| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ambulantní porod - zdravý novorozenec patří do rodiny

 Příspěvky 110 z 158 [Dalších 148 >>]
Micus, 1. syn 2010, 2. syn 2013
  • 
25.10.2012 10:26:14
Řeším totéž, ale vy už asi máte vyřešeno :-) Zatím jsem kontaktovala čtyři pediatry, někteří mají plno, jiní po ambuporodu neberou, dva mají v době mého termínu (leden 2013) dovolenou. Tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne.
88Bara
27.1.2012 22:04:40
Dobrý den,
velmi vážně uvažuji o ambu. porodu, ale bohužel pediatrička mého syna nesouhlasí s tím, že vezme do péče miminko mladší 72 hodin.... Můžete mi prosím doporučit nějakou pediatričku v Ově, která miminko příjme? Popř. je možné z fakultky odejít, aniž budu mít domluvenou péči o miminko mladší 72 hodin? (teoreticky můžu :-) ale jak je to v praxi? Konkrétně na fakultce?)

Předem moc a moc děkuji za informace a konkrétní zkušennosti :-)
Epepe
22.8.2011 18:29:50
Agnes, mám to přesně jako ostatní. Na pokoji jsme byly taky jen dvě, ale naše děti řvaly na přeskáčku celou noc, a když jsme konečně usnuly, tak ve 4:00!!!! nám přišla ranní sestra změřit tlak. :-©
Za ty třii dny jsem naspala sotva deset hodin a po příchodu domů okamžitě usnula jak špalek. Pak jsem ten spánkový deficit rozcházela hodně dlouho. ~Rv
To nemluvím o jídle, záchodech na chodbě a hlavně o nepříjemných sestrách, což už je ale jiná pohádka.
Za mně už jen ambulantní porod.
Elíláma
6.8.2011 11:51:25
kili: ~t~~3~~t~
Elíláma
6.8.2011 11:50:41
kili: ~t~~t~
kili
  • 
6.8.2011 11:49:36
- mínil jsem něco jiného

- nic
Elíláma
6.8.2011 11:45:10
kili: aha, vy jste myslel tedy způsob vyjádření a ne princip? :-) někdy vašim formulacím moc nerozumím, ale co už...
kili
  • 
6.8.2011 11:19:38
- napsal jsem : ""světlo a sluníčko...", můj ty bože"

- co Vy jste z toho napředjímala není má věc

- různé věci působí na různé lidi různě, nic proti tomu
Elíláma
6.8.2011 11:07:38
KILI, tak blbá nejsem, že bych si myslela, že je to obecné pravidlo, ale píšete, jako by to nešlo vůbec. Přitom nešlo o alternativní přístup, ale v mé porodnici běžný. Někdy působíte velmi povýšeně, řekl vám to už někdo?
kili
  • 
6.8.2011 10:41:39
- nejspíše Vám poněkud unikla souvislost mého a jemu předcházejícího příspěvku

- co Vám (možná) říkali v dané konkretní věci, to není obecné pravidlo

- princip fototerapie, indikované na celém světě podle prakticky stejných pravidel, není založen na celém světelném spektru, ne každý inkubátor lze užívat na každém pokoji pro každý účel, i to má svá pravidla včetně bezpečnostních předpisů

 Příspěvky 110 z 158 [Dalších 148 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.