| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O Teletubbies a cestě za růžovou Radankou

 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]
Milijana
  • 
25.12.2008 14:46:57
To jsem rada ze Teletubbies nekomu pomohli.
Ja sice myslim ze jsou vrchol nevkusu, a dokonce jsem slysela ze kdesy v Anglii je decka chteli napodobit a naskakali pritom do studne, a proto jsem je v zivote svemu diteti nepredvedla, ale pokud nekdo ma zkusenost pozitivni, nic proti tomu.
Alous
12.12.2008 13:50:28
Jako bezdětná jsem těmi postavičkami opovrhovala - taky jsem si myslela, že je to výplach mozku. Když se můj první syn učil mluvit, zjistila jsem, že ho nejvíc baví ukazování obrázků a stálé opakování, např: kde je kočička, tady je kočička, kočička, jak dělá kočička, mňau, ano kočička, kočička dělá mňau, tam je kočička, ukaž kočičku .... a pak jsem si uvědomila, že mluvím jak tabísci .... nejprve to byl šok, pak zůstal jen respekt. Jojo - tvůrcům se to podařilo "ušít dětem na míru". ~R^
Markéta
  • 
9.12.2008 20:47:31
Markytko, myslím že i ta poslední věta je na místě. Jako matka tříletého nemluvícího syna dost chápu.

Žlababo, je to krásný článek.
  • 
8.12.2008 9:11:37
Mám podobnou zkušenost, starší dceři s LMD a problémy s řečí sledování Teletubbies pomáhalo se rozmluvit.Strašně se jí to líbilo a opakovala pořád dokola. Mě tenhle pořad nikdy špatný nepřipadal, jsou pořady co mě opravdu znechucují, když kreslené postavičky bojují proti sobě apod. To, že nám dospělým připadájí Teletubbies infantilní, neznamená, že pro děti nemá svůj význam.
8.12.2008 7:24:44
4 ruzna DVD, kazde za 149,- Ale stejne tocime porad jen jedno ~d~
makulka,dvě děti
  • 
8.12.2008 7:21:01
Ahoj,já jsem s u tohoto článku taky pousmála.Měla jsem podobné zkušenosti s těmito primitivními postavičkami.Když jsem je viděla,musela jsem zírat,na co ty dnešní děti koukají.Ale děti si vybírají podle sebe.Můj autistiský syn je zbožňoval,moje neteře jsou malé a koukají se na ně taky.Opakují základní výrazy a slova a jsou nadšené.Moje děti i neteře mají doma plyšové Teletabies doma v postýlkách.No,někdy se nestačíme divit,co našim dětem rozváže jazýček.
Hanka
  • 
7.12.2008 22:55:45
U nás Teletubbies nebodovali (já je nesnesla a děti myslím pochytily můj odpor), ale starší dcera na dost dlouhou dobu propadla Pinguovi. Jenom se bála dílu, kde se Pinguovi zdá zlý sen; ten jsme museli přetáčet.
SendyWendy
6.12.2008 11:13:19
Krásné.

Akorát mi tam nesedí ta poslední věta. Je taková sebelítostivá.
5.12.2008 20:02:25
Teletubbies jsem sledovala se svojí nejmladší sestrou. Přestože její vyjadřovací schopnosti nebyly valné, tak ani tento pořad pro děti nepomohl. Nicméně jsme jí natočili snad dvě VHS a ty si Michalka pouštěla pořád dokola. A když jsme jí to po několika hodinách vypnuly, tak začala křičet. Tak moc se jí to líbilo. Prostě z nich byla unešená. Dokonce měla koupené postavičky a mamka jí koupila podzimní zářivě zelenou bundu. V životě bych tu bundu nenosila, ale uběhlo pár let a teď tu bundu nosí moje 11 měsiční dcera :-). pá pá
5.12.2008 14:39:32
Hehe, díky za výstrahu. Mrňousek je nejspíš dostane k Vánocům ~;)
 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.