| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Špatné matky zaostalých dětí

 Příspěvky 110 z 306 [Dalších 296 >>]
jaruš
  • 
6.3.2009 11:46:07
ty asi nejseš normální! Tak to bych chtěla vidět ty děcka co to dokáží,spíš seš baron prášil a na tyto stránky ani nepiš!!!!~Rv
sapiens
  • 
21.2.2009 0:13:40
~b~~:-D~p~~q~~t~~t~
A já taky!
16.2.2009 21:43:31
Musím s tebou souhlasit i se vsema...( krom par vyjimek) já jsem také zaostalá matka, bohužel. Dcerku sem mela v 16 letech ~f~ a vychovávala mě jí moje maminka~p~ To jsem spatna mama......, druhe ditko se mi narodilo pred rokem ve 21 letech...., asi sme sli na to spatne, kdyz mi nechtel pit a kojila jsem jen mesic...., totiz nasli nám selest na srdci..., tez jsem spatna mama. Ze mi jen leze, chodi, ale za rucicky rika jen mama, ham, mava, povida si tim svym miminkovskym stylem, ale je rad ze vubec je! Asi sem spatná máma a mám zaostale deti.... dcera 5 let se mi pocurava...., budeme to resit s doktorem.~n~Syn ktery byl hubenoucky miminko, jist nemohl, pit nemohl je zaostali a nebo muzu byt rada ze s tech 20% co mel na preziti......, můzu byt rada, ze mam takove deti ktere miluji, hyckam, a SOLIIIIIIIIIIM~y~~y~~y~ Mám se jit udat sama???:-©
Mates
  • 
16.2.2009 9:30:30
hehe, dobrý jaxviňa, Hroudo:d
Božetěcha
13.2.2009 21:18:06
Ahoj,
nečetla jsem ostatní příspěvky, ale určitě tam někde zaznělo, že každé dítě je jiné, holčičky a kluci se různí apod. Jste v limitu. My máme taky záhy chodícího cvalíka a tabulkově chodícího hubeňoura. Ale hlavně: není kamarádka trochu moc protivná? Chceš ji vídat za těchto okolností? Řekni jí, že Tě štve s těmito výroky, pokud si jinak rozumíte, jestli na takovou otevřenost máš povahu. Já ji nemám, tak jsem kontakty se dvěma "přechytralými" kamarádkami a s jejich "geniálními" dětmi prostě ukončila, vídáme se jen sporadicky a stejně mi pak vždycky nasadí brouka do hlavy. Jen ho teď dřív vyženu.:-)
12.2.2009 18:20:28
Ahojky, nic si z ní nedělej. Já pořád kojím svou dcerku, které je 21 měsíců a už měla 2x angínu a pořád jí něco je. Také cvičíme Vojtu, protože má oslabené svalstvo a je tudíž nechodící. Ale dokáže se postavit k nábytku a okolo chodí. Také mě napadají myšlenky, jestli nejsem špatná matka a dělám pro ní vše. Kdybych mohla, dala bych jí nohy své, aby už chodila. A nakonec mi řekla tchýně, že je to má vina v jakém stavu je naše dcera a není to jen její názor, ale názor celé její rodiny~o~. Ale už nevidí, že se jí věnuji 24 hodin denně, chodíme za ruce a cvičíme a rovnáme nožičky. Nic si z toho opravdu nedělej. Ještě, že mě alespoň podporuje má rodina. Ty víš nejlépe, co je dobré pro Tvé děti. Ty jsi jejich matka a určitě ta nejlepší, co mohou mít. Pa
Květoslav
  • 
12.2.2009 13:43:18
No řeknu vám, dcera té Vaší kamarádky si tedy užije. Až bude starší, už to úplně vidím - klavír, balet, němčina, výtvarný kroužek, možná judo. Kačenka má vždycky samé jedničky, takže po večerech se bude učit jak mourovatá. Kačenka jí zdravě, takže žádné hranolky, zmrzlina, párky (no uzeniny, co mne to vůbec napadlo!), zato hodně brokolice a jiných dobrot.
Vaše dítě možná není chytřejší či nadanější, než Kačenka. Ale určitě bude šťastnější.
Bobíci
11.2.2009 20:41:24
Ooooo Bože, no co Ty jsi zač? Chudáci Tvé děti.Bohužel i takoví jsou mezi námi. Hodně štěstí HROUDO~k~~k~
11.2.2009 11:57:34
~t~~t~~t~~t~~t~
njn, i takoví jsou mezi náma, to je fakt
11.2.2009 11:56:08
to byl fór paradující absurditu chování takzvané kámošky ~t~~t~~t~
 Příspěvky 110 z 306 [Dalších 296 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.