| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O samotě, na sněhu

 Příspěvky 110 z 90 [Dalších 80 >>]
Jája
  • 
3.2.2009 9:21:54
Myšlenka dne?
Posledních 15 let byly zimy téměř bez sněhu nebo byl sníh tak týden.
My bydlíme v nížině, kde sník prakticky nebyl, snad jen poslední dvě zimy se držel víc než měsíc, ale na silnicích byl tak 5 dnů, námraza taky tak. Do hor nejezdíme, většinou po městě, kde jsou silnice suché. Tak na co proboha ty zimní pneu? Na týden v roce, a to ještě jen v některém?
Skočí mi dítě pod auto... Když jedu městem, jedu 40-50, pokud k tomu nejsou podmínky, třeba i 30. Když vidím dítě nebo frajírka dospělého, jedu radši po druhé straně. NIKDY jsem nezpůsobila nehodu (ale byla jsem u třech, jedna hoodně tragická, se smrťákem), pokutu jsem za 25 let řízení dostala 3x.

Neblbněte, to nevidíte, že je hlavně lobbing gumárenských firem? I Švédové přišli na to, že čím více bezpečnostních opatření, tím hůře lidi jezdí, protože na to spoléhají!
Na co zimní pneu pro rodinu, která jede pár kilometrů hlavně nakoupit a v létě po Čechách na dovolenou, kromě drobnějších pojížděk za příbuznými, známými a tak?
Chce to neblbnout a myslet!!
rae
  • 
2.2.2009 22:50:57
za překlep se omlouvám vám všem.
Jízdu se v žádném případě neodvažuju kritizovat a fakt se těším, co bude v deníčku příště - život je plný překvapení.
Příběh je dnes kapku nesourodý, od nepřezutých gum, ke zjištění, že sáňky jsou "na vsi" běžné vybavení. A fakt jsem ráda, že máma je vé-ypsilon-er. Doufám, že brzy bude i ta myš - bez hláskování a se širokým Ríšovým úsměvem.
PJana
2.2.2009 16:49:15
Hezký článek. Při přečtení jsem si vzpomněla na sebe na první mateřské. Přestože bydlíme na sídlišti, byla jsem šťastná, když se zastavil kamarád a povídal, co je nového. V té době jsem přesně věděla, jaké obklady jsou v domě, který zrovna tehdy jeho firma stavěla, že dnes přivezli beton, ale bylo ho málo, naopak včera zase tak moc, že ho málem nestihli zpracovat, že ta fasáda teda nic moc, protože furt prší atd. atd.. Prostě mi chyběl kontakt s někým, kdo normálně žije a stýká se s normálními lidmi.
..maya..
2.2.2009 15:52:46
Ríša se píše s měkkým I a Žlababa je zodpovědnější než vy kteří tady kritizujete její jízdu.
Žlababo,článek je krásný, já už se těším na knížku.
rae
  • 
2.2.2009 14:02:47
koukám, že ve smyslu 3-x v 1 jdete s dobou, ale jinak jste se na vesnici dostali tak trošku omylem. :o)))
Jsem opravdu zvědavá, co vás překvapí příště.
Rozhodně ta změna udělala dobře vašemu synovi a přeju vám, abyste se stala nejen výrem, ale i myší (vyoranou), až Rýša bude dělat větší a větší pokroky a jednou se na vás sám podívá a vydrží!
denula
  • 
30.1.2009 19:53:45
díky za další Tvůj pěkný článek...moc mě pobavil
&
30.1.2009 9:33:09
Pocitam, ze to mam minimalne 1000 km, ale nerikej dvakrat jela bych hned.~z~~z~~z~.. Do prcic, to je mi smutno..
lklasinka
30.1.2009 8:59:06
tak se sbal a přijeď na víkend~z~~z~~t~~t~~t~~t~
&
30.1.2009 7:57:39
Iklasinko,

uplne ti zavidim. Fakt... No nic jdu se namaskovat {namalovat} na boj do velkomesta...~:(
&
30.1.2009 7:55:35
~R^~t~
 Příspěvky 110 z 90 [Dalších 80 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.