| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Předvánoční anketa:)

 Příspěvky 110 z 34 [Dalších 24 >>]
Katka
  • 
27.8.2009 16:10:40
To mi pripomnelo, jak jsme jako male se sestrou straslive chtely na vanoce klovatinu, takove to zlute tekute lepidlo co byvalo... za 5 korun:) Nic jineho z nas rodice ten rok nevyrazili. :)A mely jsme velikou radost, kdyz jsme ho dostaly.
Iveta
  • 
22.8.2009 1:40:25
Mám z vašeho příspěvku smutný pocit. Ne kvůli dětem, ale kvůli manželovi.
Manoleška, dítě 2 roky
  • 
18.8.2009 20:48:47
Dítě mám zatím malé, 2 roky, ale ke všemu, k Vánocům, narozeninám, svátku, se snažím pořizovat aspoň 1 dárek samovýrobou. To prosím ne proto, že bych chtěla ušetřit, ale protože do toho dárku chci dát něco osobního. Např. teď jsem mnoho večerů šila vílu Amálku k narozeninám a dítě jí miluje.
meryer
17.8.2009 21:38:23
Dárků kupujeme vždy několik:1.podle přání,2.něco potřebného(většinou oblečení) a 3. nějakou maličkost pro radost.Děti máme ve věku 13,12 a 2 roky.Nejstarší slečna už o hračky nemá zájem,chce spíš něco na parádu,syn raději technické věci a nejmladší dceři udělá radost jakákoli hračka nebo knížka.Dárky kupuji od jara,když mi něco padne do oka,před vánocemi bych nemohla utratit tolik peněz najednou.
17.8.2009 8:48:12
Když Ti tahle anketa tak namíchla, tak proč jsem proboha píše? Jestli si toužíš pouze vybít svou zlost, tak běž jinak. Tady na Ty tvoje řeči není nikdo zvědavý~y~
Ines
  • 
17.8.2009 8:08:03
Tak my asi budeme exoti, jak tak čtu diskusi. Děti už chodí do školy. Kupujeme jim hlavně to, co potřebují - oblečení, sportovní potřeby, nábytek do pokojíčků (postupně nahrazujeme poděděný Universal). Přidám knížky a nějakou hračku nebo puzzle nebo stavebnici. A zvážíme přání - jak zaslechnutá a odpozorovaná, tak z dopisů Ježíškovi a něco vybereme. Příbuzní se s námi naštěstí domlouvají.
Letos bude hlavní dárek pinpongový stůl. (Dodělali jsme pokoj pro hosty, když nebudeme mít hosty, budeme hrát.)
Aby neměli děti pod stromečkem nesmyslně mnoho hraček a zároveň aby tam nebylo pusto prázdno, tak pokaždé nakoupím každému členu rodiny ponožky, spodní prádlo, pyžamo.... A klidně nechávám pod stromeček třeba nové povlečení a tak...
S manželem se domlouváme tak všelijak, párkrát jsem pod stromečkem nic neměla, protože ho nic nenapadlo, nebo protože měl pocit, že nic nepotřebuju (naštvaný smajlík). Tak si v posledních letech nakoupím dárky i pro sebe.
Teraza Horáková
16.8.2009 23:27:03
a jinak třeba Huky Luky a ostatní, obdivuju, závidím a nechápu.

Pravda je, že u nás jsou pořád Velikonoce, narozeniny, svátky, vysvědčení, den dětí, zvláštní zásluhy, já to prostě do Vánoc sušit nevydržím, - naopak, občas to vyšlo z módy, občas přání splnil někdo jiný, to je na ~o~~o~, už se široká rodina navykla to domlouvat, navíc - darovat přání - například inliny v prosinci - je prostě dost vedle vzhledem k rychlosti růstu nohou.

jste fakt rychlé.
Teraza Horáková
16.8.2009 23:23:32
To je strašidelná diskuze, nezlobte se. Neženete ten čas nějak moc? Ještě jsme nebyli na dovolený ~n~~n~~n~
16.8.2009 23:20:33
Koukla jsem na ty stránky a jsou tam fakt super věci, moc moc děkuju za typ ~;)~;)
pivonka
16.8.2009 13:20:33
HA HA, my jsme se dohodli, ze nepresahnem 10 000.A darky nevyrabime.Nikdy.
 Příspěvky 110 z 34 [Dalších 24 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.