| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku A s Vaškem ať se nebaví!

 Příspěvky 110 z 40 [Dalších 30 >>]
19.1.2011 18:20:27
Promiň, že odpovídám tak pozdě. Pokud ale nemáš ponětí, co myslím studeným odchovem, tak školka bude určitě dobré řešení i pro tvé děti (pokud jsou po tobě).
11.1.2011 18:44:35
Syn měl podobný problém, já to chtěla řešit mírnou cestou, fakt, jenže když ani rozhovor s matkou dítěte, co mýho broučínka tyranizoval, nepomohlo.... No co, dostal svolení mu rozbít ciferník ( taky to mohl udělat i bez svolení, ale jak slyšel, že to má povoleno - šup, stál ve dveřích a jde se ! ) Vážně jsem byla odpoledne připravená na kázání od učitelky, připravená na syna samou modřinu...... Nikdo nic neříkal, syn byl zdravý a celý, každé menší dítě na něj volá ahoj a do školky zas chodí rád
( p.s. Mildovi bylo sotva 6 a frajer má za sebou 2 odklady šd a je o hlavu vyšší a o ramena silnější... )~6~
kreditka
9.1.2011 20:45:14
Danko ještě bych počkala..dcera si taky hraje nejraději sama je introvertní po mě i manželovi - šílená kombinace, ale já to neřeším přeci jen když mám na výběr kolektiv nebo samotu a klid beru druhou možnost a dcera je hold po mě
kreditka
9.1.2011 20:42:22
Trvalo ji to přes měsíc než začala chodit do školky "bez slz" a dá se říct že další měsíc děti pozorovala a až teď si s nima začíná hrát (nasupovala v říjnu) ale protože je bojácná tak si hraje výhradně s malýma klidnýma holčičkama, učitelka to neřeší, dcera si pomalu zvyká čím dál víc
Danka, 2 kluci /4 a 2r./
  • 
9.1.2011 12:26:17
Ja vim, prave proto na to casto myslim... jenze tenhle problem je takhle extremni jen ve skolce. Jinde si hraje s druhyma detma, hlavne vyhledava starsi od neho, ale je pravda, ze deti v jeho veku jsme tu neznali. A s mladsim brachou si hrat umi. P.uc. se i vyjadrila, ze se ji zda, ze je mozna vic inteligentni a chce si hrat na jine, svoji urovni. Ale to se zase nemyslim ja, ja myslim, ze se proste stydi ve skupine. Mozna je to vse dohromady... premyslim nad tim jit s nim k psychol., mozna bych se o synovi dozvedela vic... mate nekdo podobne zkusenosti?
Binturongg
9.1.2011 8:48:28
Danko - nevím, jak se syn chová doma, nějaký čas bych mu dala, ale absolutní nezájem o ostatní děti nemusí být pouhá introverce, mělo by se to sledovat... ~d~
jana, školkáč a školák
  • 
8.1.2011 22:22:51
Došla jsem do školy a požádala jsem aby kluky nedávali do jedné třídy a oddělení v družině ještě před začátkem školního roku. Ani můj syn ani ten druhý kluk o tom nevěděli - takže nechápu vaší výtku. JAK JÁ JSEM MU JAKO UBLÍŽILA? CO JE NA TOM DĚTINSKÉHO?
Za 3,5 roku manželova paralelního vztahu mám tak zničené nervy, že musím užívat antidepresiva. Já chráním zbytky svých nervů a svého syna (neví že se mu tatínek chystal vzít do zaječích a kdyby mu ten druhý kluk řekl že u nich přespával, opravdu nevím jak bych mu to vysvětlila) a nikomu neubližuji.
Byla bych opravdu ráda kdyby jste mi na toto odpověděli!!!!!!
Danka, 2 kluci /4 a 2r./
  • 
8.1.2011 20:10:50
Vamp, nerozumim, jak jsi myslela ten studeny odchov.
8.1.2011 16:40:22
Každý se nehodí pro studený odchov.
Danka, 2 kluci /4 a 2r./
  • 
8.1.2011 12:49:41
DrMik, a kde zijete, jestli se smim zeptat? My jsme v Nemecku. Ja jsem si samozrejme vsimla toho, ze jsem syna ve skolce vlastne nikdy nevidela v kontaktu s jinym ditetem. Ale prekvapilo me, ze si pry fakt nikdy nechce hrat s druhyma. Jeho p.uc./ktera je fakt fajn/ se mnou zacla probirat a hlavne jsem byla prekvapena, ze vi o tom i reditelka, to jsem se dozvedela od jedne kamaradky. Nelibi se mi,ze ma nalepku "ten, co si s nikym nehraje". Ale pry si nemam delat starosti, dame mu cas. Je to introvert. Ted momentalne ho k tomu zkousi popostrcit...
 Příspěvky 110 z 40 [Dalších 30 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.