| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Péče o děti s rozštěpovými vadami

 Příspěvky 110 z 109 [Dalších 99 >>]
  • 
26.8.2015 14:24:13
Dobrý den, naší Lucince je 19m a pořád nechtějí v Praze udělat plastiku patra, kvůli srdeční vadě. Myslíte, že v Brně by to udělaly? Děkuji za odezvu
20.9.2014 19:37:22
Na webových stránkách Občanského sdružení Šťastný úsměv najdete nově zpacované informace o Pierre Robinově sekvenci a zkušnosti maminek dětí narozených s touto vadou: http://stastny-usmev.cz/informace-o-prs/
Pierre robin
  • 
9.2.2013 20:42:02
Spoustu informací o Pierre - Robinovu syndromu a rozštěpu patra, ktrý ho provází, najdete na stránkách OS Šťastný úsměv v sekci péče o dítě http://stastny-usmev.cz/pierre-robin-syndrom/
Dandy
24.2.2011 21:18:43
Dobrý den,
mohla bych se zeptat, jak jste to měli s papáním? zda vám to šlo v pohodě, anebo jste to měli komplikované?
potřebovala bych poradit...děkuji!
Dandy
24.2.2011 21:13:50
Dobrý den,
máme 4 měsíčního chlapečka a máme podobný problém..
potřebovala bych poradit, pokud by jste byla ochotná, mohla by jste se mi prosím ozvat na mail: dandy.ketty@seznam.cz
  • 
11.2.2011 17:50:56
Mám dceru,která se taky narodila s tímto syndromem.Už v porodnici jsme měli problémy z kojením,protože má propadlou bradu.Tak ji druhý den po porodu odvezli do dětské nemocnice,tam byla 1 den v inkubátoru a krmili ji sondou.Ale dávali jí moje odstřikané mléko.Pak jsem se tam taky nechala za ní hospitalizovat,abych se naučila o ní starat.Po týdnu nás pustili domů.Krmím ji převážně stříkačkou.Habermannův dudlík odmítá...asi v půl roce ji čeká zákrok.a to horní patro.Budou jí dělat plastiku.Prej jí toho v budoucnu čeká tých zákroků víc...taky jí zapadává jazyk.musí ležet na boku,či na břichu.ten jazyk má asi o 2 cm kratší...Snad to vše zvládneme a v dospělosti to na ní nepujde vidět a bude v pořádku.V rodině nikdy nic takového se nevyskytlo.Byli jsme i na genetice...
  • 
8.4.2010 20:20:10
Máme 3 letou dcerku s celkovým jednostranným rozštěpem, nyní po operaci patra. Je veselá, živá, mluví docela dobře, trošku problém se š,ž,č,ř....ale co tak sleduji, tak to je i u dětí bez rozštěpu normální.
Mám dotaz na jizvičku po sešití rtu, lze jizvu nějak vyhladit, máte s tím někdo zkušenosti (kde nechat upravit, jaký zákrok, nějaké foto před a po...), myslím, že by to velmi pomohlo nejen mne, ale všem rodičům.

Předem díky Petr
  • 
3.11.2009 22:37:21
ahoj.my jsme měli rozštěp měkkého patra a nyní je syn 5 měsíců po operaci a je naprosto zdravý.Pokud si budeš chtít psát email je konvickova@spoluzaci.cz~;)
Brutonka, syn s rozštěpem
  • 
20.6.2009 23:20:16
Tak to je opravdu nádherné a určitě si to budu pamatovat s tím,jak bude můj syn růst. Každá podpora je pro mě neocenitelná.~:-D Díky za takový příspěvek
lucia pre máriu a8a9 rčných synov
  • 
31.1.2009 16:40:50
ahoj mária, volám sa lucka a 21.01.2009. sa my narodil syn s obojstraným rázštepom pier dasna a podnebia a chcela by som vediet kde oprovali tvojho syna v ktorej nemocnici a kto a kolko mal mesiacov bola by som rada keby sme si mohly písat na maili mám velmi vela otázok ohladom thto a v mojom okoli nepoznám nikoho kto by sa s takým problémo už stretol ak nie tak aj odpoved postačí zatial ti dakujem. S pozdravom Lucka
 Příspěvky 110 z 109 [Dalších 99 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.