| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S úsměvem jde všechno líp

 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]
Ecim
11.12.2009 13:33:10
Insulo, chápu. :-) I když si o sobě myslím, že jsem hodně empatická, tak je mi jasné, že na 100% se do kůže jiného člověka vžít neumím a nemůžu. A hlavně že do situace jiných lidí nikdy na 100% nevidím. Proto když mám pocit, že někdo uvítá moji radu, tak ji nabídnu, ale každý se musí rozhodnout sám za sebe, jak se nakonec zachová. On kolikrát člověk svým jednáním překvapí i sám sebe. :-) Nehledě na to, že bojovnost je velmi relativní pojem - někdy to znamená snahu vztah udržet a jindy ho zase ukončit. Ať se rozhodneš jakkoli, tak Ti přeju, abys byla šťastná Ty i Tvoje děti. ~x~
11.12.2009 9:43:08
Ecim, díky. ~x~ Lépe bych to nenapsala. ~;)
I když mě moje situace někdy tíží, tak já jsem "asi" bojovník a nechci se jen tak vzdát. Rozvést se je hrozně "jednoduché". A já pořád doufám, že svoje problémy ještě můžeme překonat. ~;) Nebo jsem možná nenapravitelná optimistka (asi nejsem). ~d~~t~
Ecim
10.12.2009 23:02:15
Insulo, cítím to stejně, také patřím k tomu typu lidí, kteří si o svém trápení potřebují popovídat. To je přesně důvod, proč na Tvé příspěvky reaguju, mám pocit, že když tu o svých problémech mluvíš, tak Tě to někam posouvá a pomáhá Ti to. :-) A jsem ráda, že těch reakcí tu máš tolik a že jsou většinou hezké. :-)
10.12.2009 21:28:33
Marico. Já věděla, že to spletu. ~t~~t~~t~
10.12.2009 21:27:37
Jsem netušila, že takovou nevinou větou spustím takovou lavinu. ~:-D
Pro nick Marko (doufám, že jsem to nespletla) slibuju, že už "fňukat" nebudu. ~t~ I když tento nick neznám. Nebo se za ním monžná skrývá někdo, kdo neměl odvahu přihlásit se pod tou "pravou" identitou. ~d~~:-D
Díky všem za podporu. ~x~ Myslím, že svěřené "trápení" je poloviční trápení. Alespoň u mě to funguje. ~;)
Ecim
10.12.2009 13:00:25
Skvělý nápad, Hujko. ~:-D Seženu si dostatečné množství hypoalergenního medu a hurá do vaření svařáku. ~t~~t~~t~~t~
Horama
10.12.2009 12:17:48
Ač nealkoholické víno mi nechutná, svařák je z něj dobrý. ~;)
Ecim
9.12.2009 21:49:26
Svařené víno mám ráda, ale momentálně kojím, takže jeho konzumaci musím odložit. :-) A na med jsem bohužel alergická, takže ten už si nedám nikdy. ~n~ Je to škoda, měla jsem ho ráda. Jsem hodně upovídaná, takže když nemůžu mluvit, tak to nesu dost těžko. Moje rovněž upovídaná rodina to nese rovněž těžko. ~:-D
Luďka
9.12.2009 21:34:18
Taktéž jsem nedávno nevydala hlásku, taky jsem učitelka. Kurýrovala jsem se mimo jiné svařeným vínm s medem, přičemž jsem pociťovala obzvláštní blahodárné léčivé účinky :-) Doporučuji :-). Jinak manžel komentoval moji nemluvnost slovy "není to špatný"... :-)
remus
9.12.2009 20:24:59
~t~ to je pěkný, ti naši naopak tatínka nepotřebují, zrovna si tu svorně notují, že ten tatínek se nám vůbec nepoved a že je třeba koupit jinýho~t~~t~, po chudácích chtěl, aby s ním šli spát, no děs, tak musí počkat, až se mi dopeče poslední várka cukroví~b~
 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.