| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše zkušenosti s příkrmy

 Příspěvky 110 z 50 [Dalších 40 >>]
30.6Andriik16
30.1.2016 20:59:53
Já jsem pořád měnila příkrmy ovocné, zeleninové. Na cestu ven jsem brávala ty v tom pytlíku, aby je papala sama.
Peťulka
3.4.2013 14:13:09
Náš Kryštůfek nechtěl o příkrmech ani slyšet, takže jsme si s manželem mohli zdát o problému, že bychom si nevěděli rady, kdy miminku dávat jaký příkrm. Narazila jsem ale na zajímavou stránku http://ucime-deti.cz/jak-naucit-dite-jist-priborem-vek-2/, která mě celkem příjemně uklidnila a malý nám podle návodu začal pomalu (i když ne vždycky) papat, jak se má :-), takže paráda ~z~.
Narazili jste na podobný problém i vy? A co si myslíte o tom návodu, vyzkoušeli jste někdy něco podobného?
Jacoby
5.5.2010 11:22:17
Chci jemon poděkovat, díky přečtení Vašeho článku jsem se ujistila, že hokej v tom co dávat a nedávat miminkům mají asi všechny maminy. Při prvních příkrmech svého synka jsem si připadala jako cvok. Luštila jsem knížky a časáky ale jedna knížka uvádí tohle a druhá zase něco docela jiného. Jogurt někdo doporučuje a jiný aspoň do 8 měsíce tvrdě zavrhuje, lepek jakbysmet... A to ani nemluvím o tom, že některé věci zavrhuje můj synek. Třeba takovou brokolici a první rýžové kašičky, ty ostatní s lepkem má rád. Nakonec jsem si musela zvolit svoji vlastní střední cestu a ta se moc podobola té Vaší. Přestala jsem se stresovat doporučeními a do puntíku je dodržovat a syn prospívá docela dobře, takže to tak asi bylo nejlepší.
svkikina
17.2.2010 13:52:29
Dočetla jsem se , že celer stejně jako vejce je výrazným spouštěčem alergické reakce.
military
18.1.2010 15:06:08
Příkrmy jsme začali zařazovat od šesti měsíců, vzhledem k tomu že moje dcera byla od třech měsíců na UM a ještě k tomu má citlivější bříško, takže jsme zkoušeli i jiná mléka, Příkrmy jsme začali podávat na doporučení paní doktorky.Nejdříve to byla mrkev, uvařená a propasírovaná přes sítko, pak brambor taktéž uvařený a propasírovaný.Pak dohromady brambor a mrkev. Pak jsme začali dávat maso bílé,krůtí, týden pauza a pak polovina žloutku týden a pak pauza. Od sedmého měsíce jsem do brambor s mrkví začala přidávat kukuřičnou mouku (neuspěla, dcerka měla horečku), tak teď dáváme rýžovou mouku. Odpoledne buď vařené jablíčko, nebo banán, který momentálně prská ven, nebo v přesnídávce od Hami hrušku, švestky.
Další potraviny budeme přidávat později.
Lassie66
2.3.2009 15:31:02
Červíku, tak to je škoda. Ovšem jestli bude náš synek po tatínkovi, pepř uvítá a ještě tam bude chtít přimíchat piri-piri papričky ~t~.
červík + V. 6/03 + L. 5/08
2.3.2009 14:55:26
do příkrmů od 6. měsíce je přidávaný BÍLÝ PEPŘ~d~ próóóč????~q~

začali dělat nový obal a je přidané různé koření a do většiny maso-zeleninových příkrmů i bílý pepř~q~
vlastně všude kde je maso je i pepř~q~

dneska jsem ochutnala a pálí mě z toho pusa, se nedivím že to syn prskal~n~
původní Sunárek mu chutnal~w~
červík + V. 6/03 + L. 5/08
28.2.2009 22:48:33
do příkrmů sunárek je od 6. měsíce přidávaný BÍLÝ PEPŘ~d~ próóóč????~q~
Pavla111
18.5.2008 16:28:49
Ahojky, hořká chuť HA mlék je naprosto v pořádku. Je to tím, že tyto mlíčka obsahují částečně štěpenou bílkovinu, která nahořklou chuť způsobuje. Já malé dávám Nutrilon HA, který je prý ještě víc hořký než Beba. A jak jí chutná!:-)
19.4.2008 11:12:41
Mám 7měsíční Vendulku, od 4 měsíce jsem ji začala postupně dávat zeleninovou a ovocnou přesnídávku a teď bych jí chtěla vařit sama. Bohoužel nevím co, tak vás prosím o zaslání nějakých receptů - co jí uvařit k obědu, děkuji.
 Příspěvky 110 z 50 [Dalších 40 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.