| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S úsměvem jde všechno líp

 Celkem 56 názorů.
 X E N A 


To já 

(9.12.2009 9:50:51)
jsem si koupila kuřecí prsíčka, že udělám nějakou dobrůtku. Jinak jsme všichni zdraví (ťuk, ťuk, ťuk). Počasí nic moc. Prcek zlobí úměrně.
To je můj report.

 X E N A 


Re: To já 

(9.12.2009 9:53:05)
Jo zapoměla jsem dát smajlíky.

~t~~t~~t~~t~~t~~t~
 Lassie66 


Re: To já 

(9.12.2009 10:32:23)
Můj report - spát jsem šla v 0.30, 2x mě vzbudil syn(rostou mu zuby). V 5.30 rána jak z děla - syn vypadl z postýlky. Už nám chybí jen pád ze židličky a máme to komplet. Jinak den jako každý jiný ~2~.
 X E N A 


Re: To já 

(9.12.2009 10:33:43)
Ještě to počasí jsi zapoměla!!!
 Lassie66 


Re: To já 

(9.12.2009 10:35:19)
Čert vem počasí, u nás jde o přežití!!!~o~~q~
 X E N A 


Re: To já 

(9.12.2009 10:47:54)
To mě bejby (v cca 11m) vylezlo z kočárku i přes 5-ti bodové upínání~q~. Od tý doby mu vepředu ty kšandy křížím a je klid. Ale jak se mu to povedlo, to dodnes nechápu. Novodobej Hudini.
 Lassie66 


Re: To já 

(9.12.2009 10:56:28)
Xeno, můj souhrn je následující (už jsem to tu mnohokrát psala, ale třeba se najde duše, která mě uklidní, že z toho syn vyroste):
V 10 DNECH se odšoupl nohama na na přebalovací podložce na stole a žuchnul na dřevěnou podlahu(podložka měla vysoké boky, ale on se odpéroval a spadl za hlavu). V půl roce spadl z postele(ležel vedle mě, nestihla jsem ani mrknout). Několik pádů z kočáru(naštěstí zůstal viset za kšíry). No a ta postýlka to korunuje. Je mu necelých 16 měsíců.
PS: Drobné pády nepočítám.
 Grainne 


Re: To já 

(9.12.2009 11:33:33)
Lassie, něco takového jsem mívala doma, kupodivu se to dožilo dospělosti ve zdraví.~:-D
 Lassie66 


Re: To já 

(9.12.2009 17:42:22)
No konečně příspěvek, na který čekám! A ještě jsem ho přehlédla, už jsem mohla mít pár hodin klid.~x~
 remus 


Re: To já 

(9.12.2009 17:50:13)
Souhlas, nenech se vyvézt z míru, mému mladšímu drahouškovi jsou dva roky a 10 měsíců, hlídat ho dobrovolně chce jen moje teta a ta pak ještě pokaždé říká, že nechápe, jak se mohl dožít tak vysokého věku bez úrazu~t~~t~! Co všechno už zmáknul ti ani nebudu popisovat, nechci tě vyděsit, každopádně minulý týden si zvrtnul nožku při přeskoku přes prolézací tunel, dva dny pajddal,pak ho bolest přešla, jakmile to ráno zjistil, tak začal jásat a hádej co? Šel znovu zkusit přeskoky, ještě si u toho brblal něco v tom smyslu, že musí vyzkoušet, jestli se mu ta noha znovu zvrtne, no tak tunel je složený na půdě...
 Ecim 


Re: To já 

(9.12.2009 18:01:48)
Tak to můj syn (2 roky 8 měsíců) si na podzim na dovolené zlomil klíční kost a občas říká, že chce "zase upadnout a zlomit si klíční kost". Zlomil si ji ve chvíli, kdy jsme já i moje maminka byly u něho, byl to okamžíček. Někdy mám pocit, že bych potřebovala vystudovat Vysokou školu bezpečnostních opatření a stejně by mi to bylo na houby. :-)
 Lassie66 


Re: To já 

(9.12.2009 18:02:41)
Zato tenhle příspěvek není ten, na který jsem čekala ~a~~:-D
Kdybych někdy náhle zmizela, tak mě zavřeli. I tak si myslím, že má na mě sociálka už zálusk.~e~
 MartinaNov (dva rošťáci 


Re: To já 

(9.12.2009 10:48:24)
u nás taky, díky počasí jsou děti nevylítané a nevyvětrané.
Roční prcek díky rýmě neskuteřně prudí, budí se v noci a snaží se z mámina prsu vycucnout to, čeho už tam moc není. Tak se vzteká na druhou.

