| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ovocné příkrmy se dětem nedoslazují

 Příspěvky 110 z 98 [Dalších 88 >>]
  • 
12.9.2009 8:58:17
kukuřičné křupky paprikové a česnekové se už nevyrábšjí, ale nahradou za ně jsou bananové,cukrové a navíc ještě pro děti od 2ou let jahodové a zelené jablko,
S pozdravem DARVIT
veronika
  • 
7.4.2006 23:15:49
vvv
Jitka+1
  • 
22.3.2006 16:42:02
tak tady jsem na serveru české maminky našla tento článek.Co tomu říkáte?
http://www.ceskemaminky.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=141
Kdyby se to nezobrazilo,jde to najít v článku "jak na příkrmy?" Kravské mléko tam doporučují snad už od 6.měsíců!
Stana
  • 
17.3.2006 0:20:07
Souhlasim. Mala byla do 16ti mesicu kojena, pak jsme presli rovnou na kravske mleko. Myslim si, ze tu jde opravdu o lobby vyrobcu umelych vyziv.
16.3.2006 11:32:49
Romano, na ty měkké kousky dítěti stačí dásně - i bez zubů to dokáže rozmělnit. Když budeš mixovat moc dlouho, může se ti stát, že bude na mixování trvat a bude všecky kousky vyplivovat.
Romana
  • 
16.3.2006 10:44:45
Chcete rict, ze v sedmem nebo v osmem mesici, mam nechavat v prikrmu vetsi kousky aby se dite ucilo kousat ? A cim asi tak ma kousat ? Mym prvnim dvema detem narostl prvni zub az v devatem mesici. Ted mam treti, ma sedm mesicu a po zubu ani pamatka.
SluníčkoE
  • 
15.3.2006 15:17:33
To já makám, ale nějak to zařídíme. napiš mi prosím Tvou emailovou adresu.
SluníčkoE
  • 
15.3.2006 10:07:45
V Bruselu - ixelles. Mozna se zname:o) ja mam 20 mesicniho syna, tak se treba muzeme seznamit:o)
15.3.2006 7:22:03
Neodpustím si ještě jeden postřeh, který není sice z mé hlavy, ale přijde mi naprosto logický.
Kravské mléko je určeno pro trávící systém přežvýkavců. Z hodin biologie určitě víme, že trávící trakt přežvýkavců se skládá ze čtyř žaludků. Jeden žaludek člověka má s trávením mléka docela problém.
Pokud máte pocit, že svému dítěti a sami (nebo samy??:-)) sobě musíte dopřát mléčné výrobky, doporučuju zkyslé mléko. Pozor - ne zkyslé trvanlivé mléko, to je nepoživatelné. Jestliže máte v okolí nějakou ekologickou farmu, pak mléko nechte zkysnout na světle (ano, mléko kysne na světle - sám jsem se divil. Mléko v teple, ale v tmavé krabici zůstávalo prakticky beze změny, ale mléko v chladu a na světle zkyslo) a toto mléko konzumujte - je lahodné.
Dále jsou doporučovány jogurty - pokud možno přírodní a bez prodloužené trvanlivosti - a bez ovoce. To můžete dodat později.
Šárka, Šimon, 8/2005
  • 
14.3.2006 14:51:39
Já jsem si kdysi doma jogurt dělala. Rozdíl je akorát v tom, že je malinko řidší. A až dojdu k závěru, že je na něj naše mrně zralé, tak mu ho taky udělám doma z bio mlíka.
 Příspěvky 110 z 98 [Dalších 88 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.