| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přeje štěstí připraveným tátům?

 Příspěvky 110 z 52 [Dalších 42 >>]
20.10.2009 15:39:47
Markéto, jako bys psala o mém tchánovi a manželovi ~R^. Díky bohu za výjimky (a za to, že jedna "vyšla" zrovna na mě ~;)).
karma
20.10.2009 14:04:33
Jo, nepolevovat, matky!!! Můj manžel by měl taky únikové tendence, navíc podporované tchýní /jakože žena dělá vše od A_Z, chlap se popvaluje../, ale já od počátku stála na svým, dávala mu dceru na hodinu denně i přes odpor...dnes je jako otec skvělý. No né, že by se hrnul do hlídání, ale nedělá mu to sebemenší problém. JE TO BOJ. Je jistě pravda, že chlapi mají s identifikací své role dnes problémy. Už neorají, nevláčí, hranice mužské role je neostrá. Myslím, že jim dělá jen dobře, když jsou NUCENI se do starosti o díě zapojit.
Astrit
20.10.2009 13:57:10
No...holčička má tři roky a chlapeček rok. Malé už chystáme pokojík, ale hloupé je, že děcák je na druhé straně domu, daleko od ložnice. Dcera teĎ měla v noci laryngitidu, nevím jak by to dopadlo, kdybych ji neslyšela, budu muset i tak používat chůvičku. Za takových pět let budu ve vzdálené ložnici spatřovat výhodu, ale teď ne.... Prcek pěkně spí, skoro se nebudí. Manžel si vyhnanství naordinoval sám, pelíšek má připravený, ale když on se chudák tak bojí, že se nevyspí.....
karma
20.10.2009 13:52:35
jo, kde se ty vzorce berou: moje tchýně manžela nabádala, když se mimi narodilo, at se chodí vyspinkat do vedlejšího pokoje (manžel). Že já jsem byla jak zombie, neb se mimi budilo co hodinu, přešla bez povšimnutí. Dodnes, když jsme u tchánů na návštěvě a má malou chvíli hlídat manžel sám, tchýně mu ji nenechá minutu, aby ho to nezmohlo. (Doma manžel funguje jako otec skvěle...by si moh zkusit, nefungovat...ale bydlet s tchánama, rozvedem se do týdne.
Ecim
20.10.2009 10:24:38
To teda jo!
20.10.2009 9:43:17
Každý prožíva porod jinak-někdo lepe někdo hůře-no ale co si budeme povídat-je to masakr který stojí za to!~p~
MarkétaP + 4 dcerky
19.10.2009 23:48:43
Vaal, nejde o rady, jde o to, že prostě koukáš, vidíš, žiješ to. Nikdo to pak nemusí dávat rady, protože prostě víš.
Ecim
19.10.2009 22:39:18
Já jsem se hrozně těšila pokaždé. Poprvé jsem navíc byla HROZNĚ ZVĚDAVÁ na porod. (Ano, může to znít šíleně.) Při prvním porodu se prvních 24 hodin nic nedělo, pak jsem dostala kapačku s oxytocinem, bolesti jsem měla asi 6 hodin a ještě k tomu jsem byla silně nachlazená. Bylo mi také nepříjemné, že jsem se kvůli kapačce nemohla hýbat.
Podruhé jsme dojeli do porodnice skoro na poslední chvíli. Porod byl tentokrát o dost méně bolestivý - tedy až na poslední půlhodinu, kdy to byla hotová jatka. Vzpamatovala jsem se ale rychle, jen mě mrzelo, že jsem první 2 dny kvůli nedostatku lůžek nemohla mít miminko u sebe.
19.10.2009 22:33:19
.... jsem už něco psala tady
19.10.2009 22:33:14
.... jsem už něco psala tady
 Příspěvky 110 z 52 [Dalších 42 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.