| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční příběh

 Příspěvky 110 z 127 [Dalších 117 >>]
Jana
  • 
8.1.2008 14:58:26
Nic ve zlém, ale příběh mi přišel absolutně o ničem... (Když pominu "mrtvé stromky").
Milada.
27.12.2007 23:25:35
Karavelo,

no problem je v tom, ze dite tohle slyselo live tuto sobotu a vcera dostalo horecku, takze ja si fakt myslim, ze to chytlo primo v Kalichu. Nemuze ty Vanocni koncerty zpivat Janek treba nekdy v lete venku? :-DD
27.12.2007 23:13:45
Milado:-))

Myslela jsem že mi věří
ale nevzali mě na večeři
mohli aspoň na chvíli
ale po ránu mě pustili
Milada.
27.12.2007 23:11:43
Je tam hrubka? Jojo uz ji vidim:-)

To ja nepsala, to je prekopirovany z nejakyho webu preci :)
27.12.2007 23:08:02
Milado, neeeeeeeee,
i tys dala hrubici:)))))), ale není na titulce.

Přeji ti šťasnej a veselej novej rok a ať ti děti míň marodí.

Markušo, nejsem sto rozhodnout jaký druh euthanazie je lepší pro kapra, obávám se, že ta palička. Jde možná o to, že i lidé, kteří koupí a nejí, tvoří poptávku, takže ..
Ale jestli konáš s láskou ke kaprům, co konáš, tak už nebreč.

A také pěkný nový rok.
27.12.2007 22:56:53
To já vím,že zajde, ale jeho smrt "doma"- v rybníku, mi připadala pro něho lepší. Teď ovšem čtu příspěvky a opravdu, jak říkáš, pláču. Musím na sobě pracovat......
Milada.
27.12.2007 22:56:08
Libiku,

no Markusa je se smrti v rybniku srozumena, pise, ze ji to pripada prej lepsi nez palickou do hlavy..

Kazdej rybar tohle vi, ale ja si spise myslim, ze verejnost je zmasirovana textem:
Ryba rybě vyprávěla, jak by zase letos chtěla

k lidem dobrým na svátky a na Štěpána nazpátky.

Bez vánoc to není zima, a jak to loni bylo príma

ani ploutvý nehnula, a jak vánočka kynula.


Druhá ryba mlčí poslouchá,

jak o sítě voda zašplouchá.

Je čas vánoc.

:-D
27.12.2007 22:41:08
Ta voda je chlorovaná, nedostatečně okysličená. Možná si popláčeš, ale v tom rybníce ta ryba stejně pojde, řekne ti to každý rybář, nemusí být žádný ekolog.
27.12.2007 22:37:42
Může mi někdo dodatečně vysvětlit proč se kapr ve vaně dusí? My ho koupíme a ráno ho pustíme do rybníka. Je to pro něj lepší smrt než paličkou do hlavy. Ale přes noc je ve vaně a teĎ čtu, že se tam dusí. To by mě mrzelo. Vysvětlete mi to prosím někdo :-)) Díky
27.12.2007 21:46:56
Tak hnědou popelnici jsem v Brně ještě nenašla nebo někdo jiný ano? Myslím si, že na tříděný odpad si už dost lidí zvyklo, ale je tu stále málo možností.
 Příspěvky 110 z 127 [Dalších 117 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.