Heslo: PŘEŽÍT u nás platí už skoro čtyři roky....


aprop.

Mladý muž, právě založiv si vlastní rodinu, se ptá svého otce, kdy se on s maminkou dostali z takové té nejhorší finanční nouze. Otec odvětí: "Když ses odstěhoval". (místo finanční nouze volně doplň nedostatek spánku, nervy napnuté k prasknutí, apod.) ~t~


Mým robátkům jsou 4 a 1 rok... Matko vydrž!!!
 Ecim 


Re: To já 

(9.12.2009 10:59:52)
U nás je to občas zajímavé. :-) Hlavně ty noci! Občas lezu po čtyřech, ale neměnila bych, přesto je to to nejkrásnější, co jsem kdy zažila. :-)
 Ecim 


Re: To já 

(9.12.2009 13:33:20)
A jinak dnes bojuji s úředním šimlem kvůli rodičáku. Děs běs. ~:-D
 Insula 


správní chlapi 

(9.12.2009 11:39:06)
Kde se dá najít takový super pohodový chlap???
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:11:06)
Insulo, super pohodoví chlapi jsou, ale ty žádného nehledáš ~e~. Sakra, ženská, máš před sebou ještě 50 let života, přeci nebudeš mít celou tu dobu na krku to tvé jelito ~q~~q~~q~. Děti ti jednou řeknou:"Kvůli nám jsi to dělat nemusela", případně "mělas to udělat už dávno". Se omlouvám, asi už zde trávím moc času, jelikož jestli jsou nějací lidé, co mi znepříjemňují život, pak je tvůj choť v první desítce ~o~~q~~o~~t~
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:13:38)
I když - teď jsem to počítala a nevešel by se ~t~
 Theend 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:13:07)
No třeba u nás doma jeden takový je. Nepíše tedy slohy na Rodinu, ale při nemoci se o mě postará, děti zvládne taky sám. Jo a je s nim i sranda. Nedám .... :-)
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:20:58)
Nevytahuj se, taky mám jednoho doma. Kromě již vyjmenovaných věcí dokáže za hodinku uplavat 40-50 bazénů, tak si představ tu kondici ~s~.
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:25:14)
Jsem to odklikla dřív - takže má energii na to, aby makal na baráku ~:-D
 X E N A 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:34:48)
Já bych tedy nechtěla chlapa, který píše slohy na Rodinu. Já ocením to všechno ostatní. Že je pracovitej, má mě/nás rád, že mi to dokazuje každej den i po těch rokách, nedělá hovadiny a všechno sní ~t~
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 13:45:34)
Insulo, doporučuji následující postup:

1.Vyběhnout s nesprávným chlapem.
2.Trochu se otřepat.
3.Začít hledat správného chlapa třeba na inzerát.

Několik mých známých to takto udělalo a vyplatilo se jim to.

