| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoce na Ibuprofenu

 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]
kili
  • 
17.1.2009 22:10:06
Dvakrát plané neštovice ? To spíše byly jednou chybně diagnostikovány.
jitule,
  • 
17.1.2009 21:56:05
s tou vytvořenou imunitou nemůžu souhlasit, náš kluk měl slabý průběh neštovic v půl roce věku a pak je měl znova ve čtyřech letech....
7.1.2009 13:29:33
Pokud si chcete knihu vydat vlastním nákladem, tj. zaplatit nakladateli sazbu, výrobu atd., není to velký problém. Zásadní potíž dneska je distribuce knih... ~;((
woman
  • 
7.1.2009 13:27:52
To věřím, že to není nic lehkého, najít vydavatele... jak ho přesvědčit, aby vydal to, co chcete? Ale zkuste na tom pracovat, dejte něco dohromady a začněte je obcházet. Oni si to přečtou a podle mě je to zaujme. Hlavně, až budete slavná a budete mít něco vydáno, uvádějte v titulu někde i svůj pseudonym, ať víme, že jste to Vy a můžeme si to rovnou strčit "do košíku" :).
6.1.2009 21:49:33
ohoho, tak tos mě trošku vyděsila~;((, ale nám ji na afty doporučila naše šikovná pediatrička, takže nečekám zradu, spíš to bude nějaký hoax, ohledně karcinogenních účinků. I na netu jsem našla spíš ohlasy které to popírají, viz http://www.babybaby.cz/odborna-lekarska-poradna.html?item=657&poradna=10&start=30. každopádně malé moc pomohla, je to spíš asi na zvážení každé maminy, čemu bude věřit ~d~
6.1.2009 10:28:39
Já Vám děkuju za poklonu. Přiznám se, že, protože už nejste zdaleka první, kdo mi to napsal nebo řekl, o tom začínám uvažovat. Jenže, co jsem tak četla na Internetu o vydávání knih, tak je asi docela problém najít nějakého nakladatele..

Psát články pro internetový portál jako je Rodina mne nesmírně baví, protože mohou čtenáři okamžitě reagovat a to je super.
GABČA
  • 
6.1.2009 9:57:16
SKVĚLEJ ČLÁNEK,MOC SE OMLOUVÁM ALE VELMI MĚ POBAVIL.TO JE PROSTĚ ZE ŽIVOTA.ÚPLNĚ JSEM SE V ČLÁNKU SEBE I SE SVOJÍ RODINKOU NAŠLA.PŘEJU HOOODNĚ MOC ZDRAVÍČKA A KLÍDEČKU.
Jana
  • 
5.1.2009 22:18:41
Taky jsem prodělali před vánocemi neštovice...oby synáčci 2+4 roky.Pediatr tekutý pudr už nepíše,protože se to po něm blbě hojí.Napsal Fenistil kapky a to bylo vše.O genciánce jsem slyšela/od zubního/plus z diskuze na MMB že je karcinogenní a nemá se používat.Když měl mladší v puse afty a žádala jsem o radu psalo mi to více maminek a navíc se tomu divili i u zubaře kde jsem nakonec s afty v puse zkončili....
woman
  • 
5.1.2009 14:41:28
Žlababo prosím, publikujte. Seberte všechny ty příběhy, co jste tu už napsala a kéž by Vám to někdo vydal.... Vždyť to je vždy tak nádherně tragikomické a hlavně čtivé!! Proč se tím neživit? Vždyť píšete tak jako tak... Já vím, že to není tak jednoduché, ale něco dnes je? Držím palce.
4.1.2009 22:25:16
Jelikož vždycky potěší, když v tom člověk není sám - já jsem strávila letošního Silvestra v nemocnici po operaci slepáku. Manžel se doma staral o dvě malý děti, takže ve 22 hodin už sladce spinkal a já jsem si v nemocnici zobla piškot, zapila ho čajem a usnula jsem taky :-)
 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.