| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se hledá ten Pravý?

 Příspěvky 110 z 211 [Dalších 201 >>]
26.11.2009 0:37:21
Aha, tak už vím proč asi nemohu žádnou slečnu najít...... Nemohu totiž mít řidičák.... Jsme rád že už vím důvod........ Teda to je kritétium ~t~
Ecim
24.11.2009 14:40:13
~R^
24.11.2009 13:26:12
Pro mne je nejdůležitější nenudit se.
Měla jsem vztah s chlapem,který mi po mnoha stránkách vyhovoval víc než můj muž,ale do vztahu se začala vkrádat nuda.Rozešli jsme se velmi přátelsky a já si po čase vzala toho,který nebyl ani tak hezký,ani jsme neměli mnoho společných koníčků,ale nikdy jsem se s ním nenudila.Jsme spolu 20 let.
Jo a humor,to je další podmínka.
Mezi námi-po těch letech-mělo by to s ním být prima i v posteli,jak říkala moje stará tetička,lecjaký konflikt přikryje peřina.A měla pravdu.
Ananta
23.11.2009 13:21:52
Aspoň tak vypreparuješ primitivy - primitiv je pro mě chlap, který letí na kňourající chudinky a není schopný unést osobnost. Navíc to je většinou hra na chudiku, většina žen žádné chudinky nejsou.
MartinaNov (dva rošťáci
23.11.2009 12:07:03
~t~ jj to se někdy stává..
Se známou z dětského plavání jsme zjistily tolik podobností, že jsem se honem ptala, jak se jmenuje její muž (naštěstí jsem s ním nikdy nic neměla ~t~, protože to už bylo na pováženou)
22.11.2009 21:43:44
presne moje rec.
Lassie66
22.11.2009 21:30:46
Po padesátce, to je široký pojem. Ale může tu být ještě třeba třicet let(pokud není nějak nemocný). Chceš takhle žít ještě dalších deset, dvacet nebo třeba čtyřicet let? Já jsem pár mostů spálila a často to bylo poté, co jsem si řekla:"Ku.va, a co když opravdu už žádný další život není???". To mi pomáhá při rozhodování celkem dost. Možná už prostě nikdy nebudeme mít možnost věci dělat jinak, žít podle svého, vyvarovat se chyb, které děláme teď...a zemřeme nešťastní a frustrovaní, protože bychom rádi něco vrátili, ale už to nejde...~d~
22.11.2009 21:26:24
H&M,
tak on samozřejmě taky když mu třeba napíšu SMS, že je mi mizerně a že potřebuju cítit jeho podporu a lásku zavolá obratem a začne vykládat, jak jí přece mám. Problém je, že je typický "macho" ze starý školy, on dává emoce najevo jen ožralej a pak je vidět, že je mu to nepříjemný, když přede mnou třeba brečí nebo tak. Chce být ten tvrďák a frajer za všech okolností a i když ví, že mu to nežeru, neumí s tím přestat. Ono taky po padesátce to už není taková sranda něco na sobě zásadně změnit...
&
22.11.2009 21:22:21
No nedokazovat mu samozrejme vubec nic, na hru nepristoupit. Podle mne to nedela, ze by si tebou nebyl jisty, ale chce te znejistet...
Muj ex byl dominatni, a taky jsem me snazil znejistet ruznejma hrama, pritom to byl a je hodny kluk, jenom musi mit navrh. Co vidim, jeho dalsi vztahy, tak s partnerkama mava vic nez se mnou. Ale ony na to asi maji povahu. Ja ne.
Memu soucasnemu staci, rict, ze mi ublizuje a on si preje, abych byla spokojena. Ta komunikace je uplne o necem jinem.
22.11.2009 21:17:54
Monty,s timhle chlapem to uz nepujde,nezdrzuj se s nim,neztracej cas,jsi mlada a jeste najdes sve stesti.Chlap,ktery nepomuze,je v zivote zbytecny,prekazi,bere kyslik.
 Příspěvky 110 z 211 [Dalších 201 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.