Přeju hodně štěstí. ~x~
 Marico 
  • 

Re: správní chlapi 

(9.12.2009 14:21:03)
Souhlas s Lassie. V posledních měsících zapínám Rodinu.cz a vím, že některé jistoty se nemění. Zase bude pod článkem fňukat Insula, že má doma budižkničemu a trdlo, zase bude Ecim ujišťovat, že je sice na dně, ale nejšťastnější na světě. Někdy bych vám všem dala korunu, abyste šly radši dělat něco jinýho. I když, jak to tak počítám, na to bych neměla. Jinak článek je vtipně napsanej. Hezký.
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 14:41:20)
Tak moment - já mám Insulu ráda, a to je fakt. Kdybych měla vyjmenovat lidi na Rodině, kteří mi jsou sympatičtí, tak by se Insula vešla do první desítky...~x~
Ale ten její chlap ~q~~:-D
 Líza 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 14:55:27)
Marico, ale že tvůj nick jsem tu ještě neviděla. A souhlas s pisatelkou pode mnou. Do Insuly se, buď tak hodná, nenavážej.
 remus 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 16:55:58)
No mně tedy rozhodně nepřijde, že by Insula fňukala a co se týče toho, co Ecim píše, tka za to dík, někdy totiž propadám pocitu, že jsem k ničemu, když neudržím krok s dětmi a jsem věčně unavená, když si přečtu, že v tom nejsem sama, tak mě to vždy povzbudí, takže DÍK~x~
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:12:49)
Tinus, rádo se stalo! ~x~ Lidi jako Ty mi stojí za to, abych v psaní svých příspěvků pokračovala, zatímco lidé, kterým se mé příspěvky z jakýchkoli důvodů nelíbí, mi nestojí za to, abych kvůli nim psát přestala. ~;)
 Horama 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:22:05)
Ještě že tak. Už jsem se lekla, že o tebe přijdu. ~;)
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:27:27)
Hujko, neboj, to bych Ti nemohla udělat! ~:-D Vždyť jsem Ti slíbila příspěvek do srovnávací studie na téma "nejlepší věkový rozdíl mezi sourozenci". A myslím, že to bude šťavnatý příspěvek, protože náš prvorozený začíná občas lehce přitvrzovat. :-) I když před chvílí mě dojal téměř k slzám, protože trval na tom, že brášku nakojí. ~t~
 remus 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:26:31)
Jasná věc, psát nepřestávej, když se to někomu nelíbí, tak ať to nečte, nikoho k tomu nenutíš, tak celkem nechápu stížnost té paní nebo slečny~2~, já se dnes potácím mezi venčením psa nemocné babičky a slíbeným pečením cukroví, mám toho fakt nad hlavu, tak mě tvůj příspěvek "nakopl" a s malou jsme zmákly čokoládové kuličky ~z~.
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:35:05)
Tinus, také to tak vidím! Také nečtu příspěvky, které se mi nelíbí, a nemůžu si to vynachválit. ~t~
Ad pečení: Manžel chtěl včera se starším synem začít péct, připravil těsto, pekáč i vál, ale nenašel formičky. Formičky dnes přivezla babička, ale zase si na noc odvezla prvorozeného. Takže pečení se odkládá zatím na pátek, protože zítra tu pro změnu nebudeme mít tatínka, který se chystá do hospody. ~t~
Nestíhám vánoční úklid podle svých představ, ale je mi to šumák. ~t~
Manžel měl včera promoci. Den před promocí jsem si při vynášení odpadků umazala svou jedinou zimní bundu (bílou), ale kupodivu to všichni zúčastnění přežili. ~t~
Asi tak před hodinou jsem se konečně přestala vztekat kvůli té sociálce. Ale až ten rodičák konečně budu mít vyřízený, tak to snad půjdu zapít. ~t~
 remus 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:44:13)
~t~ tak jsem se pobavila, můžu zase pokračovat v pečení, chystáme se n apečené věnečky, tak jsem zvědavá jak chudinky dopadnou~y~, můj manžel by tedy něco takového jako dělání těsta absolutně nezvládnul, tak to ti normálně závidím~n~, jinak co sed týče nějakého vánočního úklidu, tak to nazdar, vypucovala jsem kuchyň a skříňky v baráku, umyla okna a tím to končí~z~.
Jo ak rodičáku, naše malá měla minulý měsíc první rodičák, jaksi jsme si sdělení o jeho konání v notýsku nevšimli, tak jsme ho prošvihli~b~, no byl to celkem trapas, nebyli jsme tam jako jediní, ale ostatní rodiče i paní učitelka to přežili ve zdraví, asi tak jako tvou špinavou bundu, každopádně ale notýsek od té doby denně celý prolistuju, no co kdyby?~t~~t~
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:49:09)
Tinus, můj manžel to těsto kupuje a říká, že si na kupovaném pochutná nejvíc.
Minulý rok jsme absolvovali velmi humorný vánoční úklid. Mně čerstvě odezněly těhotenské nevolnosti s mladším synem a starší byl tehdy velmi živý a náročný a úklidu se s velkým nasazením účastnil. Například vyrval kus omítky a lítal s ním po bytě, skákal po matračce, kterou manžel zrovna sestavoval, při úklidu lednice si naházel do autíčka ovoce a odjel s ním na druhý konec bytu, z hrnců si sestavil pyramidu... ~t~ Aspoň vidíš, proč miluju úklid. ~t~
 remus 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 17:54:46)
~t~~t~~t~ ještě že mám jako první dítě holku, ta si tohle nikdy nedovolila, zato drahý druhorezený mi to náležitě vynahrazuje, na toho aby měl člověk speciální školu hlídání, tak zažívám něco podobného jako ty, vždycky si pak večer říkám, kde jsem to v té výchově udělala chybu~d~, no a pak si vzpoměnu na sebe a mám jasno, vždyť je celý po mně! jen tak mimochodem, manžel všude vykládá, že on vychoval dceru a syna já ~y~ a kupované těsto nesnáší, tak matláme a matláme~j~
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 18:06:25)
My jinak také matláme, tohle je jediné těsto, co kupujeme.
Můj živý synek mi teď do detailu vynahrazuje to, co jsem (ač klidná holčička) kdysi dělala své mamince. Občas jsem jí opakovala, že "doma je to blbý, u babičky a u sousedky je to lepší". Maminka to sice brala s humorem, ale také přemýšlela, jestli někde neudělala nějakou chybu. A syn mi teď poslední dobou často říká, že "chce jet spinkat k babičce". Také přemýšlím, co by se dalo zlepšit, ale pevně doufám, že se takto chová hlavně
1.protože už potřebuje změnu
2.protože se mu při miminku a domácnosti nemůžu věnovat tak intenzivně jako babička. Ovšem kdybych byla paranoidní, tak bych měla parádní důvod se nafrnět! ~t~
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 18:12:12)
Ecim, máme to stejné, dcera brečí, když musí domů od babičky - a to jí vidí skoro denně a má jí přes dvůr. Máš taky ten problém, že se ti syn vrací po těch návštěvách držkatý a nevychovaný? Přitom odevzdáváš relativně vychované dítě....(?). ~:-D
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 18:16:25)
Kupodivu ani ne... Ale vrací se mi se spoustou nových a překvapivých výroků a komentářů, které od babičky pochytí. Teď si musím dávat zatracený pozor, co před ním říkám, protože občas vytáhne třeba půl roku starou historku a perfektně ji vylíčí. Kupříkladu nedávno ve velké společnosti doslova zopakoval to, co jsem několik týdnů předtím řekla o svém bývalém příteli. Naštěstí jsme se rozešli v dobrém a mluvím o něm hezky, ale stejně jsem zírala jako puk. ~t~
 Lassie66 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 18:26:42)
Naše babi je měkká,takže to dcera zkouší po návratu doma a přichází těžký náraz. Někdo to musí dělat, co by z nich bylo...~o~~t~
 remus 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 18:38:31)
No tak to se máte, taky bych vylifrovala občas děti k babičkám, dceři je 6,5 a ani náhodou se mi zdomu nehne, o malým ani nemluvím, ten usne jen se mnou, tuhle jsem si říkala, že je čas na změnu, tak šel spát s manželem, tomu tak řval, že od něj utekl s tím, že to nemá zapotřebí, malej si ještě v půl 11. prozpěvoval prší, prší, tak jsem to vzdala a šla ho uspat. ~o~
 Ecim 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 18:47:29)
Naše uspávání, to je něco. Starší syn u toho chce mít oba rodiče a brášku. Vzbouřili jsme se a dohodli se, že oba chlapečky bude uspávat jen jeden rodič. Manžel včera přišel na úžasnou vychytávku, zamkl se před synem v obýváku, za což jsem ho pak pochválila, protože syn mi pak po nějaké době přestal zdrhat. :-)
 remus 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 20:24:59)
~t~ to je pěkný, ti naši naopak tatínka nepotřebují, zrovna si tu svorně notují, že ten tatínek se nám vůbec nepoved a že je třeba koupit jinýho~t~~t~, po chudácích chtěl, aby s ním šli spát, no děs, tak musí počkat, až se mi dopeče poslední várka cukroví~b~
 Ecim 


