdu,věřte.A zkuste.
Ivana
  • 
5.8.2009 10:52:47
Tahle bylina se jmenuje Vlastovicnik, posilam popis:
Vytrvalá jedovatá bylina z čeledi makovitých, až 100 cm vysoká, s věnčitou plstnatou lodyhou a střídavými, na rubu mírně chlupatými listy. Žluté květy, sestavené v okolíky jsou dlouze stopkaté, plodem je jednopouzdrá šešule. Všechny části rostliny roní při zlomení oranžově zbarvenou mléčnou tekutinu. S rostlinou je nutno pro její jedovatost zacházet velmi opatrně.
Roste ve vlhkých křovinách, příkopech, na náspech a rumištích.
Sbíráme nať na počátku květu (květen – září).
Nať vlaštovičníku obsahuje především alkaloidy chelidonin, cheleryrthrin, homochelidonin a sanguinauin, které jsou příbuzné alkaloidům opiovým. Droga má omamný pach, chutná palčivě, ostře a hořce. V sušeném stavu se jedovatost byliny poněkud snižuje, přesto se vyžaduje její použití jen pod lékařským dohledem.
Vlaštovičník působí přes centrální nervstvo povzbudivě na hladké děložní svalstvo a na srdeční činnost, zvyšuje krevní tlak a rozšiřuje koronární cévy. Čerstvou šťávou se s velmi dobrým výsledkem odedávna potírají a odstraňují bradavice. V poslední době hledá moderní věda v této bylině zdroj účinných léků proti rakovině.
 Příspěvky 110 z 238 [Dalších 228 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.