| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bonding po česku a jiné porodní úvahy

 Příspěvky 110 z 491 [Dalších 481 >>]
Zorana
  • 
29.3.2009 16:22:49
Jestli to nebylo právě tím, že se nejednalo o venkovskou porodnici, ale o továrnu na děti. :)

sahlebb
19.3.2009 9:14:13
samici, tak ho spis na miste zabije. Pokud ma tu silu. U lidskych samic-zen je to zcela normalni. Tak mame vymyte mozky, tak jsem poslusne a hovime si v tom. Pokud to nejaka nechce,okamzite na ni jina zena vyjede a nazveji silenou,nezodpovednou atd.
MarkétaP + 4 dcerky
18.3.2009 17:27:50
Annaham, moje maminka rodila před 34 a 30 lety a rozhodně má velmi jiné vzpomínky ... A ano, porod bolí, ale ve většině případů bolí porod, do kterého se nezasahuje, méně, než porod, kterému se "pomáhá". S výjimkou epidurálu, pochopitelně, ten ale má taky svá negativa.
ANNAHAM
18.3.2009 15:24:58
Moje řeč.A nejvíc ze všeho mě štve, když v pozadí cítím jakousi výčitku doktorům, že chtějí té rodičce vůbec pomoct ( co si to dovolují!). A pak taky stížnosti, že to strašně bolelo a hledání viníka za tu bolest a vůbec za všechny nepříjemnosti s tím spojené. Jenže porod je prostě fyzicky nepříjemná a velmi bolestivá záležitost. Myslím, že tady v té diskuzi jsou samé mladé maminky a někdy mi připadá, že některé mají jakési divné představy a tom, jak to bylo dřív. Já jsem rodila před 33 lety a věřte, že mi děťátko nikdo neodepíral. Ošetřili ho a pak nás nechali spolu ležet, hladila jsem ho...A jak jsem byla ráda, když se sestřičky o něj postaraly a nechaly mne odpočinout. Necítila jsem tam nic zlého. To až teď jako by to někteří překrucovali..Proč ve všem hledat nějaká negativa.
18.3.2009 15:03:11
Uz jsem se sem nedostala odpoved, az dneska ~t~

Proste jsem rodila v kuchyni, protoze jsem sla na zachod vedle kuchyne a uz jsem se nikam jinam nedostala. Me to naopak prislo velmi esteticke a prakticke - kvuli dlazdickam. Manzel si to pak moc pochvaloval, ze toho nemusel tolik uklizet ~t~

Ja jsem tu fotku trosku, usekla, nechtela jsem tam mit svoji hlavu ~t~ Protoze nejsem prepudrovana ~j~~a~

Ne, ale ted vazne - Alfie tak byl asi jen par minut a pak jsem ho mela v naruci - a presunula se na gauc si ho poradne prohlidnout:
kreditka
18.3.2009 13:31:37
nechceš to napsat česky??? To víš my co prd víme takovýmto slovům jaksi nerozumíme ~j~
Grainne
18.3.2009 13:31:32
Brigito, zkus se párkrát pořádně nadechnout, uklidni se a v klidu napiš, co tě žere. Je zbytečné zakládat diskusi v diskusi jen proto, aby sis ulevila.
18.3.2009 13:30:07
První dítě jsem rodila 30 hodin. Křížové bolesti jak prase. Přesto jsem vděčná, že jsem první hodiny mohla strávit s miminkem v těsném sepětí. nepotřebovala jsem si odpočinout ... Víš, tohle má každý jinak.
Brigita2
18.3.2009 13:26:50
Abyste se nepotentočkovaly z toho neseparovámí.
Až budeš rodit 28hodin v křížových bolestech a řvát pár hodin, tak si možná ráda odpočineš.
 Příspěvky 110 z 491 [Dalších 481 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.