| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Třetí trimestr začíná návštěvou zubaře a ušního

 Příspěvky 110 z 24 [Dalších 14 >>]
Pavlína P, jeden syn 5 let
  • 
20.4.2011 8:16:42
Já jsem potratila v lednu a už jsem v 7tt, otěhotněla jsem 2 měsíce po potratu :)) A teď věřím tomu, že vše doooobře dopadne
Denisa
  • 
18.4.2000 12:43:19
Ahoj Andreo,
dekuji moc za odpoved a jsem rada, ze ses ozvala.
Preju Ti to nejkrasnejsi leto. A doufam, ze si na podzim budeme moci psat o tom jak se nase tehotenstvi vyviji.
Jestli chces ozvi se Marde@post.cz
  • 
13.4.2000 11:43:30
Ahoj Deniso,
nevím, jestli Ti to nějakým způsobem pomůže, ale podíváš-li se do diskuze o problémech v těhotenství, zjistíš stejně jako já, že podobně "postižených" nás je, či bylo, spousta.
Moc držím palce nám všem!
Káča Skokanová
  • 
12.4.2000 21:28:40
Ahoj Katko,

teď už počítám 32. týden a zatím mám 9 kg navíc. Myslím, že jsme na tom úplně stejně. Já zezačátku taky nepřibírala, až tak od 5. měsíce. No jsem zvědavá, s kolika kg navíc skončím...

Měj se hezky,
Káča

P.S. Ani já tomu koláči a sladkému občas neodolám.
Katka, 29.týden
  • 
12.4.2000 8:20:33
Ahoj Aleno,
nechci tě strašit, ale v 16. týdnu jsem také měla pořád stejnou váhu jako před těhotenstvím. Jásala jsem jak vůbec nepřibírám, ale do měsíce bylo všechno jinak a já rychle váhově dohnala ostatní těhulky, aniž bych chtěla. Jen ti přeji, aby to u tebe bylo jinak a přibrala jen těch 9 kg.
Hodně zdraví přeje Katka
Eva
  • 
12.4.2000 8:17:33
Ahoj Andrea,
tvůj příspěvek o váze mne zaujal, protože při prvním těhotenství jsem začínala taky jako ty na 63kg a před porodem jsem měla 78kg. V době šestinedělního šílení a intenzívního kojení jsem do dvou měsíců měla 60kg. Pohoda. Jenom pak až jsem skončila s kojením jsem měla tendenci tloustnout i z vody, takže od té doby se musím hlídat jako ostříž.
Alena, 16. tyzden
  • 
11.4.2000 10:20:23
Ahoj,
ja mam s vahou komplexy. Ked som bola naposledy v poradni, tak sme tam boli 4 zeny naraz. Som sa az hanbila, ze zeny mali 90, 80, 70 kil a ja slabych 55. Ja si myslim ze vela zalezi na metabolizme zeny. Moja mam pribrala tiez 9 kil ked cakala mna. Asi to zalezi od genov. Dolezite je vela pit tekutin v tehotenstve a malo solit.
Andrea
  • 
10.4.2000 16:00:49
Ahoj Deniso,
v únoru jsem také přišla o dítě.
Byla jsem ve druhém měsíci.
Podle lékařů byla přičinou s největší pravděpodobností chřipková viroza.
Ale slyšela jsem, že stačí počkat čtyři měsíce na další pokusy o otěhotnění, což vychází na léto, a to je výborný čas.
Doufám, že se nám to podaří. Mnoho štěstí!
andrea
  • 
7.4.2000 11:48:30
ahoj Danka,

som rada,ze nie som jedina co tak pribrala.Momentalne koncim 27. týžden a am 76 kg.Tehotenstvo som zacala so 63 kg. PEvne verim, ze to po porode zhodim podobne ako tomu verite i vy.
Maj sa krasne

Aďa
  • 
6.4.2000 8:07:42
Alenka, som rada že si sa mi ozvala a zároveň sa čudujem, že tu na tejto stránke rodina.cz nie je viac žien zo Slovenska, lebo u nás podľa mojich surfujúcich skúseností nie sú vôbec podobné stránky o miminkách a maminkách. V ČR je to aj na solídnej úrovni, keď to porovnávam aj so svetom./childbirth.org,babycenter.com.../
Čo sa týka Tvojej otázky,miminko privediem na svet určite v Martine, lebo svokor tam pracuje ako pôrodník / MUDr. Žigo /.Podľa ohlasov žien čo rodili v Martine, je tam celkom príjemný tím ľudí a prostredie sa tiež dá vydržať. Neviem aké je to v LM, ale myslím si že by si mohla mať miminko aj v Martine. Chodí tu veľa žien aj z iných okresov a dosť vzdialených. Potom napíšem aké to bolo. Dana
 Příspěvky 110 z 24 [Dalších 14 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.