Nejlepší způsob, 

(9.12.2009 17:01:24)
jak ušetřit čas, nervy a koruny, je nečíst příspěvky svých neoblíbených nicků, zvlášť pokud jich máš na Rodině tolik, že Ti na ně ty koruny ani nestačí. Beztak je nečteš dobře, protože potom bys moc dobře věděla, že já jsem nikdy nikde nepsala, že jsem "úplně na dně, ale nejšťastnější na světě". ~;)

P.S. S úsměvem jde všechno líp! :-)
 Luďka 


Hlasivky 

(9.12.2009 21:34:18)
Taktéž jsem nedávno nevydala hlásku, taky jsem učitelka. Kurýrovala jsem se mimo jiné svařeným vínm s medem, přičemž jsem pociťovala obzvláštní blahodárné léčivé účinky :-) Doporučuji :-). Jinak manžel komentoval moji nemluvnost slovy "není to špatný"... :-)
 Ecim 


Re: Hlasivky 

(9.12.2009 21:49:26)
Svařené víno mám ráda, ale momentálně kojím, takže jeho konzumaci musím odložit. :-) A na med jsem bohužel alergická, takže ten už si nedám nikdy. ~n~ Je to škoda, měla jsem ho ráda. Jsem hodně upovídaná, takže když nemůžu mluvit, tak to nesu dost těžko. Moje rovněž upovídaná rodina to nese rovněž těžko. ~:-D
 Horama 


