| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se žije s Muchlínkem

 Příspěvky 110 z 64 [Dalších 54 >>]
29.1.2009 11:56:47
~t~Já mám 26 let a roční dceru ,ale svého medvíkka kterého mám od narození jsem odložila do skříně až po porodu. Asi jsem divná...
monika, 2 děti
  • 
22.1.2009 12:33:08
mé první odrostlé dítě mělo tulící polštářek, dnes jako školák se již bez něho obejde, ale byl originál ušitý vlastnoručně jeho tetou, takže praní byl také problém, u druhé dcery jsem již předešla problémům a ušila jsem jen 2 stejné povlaky na originální polštářek po synovi. Sice se nedalo předpokládat, že si dcera oblíbí stejnou věc jako před lety syn, ale stalo se. Údržba je sice teď jednodušší, ale časté hledání ztraceného mazlíčka a stres, že bez něho neusne a vůbec bez něho nemůže žít je taky někdy dost značný P.S nosíme i ven ale jen do kočárku.
20.1.2009 23:25:03
Za muchlíka - a to obyčejnou plínu..dorvanou, děravou..ale moji. Taky mám doteď na koleji svoji dětskou deku...dávali mě do ní coby mimino a doteď na ní spím :)
Ivona,Klára 6,Tereza 2.5
  • 
20.1.2009 10:18:49
Už jsem zkoušela vyměnit náplň,ale neprošlo to.Taky máme Františka v podobně zuboženém stavu,ale Muchlínek polštářek nenahradí nic,ve spaní ho objímá a pokud se někde ztratí pod peřinou,nastává 3 světová.Ven naštěstí bere plyšáky co vypadají normálně a hlavně jsou odolné,tak se vybraný žabák taky realizuje
Renata ,kluci 7 a 2
  • 
20.1.2009 9:24:36
Dobrý den , starší syn miloval svůj polštářek tak jak váše děti.Problém nastal , když se výplň rozdrolila.To jsme ještě vyřešili a dali do něj náplň jinou.Horší byl rozpadající se povlak.Když se ve třech letech rozpadl úplně , malý nestál o žádnou výměnu, takže jsme všude sebou vozili spoustu menších kousků povlaku.Bylo hrozné v noci je různě hledat po posteli a podobně.Postupně se postrácely ,některé i naším přičiněním.Nejlepší vydržel asi do 4,5 roku a nakonec i ten jsme uklidili na bezpečné místo a po několika dnech oplakávání byl klid.Asi před rokem při úklidu jsme ten poslední kousek našli,ukázali jsme ho už téměř 6ti letému synovi a čekala , že se zasměje.Místo toho s námi tenhle kousek strávil dalšího půl roku a syn byl nesmírně šťastný.Mladší má pro jistotu medvídky, asi 3 stejné, od malička všechny v postýlce.Jednoho miluje nadevše, ale vím , že když ho peru a podobně , je ochotný vzít si i jiného z nich
19.1.2009 8:52:02
Můj starší syn taky měl deku, jednu doma, jednu u babičky. Do třílet, pak byla jednou vypraná na šňůře na balkoně a foukal děsnej vichr a deka byla pryč... (už byla fakt strašně hnusná a zašívaná. Naštěstí mi to prošlo). Teď nemá nic vyloženě bez čeho nedá ránu, ale jak jsem psala výše, taky máme krisu Vasilisu, tak občas chce tu a ještě má v posteli Šibala - hadrový panáček
19.1.2009 8:46:54
taky já máme, taky Vasilisu :-)
Eva, 2kluci
19.1.2009 0:24:08
Musím se smát, hodně podobný, jako u nás!!! Starčí se mazlil s plyšákama, ale ten mladší (momentálně 16,5 M) - o narození místo hraček raděj dečku - larisku - dal by za ni život, nesmí chybět nikde, též ji ocucává a omuchlává a tahá všude po bytě - tudí značně umoulisaná za pár dní - též velmi velmi složitě vymýšlím, ja vyprat!!! Naprosto rozumím, o čem mluvíte!!! Navzdory všemu je to ale nádherné je vidět, jak takto malí dokáží vyvinout obrovský cit!!!!!!!
PS: Nám se momentálně ještě přidala zimní bundička a rukavičky (podobná funkce), dále zbožňuje své tepláčky, vestičku, mikinku, bačkůrky, ponožtičky......
18.1.2009 22:46:54
Náš chlapeček taky nemá žádného plyšového oblíbence, zato chodí spát s autíčkama. Pokud jsou malá tak to jde. Horší je to když si jich nabere do postele 5 větších a pak s tím přijde k nám v noci a říká manželovi: tatínku šoupni se nevejou se mi sem auta...
18.1.2009 21:31:32
O mazlících jsem četla článek už v těhu. Ale ani jedna z dcer si nic výrazně neoblíbila. A že jsem, zvláště té první, leccos podstrkovala. Naší domácností obíhá stádo plyšáků, ale nejvíc v kurzu jsou ti nejnovější.

Když vidím venku děcka s těmi "hrůzami", jak jste to tu některé nazvaly, tak vždycky vím, že je to ten miláček, bez kterého se nedá nikam jít:-))
 Příspěvky 110 z 64 [Dalších 54 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.