| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Malé dítě - mocná biologická zbraň?!

 Příspěvky 110 z 188 [Dalších 178 >>]
3.1.2007 23:13:56
ahoj Pavlíno,
jsme na tom už líp, trošku jsme z toho asi vyrostly ;-))
ale úplně ideální to taky není... kdyžtak napíšu víc příště, dnes odpadám;)
a co vy????
co se týče "pomoci mezi řádky", tak myslím, že to chce hlavně duševní pohodu a klid rodičů - z toho děti čerpaj nejvíc...
a nejhůř se toho dosahuje!!
Jsem zvědavá, jak jste pneumokoka zvládli vy!!!
my s maruš měli jít v září na nosní mandli (operace...) - ale nedošlo na to skrzevá horší krevní srážlivost (odmítli ji pustit - snad naštěstí - pod "kudličku") - takže zas "čaruju s bylinama" a tak...
též mi jedna známá lékařka (alternativkyně) z Brna sehnala čínský preparát "Hebkost labutí šíje" - ale je prý nutné u toho proplachovat ledvinnými čaji organismus... Navíc malá ty kuličky nechce.....
takže zatím uvidíme...
no u nás lepší, ale je fakt, že ideální to taky není;)
navíc je dost netypická zima, že?
  • 
7.6.2006 23:15:41
Ester, Tvůj článek jsem četla teprve včera (čímž se omlouvám za pozdní reakci), když jsem hledala na netu pomoc stran stejných příznaků, jaké popisuješ ve svém článku. Dnes (po cca 3 letech od počátku kašlacích a zelenohnisavých rýmových problémů u mého syna a nyní již i dcery)mohu pouze konstatovat následující fakta: 1. syn začal mít tyto problémy záhy po nástupu do MŠ s četností zpočátku 15x do roka, z toho 10xATB - problém se zacykloval a protrahoval
2. vždy "to chytil" i někdo z rodiny, či známých, kteří u nás byli na návštěvě (já to prodělávala se synem pokaždé, naposledy letos v lednu)
3. kdykoliv se syn uzdravil a poté se vrátil do kolektivu - opět onemocněl a v MŠ bylo možno rozdělit děti do dvou skupin: - jedna měla zelené rýmy a kašlě, - druhá záněty středouší
4. co se týče miminka: dokud jsem dceru kojila - měla ode mně obranné látky a nechytla "to", nyní měla již 2xATB a jsme ve fázi, kdy hrozí další v intervalu cca 2měs., což je alarmující
5. vyzkoušeli jsme vše, tj. pediatr=ATB, domácí "babské" bylinkové recepty, vitamínové bomby, homeopatii, lázně, moře, inhalace, zvlhčování vzduchu, máme "hypoalergenní" domácnost, atd. atd. atd. vše mělo pouze krátkodobý (zřejmě psycholog. nabuzením umocněný) efekt
6. dnes již vím, že se 100% jedná o Pneumokoka, syn byl před cca 3týdny naočkován "pneumokok." vakcínou, avšak nyní je opět ve fázi infektu
7. s věkem je to opravdu lepší, ale mám nyní roční dceru a docela se bojím, aby se to nezvrtlo někam do horší fáze (viz. komplikace vyvolané pneumokokem) a také se děsím toho, kolikkrát to bude muset absolvovat ona...?
Ester, jak vidíš situace je u nás stále bezvýchodná, přestože jsem po třech letech laického bádání ve sféře infekční rýmy trochu pokročila, pak efekt není ani 5%. A jak jste na tom holky nyní Vy? Víte něco více, pomohlo Vám něco? Začínám uvažovat o autovakcíně...Ozvěte se prosím, třeba i na můj e-mail: pavlinarybe@seznam.cz. Bude nás víc, nebudem se bát pneumokoka nic! P.S.:Četla jsem včera až do rána všechny příspěvky k Tvé diskusní otázce a bylo to poučné i přínosné, ale ještě je potřeba něco - něco co by opravdu jednou pro vždy těm našim zlatíčkům pomohlo..hledala jsem mezi řádky. Třeba se ještě ozve někdo, kdo nás navede na správnou cestu. Díky.
Daniela
  • 
29.12.2005 18:58:03
I krční mandle mají svůj důvod proč je máme a je nuntno hledat důvod, proč jsou nemocné a ne je odstranit. Přehráváme jen nemoc na jiný orgán!
Líza
29.12.2005 17:07:58
To platí pro krční mandle, nikoli pro nosní mandli.
Eva K
  • 
29.12.2005 14:49:47
A nepřestěhují se pak bacily jinam? U odpůrců tohoto zákroku panuje názor, že mandle bacily zachytí a nepustí je dál, když nejsou mandle, jdou bacily hlouběji do těla. Ale myslím, že na podobné zákroky je spousta názorů, ale ten orgán tam není pro nic za nic. Hlavně že vám to pomohlo. Eva
Eva K
  • 
28.12.2005 8:32:01
Ta izolace je asi nejhorší a dětem určitě taky neprospívá. S tím ale bohužel nic nenaděláme, leda by nosili roušky...
Většina bacilů se přenáší přes ruce a většina viróz je infekční před propuknutím nemoci, prý.. Ale slyšela jsem více takových teorií.
Na tu autovakcínu se zkus lékařky zeptat, třeba s tím má zkušenost a řekne ti i cenu. Třeba je to opravdu náročnější pro tělo než kuckat celou zimu.
Přeju ti, ať brzo najdeš to, co tvým dětem pomůže. Eva
Eva K
  • 
27.12.2005 12:12:55
Myslím, že každý si musí najít to své, takže pokud někomu homeopatika na tyto příznaky nepomáhají, může to prostě znamenat, že jeho cestou jsou např. bylinky nebo akupunktura. A vadit se, že někdo nevěří na tu mou metodu je ztráta času. Eva
27.12.2005 11:30:53
Taky pisu pozde :) Urcite nechci tvrdit, ze situace v Cine je idealni, mluvila jsem ciste o medicine, na celou Cinu si netroufam. S tim "receptem na pravdu" mas pravdu - uz jsem se za to nekde omlouvala, prilis jsem se nechala ovlivnit situaci ze zivota a spilam za to vam na diskuzi, takze jeste jednou prominte! Pokud jde o financni zatizeni - v Cechach zatim platis za konzultace docela dost (cca 400 - 500 kc) ale snad to casem bude, jako treba v Londyne, zadarmo (je tu tolik cinskych lekaru, ze uplne vsude jsou konzultace zdarma, platis si jen zakoupeny produkt). Tezko se z nas stanou cinsti odbornici, to mas pravdu, ale tak jako tak se clovek chca nechca vzdelava v oboru kde ma problemy (o rymach atd toho urcite uz vis spoustu) si muze neco zjistit o TCM a byt si sam sobe doktorem jak do te miry, jak to jde.

