| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Do školy!

 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]
10.9.2013 10:41:50
Tak to mám pro Vás dobrou zprávu - maceška knížku vydala, jmenuje se Domov je místo, odkud tě nevyhodí, ani když jsi něco provedl (autorka: Dagmar Zezulová). Mám ji doma a je úžasná. Právě jsem zjistila, že existuje i pokračování, tak to si ho musím opatřit. ~g~
  • 
19.10.2008 16:49:23
Tak to z Michalky bude asi opravdu umělkyně.. :) Takhle mladá a už miluje muzikály? To je úžasný.. hned bych si jí na nějaký muzikál půjčila.. :-D Ať se jí daří ve škole i v její zálibě.. :)
7.10.2008 15:51:53
ja bych se pri sve povaze zblaznila.Kdyz byl starsi syn na zakladni skole,nosil stale poznamky,v podstate se dobre ucil a sam,to proti tomu,co jste prozila vy se neda srovnat.Vsude byl "jen" normalni.Porad jsem mela kolem sebe jen rodice,jejichz deti prospivaly,k tomu chodily na balet,do klaviru a na 2jazyky...
Ted dekuji Bohu,ze jsem to mela tak snadne!!!!Mam dobrou kamaradku,s niz mame stene stare syny-muj mladsi-chodi spolu do skolky.On je sileny,ona bezva.Vzdycky doufam,ze je nepotkame,pritom s ni bych si tak rada povykladala.Ja bych na to nemela nervy,asi bych musela,ale skoncila bych na psychine nebo decka prizabila.Takze,taky moc obdivuji!!!
Jitka
  • 
7.10.2008 10:55:17
Ahoj Maceško.
Obdivuji Tě jak jste to vše nakonec zvládli.Je skvělé, že jste objevili člověka, který umí malou Michalku pochopit a navést ji správným směrem.Moc vám přeji, aby byla jednou opravdu slavná a moc šikovná v celém svém životě.
Markéta,dcera 13,syn 11
  • 
5.10.2008 15:49:36
Ahoj Maceško,tvé články jsou moc hezké.Sama znám tyhle tramoty s dětmi,můj syn má asistentku už pátý rok ve škole.Je potřeba hodně sil a pochopení,aby člověk vychoval z dítěte dospělou bytost a pokud je ještě trošku jiné,je to o to těžší.Držím palce.
4.10.2008 21:18:26
Maceško, jen doplním, co už řekli všichni přede mnou. Děkuji za předanou energii z článku, piš častěji :-).
Člověk si pak uvědomí jak s nicotnými problémy se potýká a žije v naději, že se tomu jednou bude smát....
Hanu
21.2.2005 23:22:01
Díky Maceško, náš malý exhibicionista (taky z DD) se chystá do školy v září, po přečtení tvého článečku se skoro začínám těšit, že to tak nějak podobně jako vy přežijeme a ještě se tomu občas zasmějem :-) Paní učitelce rozumím, vždycky se zadostiučiněním někde čtu, jak mnohé dnes slavné osobnosti byly v dětství stěží zvladatelné. Prostě výrazné osobnosti nutně přečnívají!
17.2.2005 15:04:59
poprvé jsem se rozhodla ti taky napsat. Četla jsem všechny tvé články a vždycky jsem měla takové "cukání", že ti musím poděkovat za tvé nádherné povídání o vaší "neskutečné" rodině. Tentokrát ale neodolám, máš můj opravdu velký obdiv a jen tak dál.Díky. A pokud se jednou rozhodneš, že nějakou knížku vydáš, doufám, že dáš nám všem vědět.
K
  • 
17.2.2005 10:23:27
nevim jak ty, ja mam palecky jenom ctyri...
17.2.2005 7:46:01
Michalka je teď ve třetí třídě.
 Příspěvky 110 z 27 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.