| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vybíráme školní brašnu

 Příspěvky 110 z 55 [Dalších 45 >>]
Toranoko
  • 
22.8.2009 16:16:17
To ja jsem na skole zadne skrinky nezazila :-D Na zacatku roku ucebnice pujcit (ten den jsme nesli domu vsechny), na konci vratit... ;-))
Toranoko
  • 
22.8.2009 16:10:21
To je pravda, takovehle veci by se mely tlacit, ne tahat...mam sestru rehabku, a ta to taky rikala...
Podle me jde o zvyk, a da se velice rychle zmenit....tlaceni je nekdy i prijemnejsi...
Sarus, tři děti
  • 
18.8.2009 20:04:14
Díky za názory. Máme na rozmyšlenou ještě rok.... Teda já když šla do 1. třídy, tak byl ten výběr jednodušší. Na trhu jenom jeden typ tašek, lišily se jen barvou - buď hnědá nebo tmavě červená. :)))
17.8.2009 6:49:03
My jsme zakoupili školní aktovku od f. Hama a jsme naprosto spokojeni. Moderní, praktická, dostatek místa, lehká, vybavená, kvalitní. Jako bohus jsme dostali sportovní tašku se stejným motivem. Moc doporučuji. ~R^
Hana CH
  • 
16.8.2009 20:26:11
Syn má tašku na kolečkách. V první třídě jsem baťoh přidělávala na vozíček, do druhé šel baťohem s velkými kolečky. Koupili jsme ho na dovolené v Itálii. Před tím měl na pár týdnů použitý batoh s malými kolečky a věčně za něco zachytával, nabalovala se na to špína...
Teď půjde do třetí a koupili jsme nový jen baťoh, ani jsme nehlídali nějaké popruhy či anatomická záda a dáme ho na podvozek z minulého baťohu.
Syn je spokojený, ve škole není sám, kdo má baťoh na kolečkách. Těch pár schodů, co jde ze šatny do třídy ho v ruce unese a pak ho jen vozí : do družiny, na flétnu, na tancování apod.
14.8.2009 16:20:31
tak to bude asi náhoda, znám taky spoustu dětí co mají topgal a rodiče jsou nad míru spokojení, my 4 roky a každý rok tak určitě 2-3x končí v pračce a pořád je v pořádku, jen praskla gumová ručka u poutka ale podle mě ji dcera ohýbala jinak by nerupla.
14.8.2009 16:14:41
tříkomorový je opravdu veliký, dcera ho nosila až od půlky druhé třídy, v první měla klasickou aktovku od emipo, syn jde taky za rok už teď máme vybranou pro ježiška od togalu , vypadá jako aktovka. Dcera je menšího vzrůstu už nevím kolik vážila ale byla drobes, a sama paní uč. navrhla že si mají knížky nechávat v lavici a druhé jsem měli doma. Nevím jestli to tak měli všechny děti ale ty drobné ano.
14.8.2009 16:03:17
My máme od topgalu už čtvrtým rokem a nelituji, syn jde do školy za rok a opět už vybíráme co donese ježišek za aktovku, a opět zvítězil topgal. A Manžel má od nich batoch na laptopa, protže jezdí do práce na kole i s pc tak si to moc pochvaluji, záda jsou vystužená prostě super.
Z
  • 
14.8.2009 12:50:39
Jak paní učitelka "nedovolila"? Já bych se jí ani neptala, pokud bych byla toho názoru, že současný stav ohrožuje zdraví mého dítěte, tak bych paní učitelce "oznámila", že my to budeme dělat jinak. A hotovo.
Zodpovědnost za zdraví dítěte mají rodiče, ne učitelka. Pokud to paní učitelce nevyhovuje, tak má smůlu, asi těžko rodiče přinutí.
lklasinka
14.8.2009 7:34:58
třeba se během roku oběví ještě nějaká naprostá novinka, asi to budu řešit až tak v červnu
 Příspěvky 110 z 55 [Dalších 45 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.