| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Láska nebo závislost?

 Příspěvky 110 z 111 [Dalších 101 >>]
27.10.2009 20:38:07
Nestáhneš Monty.Ty ne.Jde o to, že v jistý fázi vztahu si připadáš tak nějak ušlechtile nad věcí.Časem to hodně hodně unaví a dotyčný "přitvrdí".Ačkoliv si vědomě nalháváš, že ne, tak prostě jo.To by nesměl být chlap.~d~
27.10.2009 20:14:00
Monty , proč mám pocit , že tuneluješ moje prožitky?????!!!!Hele, určitě to víš, ale budeš se trápit, trápit, trápit a pak to blbě skončí.I když si nepopláčeš a pracku jen stáhneš hadrem,TOHLE bude bolet jako sviňa.
Jitka
  • 
26.10.2009 17:22:03
Až si jednou sama sobě přizná, že takhle je to špatně, tak udělá první nejdůležitější krok pro svůj další budoucí život, patrně bez něj. Protože on se k ní chová jen tak, jak mu dovolí.
Doufám, že na to holka přijde brzo, ale myslím, že je schopna sklouznout klidně do dalšího podobného vztahu. Naučit se věci dělat jinak je těžké a tady v tomto případě bude muset holka přehodnotit své vztahy tak jak si je vytváří a něco dělat jinak, hodně jinak......
Ecim
14.10.2009 15:09:42
To mi povídej! ~;(( Ti, co se vymykají, to mají fakt složité ~n~
14.10.2009 14:23:00
...ale bohužel je jich v populaci podstatně méně. ~;)
Ecim
14.10.2009 14:13:01
Jo jo, s lidmi, kteří si nepotřebují za každou cenu něco dokazovat, se žije lépe ~g~
Kika
  • 
14.10.2009 13:58:15
Monty, tvoje příspěvky v diskuzích čtu často. Ty máš jeden problém - jsi velice inteligentní ženská a takové to mívají v životě těžké, nejen že vždycky vybočují z řady a také je spousta chlapů nechápe nebo se jich bojí. Je blbost snažit se být jiná a na tobě se mi líbí, že ze sebe neděláš svatouška a jsi svá. Vykašli se na to přijít některým věcem na kloub a zůstaň taková jaká jsi a rvi se se životem tak jak ses rvala doposud. Jednou určitě utrpíš srážku s inteligentem, který tě ocení. Tak nazdar a drž se:-))
mima09
14.10.2009 13:27:45
No, to o Janovi a jeho potřebě mít navrch, to dává smysl... jinak by asi dávno zdrhl. Musí to pro ěj být pohodlné...
Jo, je smutný, že chlapů, co si nic nedokazují je žalostně málo
14.10.2009 13:24:04
Ecim,
no a to je právě ono, nechci si nic vydobývat, nechci nikým manipulovat a vytvářet nějaké závislosti, jakékoli... mám to na salámu. Proto jsem v tomhle směru takový mimoň. Jsem v úplně jiným levelu. ~;)
Ecim
14.10.2009 13:23:28
Tak si zpětně uvědomuju, že mě manžel vlastně o ruku ani přímo nepožádal ~t~. Rovnou řekl, že o ni požádá moji maminku ~t~ Já jsem zase dost špatně zvládla přímé i nepřímé náznaky jeho zájmu o vztah se mnou ~t~
 Příspěvky 110 z 111 [Dalších 101 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.