No a to, ze treba holisticke kapacity muzeme spocitat na prstech...rekla bych, ze se na tom podilime prave tim, ze o ne nemame zajem. Vetsina lidi zustava u klasiky a tak kdyz neni poptavka..

Kazdopadne jsem jen chtela dat impuls tem, ktere to treba zajima. Preju Ti hodne stesti a zdravi pro Tebe i Tve deti! Mej se moc hezky, ahoj marketa.
Eva
  • 
22.12.2005 17:16:38
... pokud Ti mohu něco poradit z vlastní zkušenosti - vykašli se na to, co Ti "kdo kde řekne" a "kde jsi co slyšela" a zkus získat informace SAMA!!! - Tak, že si prostě koupíš nebo půjčíš knihy, a následně dotyčnou metodu vyzkoušíš taky sama ...
Kdybys tak již dříve učinila, zjistila bys, že
- s prominutím - "plácáš nesmysly".
Homeopatie JE právě založená na správném fungování imunity. A dokázat, zda tato metoda funguje či ne nelze klasickou cestou vědy, jednoduše proto, že používá natolik zředěné substance, že jsou již neměřitelné ... Nicméně, léčí se s ní i zvířata - doporučuji - vyzkoušeno - a navíc, jak známo na zvířata nefunguje placebo efekt ... Jo, a co se týče cen - jsou směšné - jedna tubička nám vystačí na dvě děti ... když to srovnám s cenami léků, které nám předepíše na stejnou věc "klasický" lékař, jsem zhruba na 1/3 ... (Myslím, že tady je zakopaný pes a původ skvělé "anti" PR kampaně farmaceutických koncernů!)
Jinak, podobné stavy, které popisujete - hleny, kašle a spol už druhým rokem celkem úspěšně léčíme právě homeopaticky. Změnšili jsme homeopatiky i nosní madnle natolik, že lékařka nepoznala, že jsme na doporučenou operaci nakonec nešli ..., totéž platí o antibiotikách!!!!!!!!!!! Jediné, co to chce, je čas, tělo se musí nejprve pročistit, odstranit "nánosy" ze všech používaných léků, a musí se "naučit" svůj imunitní systém znovu správně používat a nastartovat ho ... Takže, pokud se stane, že na homeopatii tělíčko zareaguje opačně, než by jste si představovali, neznamená to, že TO NEFUNGUJE...!, nábrž naopak, tělo právě začalo mohutnou reakci čištění - což ale znamená, že je před vámi dlouhá cesta, občas se oběví reverzní symptomy, kdy se tělo jakoby "vrací" zpět do nemocí a imunitní systém "vyhledává" v paměti co a jak bylo špatně a odstaňuje stopy použitých léků, atd.
Takže, pokud chcete používat homeopatii, připravte si dávku trpělivosti a vytrvalosti, není to běh na krátké tratě ... ale po čase se to určitě vyplatí ... s imunitou dělá divy!
Přeji vám všem zdravé děti,
Eva.
21.12.2005 21:01:29
Mila Olino,

dekuji Ti za uprimnost a konstruktivni kritiku. Vazim si Tve odpovedi a urcite se z ni v mnohem mohu poucit. Ty postranni umysly vazne nemam, jen se porad mam co ucit, treba o tom jak se lepe vyjadrovat.

Preju Ti hezke Vanoce a i vsechny ostatni dny!

marketka :)
 Příspěvky 110 z 188 [Dalších 178 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.