Re: Hlasivky 

(10.12.2009 12:17:48)
Ač nealkoholické víno mi nechutná, svařák je z něj dobrý. ~;)
 Ecim 


Re: Hlasivky 

(10.12.2009 13:00:25)
Skvělý nápad, Hujko. ~:-D Seženu si dostatečné množství hypoalergenního medu a hurá do vaření svařáku. ~t~~t~~t~~t~
 Horama 


Re: správní chlapi 

(9.12.2009 15:53:09)
Existují a není jich málo. Díky za literární uvedení jednoho z originálů. :-)
 Insula 


díky 

(10.12.2009 21:27:37)
Jsem netušila, že takovou nevinou větou spustím takovou lavinu. ~:-D
Pro nick Marko (doufám, že jsem to nespletla) slibuju, že už "fňukat" nebudu. ~t~ I když tento nick neznám. Nebo se za ním monžná skrývá někdo, kdo neměl odvahu přihlásit se pod tou "pravou" identitou. ~d~~:-D
Díky všem za podporu. ~x~ Myslím, že svěřené "trápení" je poloviční trápení. Alespoň u mě to funguje. ~;)
 Insula 


Re: díky 

(10.12.2009 21:28:33)
Marico. Já věděla, že to spletu. ~t~~t~~t~
 Ecim 


Re: díky 

(10.12.2009 23:02:15)
Insulo, cítím to stejně, také patřím k tomu typu lidí, kteří si o svém trápení potřebují popovídat. To je přesně důvod, proč na Tvé příspěvky reaguju, mám pocit, že když tu o svých problémech mluvíš, tak Tě to někam posouvá a pomáhá Ti to. :-) A jsem ráda, že těch reakcí tu máš tolik a že jsou většinou hezké. :-)
 Insula 


Re: díky 

(11.12.2009 9:43:08)
Ecim, díky. ~x~ Lépe bych to nenapsala. ~;)
I když mě moje situace někdy tíží, tak já jsem "asi" bojovník a nechci se jen tak vzdát. Rozvést se je hrozně "jednoduché". A já pořád doufám, že svoje problémy ještě můžeme překonat. ~;) Nebo jsem možná nenapravitelná optimistka (asi nejsem). ~d~~t~
 Ecim 


Re: díky 

(11.12.2009 13:33:10)
Insulo, chápu. :-) I když si o sobě myslím, že jsem hodně empatická, tak je mi jasné, že na 100% se do kůže jiného člověka vžít neumím a nemůžu. A hlavně že do situace jiných lidí nikdy na 100% nevidím. Proto když mám pocit, že někdo uvítá moji radu, tak ji nabídnu, ale každý se musí rozhodnout sám za sebe, jak se nakonec zachová. On kolikrát člověk svým jednáním překvapí i sám sebe. :-) Nehledě na to, že bojovnost je velmi relativní pojem - někdy to znamená snahu vztah udržet a jindy ho zase ukončit. Ať se rozhodneš jakkoli, tak Ti přeju, abys byla šťastná Ty i Tvoje děti. ~x~
 jurodiva +3 


díky 

(9.12.2009 13:23:28)
hezky jste to napsal :-)
 Ecim 


Článek mi připomněl... 

(9.12.2009 13:52:28)
jak když bylo staršímu synovi 6 měsíců, tak jsem také ochořela a zcela přišla o hlas a jenom jsem otvírala pusu a viděla jsem, jak je synek velmi zaskočený tím, že na něj nemluvím. Děti jsou opravdu velmi vnímavé...
 karma 


z druhé strany fronty 

(9.12.2009 14:32:25)
já mám nohu v sádře. Prvních 5 dní si vzal manžel dovolenou. Mnula jsem si ruce, jak mu předvedu, že jeho komentáře ke každodennímu nepořádku v době jeho příchodu "tady je zas bor..." jsou nemístné až urážlivé, že koordinace autoritativního setra na vodítku a pomalého batolete v parku, vaření oběda za skandování "pojd si se mnou hrát", vláčení nákupu s dítětem na zádech a psem na vodítku JSOU CELKEM ZÁHUL...vyměkla jsem za 3 dny. Manžel usínal dlouho před dítětem, cca v 19.00 (Dítě chodí po 11.)Ale nějak extra se taky nepřetrhnu a TED máme doma teda opravdu BORDEL. No, za 10dní mi to snad sundaj.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.