| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Děložní čípek - děložní hrdlo - brána života…

 Příspěvky 110 z 83 [Dalších 73 >>]
Jana a 2 velké děti
17.12.2013 22:38:13
Ahoj, sama mám dvě děti a naštěstí to tenkrát vyšlo nějak samo. Ale moc chápu, když se někdo snaží a nejde otěhotnět. Určení plodných dnů podle otevření děložního čípku je myslím docela spolehlivé, ale přiznám se, že sama si ho nedokážu nahmatat. O jeho změnách v průběhu cyklu (a vůbec o tom jak vypadá)jsem se dozvěděla až teď a je to docela zajímavé. Dokonce natolik, že když jsem našla na webu malý přístroječek kolposkop pro samovyšetření s kamerou a s napojením obrazu na televizi, tak jsem oslovila výrobce a začla jsem ho tu nabízet. Jestli chcete je to na webovkách eStudánka.cz a vyzkoušeli jsme, že potom pro děti se to dá doma bezvadně využít i pro prozkoumání zarudlého a bolavého krku ~;). Hodně štěstí ve snažení ~;(( Zdraví Jana
Nikola
  • 
29.5.2013 14:36:59
Dobrý den, moc ráda bych se zeptala, jestli je normální že kolem otvoru u děložního čípku je to takové hrubší než okolí. Vůbec se v tom nevyznám, a nejsem ani plnoletá, ale díky tomuto článku jsem se dozvěděla něco víc o děložním čípku. :)
Megý
  • 
4.8.2011 12:20:52
Děkuju za tu část o hlenu... nevěděla jsem co to je a strašně jsem se bála, že to je chronický zánět.... :) ale mám změny prý na čípku, tak mi držte palce, až budu jednou chtít otěhotnět
16.1.2009 8:41:47
Dobrý den poradíte mi někdo?jak vypadá čípek když dojde k oplodnění?je vysoko,tvrdý,zavřený nebo nízko měkký otevřený? prosim jak to vypadá.
19.10.2008 20:09:19
Jestli můžu ještě reagovat, někde jsem četla, že se ovulace během cyklu může pohybovat, někdy je tedy ukázkově uprostřed cyklu a drží se tam x cyklů za sebou, někdy je na začátku těsně po MS, někdy na konci cyklu a někdy s MS splývá nebo taky není. Prý to nějak souvisí s měsícem. Já si to tenkrát vysvětlila tak, že stejně jak mi MS chodí x měsíců za sebou v pátek (například) a pak se mi to posune na úplně jiný den. Toť můj názor.
Prvně jsem otěhotněla taky těsně po MS a velmi jsem se tomu divila JAK TO. Tenkrát jsem to totiž nijak nesledovala.
  • 
28.5.2008 12:05:25
Jsem ve 28tt. Gynekolog mi včera řekl, že děložní hrdlo je otevřeno 27mm. Je to hodně nebo v normě. Prosím napsat i na mail. Děkuji Miluška
Zuzka, 28, bezdětná
  • 
2.4.2008 14:26:16
Ahoj, nemáte některá zkušenost se symptotermální metodou po konizaci? Jaký je čípek na pohmat, když je z něj odebraný kužílek tkáně? Asi jako špička nosu nebude? Jsem 5 let po konizaci a mě ani partnerovi se nepodařilo čípek nahmatat, tak nevím jestli ho mám tak zkrácený, že ho nahmatat nejde či co?
Lucka Nov.
  • 
8.11.2007 21:33:36
Zdravím všechny těhulky i snažilky. Ohledně děložního čípku prosím o radu. Snažíme se o mimi 5měs. už je to dlouhé, proto čtu různé rady a články...Děložní čípek je vyčnívajíci hrbolek uvnitř pochvy, ale ohledně toho otevírání v době ovu se má otevřít vrchol čípku? Ptám se protože nikdy se mi neotevřel, akorát hned za ním je malinký otvor, který se před a při MS otevře. Omlouvám se za mojí nechápavost a děkuji za odpověd.
  • 
10.10.2007 21:13:10
ahoj cetla jsem vas clanek o deloznim cipku,protoze uz skoro rok a neco se s pritelem pokousime o mimco,ted si hlidam delozni cipek ale ja nechapu kdy je ten spravny den,kdyz mam delozni hlen vodovy nebo bilek,tak ten den se mam milovat s pritel,prosim odepiste co nejdriv na muj e-mail predem dekuji
  • 
7.10.2007 22:36:05
ahoj cetla jsem vas clanek o deloznim cipku,protoze uz skoro rok a neco se s pritelem pokousime o mimco,ted si hlidam delozni cipek ale ja nechapu kdy je ten spravny den,kdyz mam delozni hlen vodovy nebo bilek,tak ten den se mam milovat s pritel,prosim odepiste co nejdriv na muj e-mail predem dekuji
 Příspěvky 110 z 83 [Dalších 73 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.