| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Náš Honzíček

 Příspěvky 110 z 110 [Dalších 100 >>]
30.5.2010 16:09:02
A přeji Vám už jen vše dobré ~;((
30.5.2010 16:07:08
A přeji Vám už jen vše dobré ~;((
18.5.2010 14:06:34
Báro,
já když vidím některé matky, kterým se to "hodilo" jen proto, aby nemusely chodit do práce a celý den vysedávají po hospodách a u hracích automatů i se svými malými dětmi, tak si říkám, že kdyby šly na potrat, tak udělají líp.
Děti by měli mít hlavně lidi, kteří si to opravdu přejí a kteří pak dávají dítěti především svou lásku a starostlivou péči. A pokud se takovým lidem narodí postižené dítě i přes to, že už před jeho narozením vědeli, že dítě nebude v pořádku, je to pro mě daleko víc pochopitelné než to, že se narodí zdravé dítě matce, která jej přivedla na svět akorát proto, aby si zajistila od státu příjem a nějaká ta láska a péče je jí ukradená.
17.5.2010 16:36:18
Monty nezlob se,ale někdy když čtu tvé netaktní příspěvky tak cítím hořkost.Někdy je lepší Monty mlčet,než za každou cenu říkat své názory . Myslím si,že autorku nemůžeš pochopit ani kdybys chtěla.
16.5.2010 21:11:48
pan doktor to myslel asi tak že pokud by to dětátko donosila a umřelo by mi potom ,tak by to bylo horší a já s ním souhlasím,ještě k tomu jak psala autorka že se na ni chodili dívat jak na exota ,pamatuji si jak mi brali plodov.vodu na amnio,tak pan primář ,který odběr dělal,povolal mediky aby se přišli podívat jak vypadá Edwards na monitoru ,přes ty slzy jsem je ale stejně neviděla a bylo mi to jedno
Lenka 2 děti
  • 
16.5.2010 11:29:18
Děkuji za článek, každá maminka se během těhotenství zamýšlí nad tím, co by dělala, kdyby se nevyvíjelo vše tak, jak má být. Líbí se mi, že jste to jen tak nevzdali, jako správní rodiče. Přeju vaší rodině a dcerám vše dobré.
16.5.2010 0:10:27
Precitala som si clanok a chcelo sa mi strasne plakat. Maminke drzim palce a prajem jej, aby nasla v sebe tu silu, s ktorou prejde cez toto smutne obdobie. Deticky a manzel ju potrebuje.
Nedokazeme si predstavit bolest, ktoru musi tato maminka v sebe mat, ked sme to sami neprezili...
Zelam vam celej rodine zdravicko, lasku a stastie a budem vam drzat palce...
Je mi to naozaj luto...
  • 
15.5.2010 23:21:31
Milá maminko,
přeji Vám všem, aby to přebolelo.
Věřím, že se jednou všichni setkáte.

Obdivuji Vaši odvahu, se kterou jste o nenarozené dítě bojovala.
Přeji vše dobré

Katka
15.5.2010 22:21:34
Smekám, smekám před všemi, kteří mají tu sílu vydržet takovou hroznou bolest a jít životem dál.
kytka
  • 
15.5.2010 21:08:35
Naprosto, díky za to. Život dítěte je život člověka, cenný a nedotknutelný, ať je jakýkoli. S takovou prognózou to vydrží málokdo, ale dopadlo to samo tak, jak mělo. Byla to pro vás velká věc, která vás nezlomila, ale nakonec obohatila, je to obdivuhodné. Jste opravdu dobrým příkladem pro všechny matky, otce, lékaře a ostatní. Ať se vám všem daří.
 Příspěvky 110 z 110 [Dalších 100 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.