| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mikuláš a Anděla

 Příspěvky 110 z 58 [Dalších 48 >>]
Andrea Gajdečková
  • 
24.11.2011 14:26:02
Já navrhuji Andreu,Agátu:-) a pokud je to kluk Adam,Max
Justina, syn a dcera 4 roky
  • 
16.7.2010 17:16:30
Je dobé mít pro děti určité obhájení pro volbu jmen (pro moje dvojčata mám Justina a Martin po rodičích), také mi nepříde moc spravedlivé dát jednomu dítěti typické jméno, když máte dvě tak krásná neobvyklá jména pro ty další, tak mě napadají tyto varianty

a) držet se jména, které připomíná svátek, proto: Valentýn, Valentýna, Kašpar, Melichar, Baltazar atd.
b) podívat se do "slavné" historie ................ např: Kryštof, Robin atd.
c) jednoduše vybrat neobvyklé, ale pěkné jméno.............Žofie, Alfréd (Alfík), Albert (Bertík)
d) vybrat biblické jméno jako Zachariáš, Rút, Azaiáš, Ráchel, Samuel, Gabriel atd viz http://seznam-biblickych-jmen.navajo.cz/

tak přeji hodně štěstí při výběru a šťastné a zdravé miminko, Justina
12.3.2009 11:08:17
Mě se líbí jméno Nikoleta jmenuje se tak i moje kamarádka,třeba se Vám bude taky líbit.
Martina, jednen chlapeček a holčička na cestě
  • 
30.12.2008 12:19:57
Přece Bertík ... tedy Albert!!!
Jitka
  • 
3.1.2008 23:32:23
A co třeba Luciana pro holčičku a kluk klidně Silvestr nebo třeba i Lukáš
Bábi Jája
  • 
13.12.2007 17:47:32
Mi by se líbilo Štěpán a holčicka Stázinka.Ovšem je i hezké Pepíček a Anička.
jana
  • 
30.10.2007 15:53:11
jiný jméno k andělovi a mikulášovi nejde. leda něco složitějšího - třeba rex - ale to už není tak ložený.
  • 
16.10.2007 12:07:17
Dobrý den,
pokud narozený syn nebo dcera Mikuláše už je na světě a má jméno, berte můj návrh jako bezpředmětný. Pokud tomu tak není, tak bych vám navrhla pro syna jméno Tobiáš a pro dceru Anna. Co na to říkáte?

S pozdravem - vaše neregistrovaná čtenářka
Anděla H.
14.10.2007 11:10:28
Zdravíme vás z malebné Peruce a přejeme hlavně zdravé miminko.
My čekáme přírůstek v únoru a shodou okolností jsme si z naši matriky vypůjčili knížku o jménech. Doporučuju!!Tam určitě nápad najdete :
Miloslava Knappová
Jak se bude vaše dítě jmenovat
Nakladatelství Akademia

S pozdravem Naďa s rodinou :-)
 Příspěvky 110 z 58 [Dalších 48 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.