| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V jakém věku zvládne dítě počítač?

 Příspěvky 110 z 21 [Dalších 11 >>]
21.1.2009 18:46:45
tady je to
Sissi
  • 
28.10.2007 10:06:37
Krátkozrakosti v souvislosti s počítačem bych se nebála. Já jsem z generace, která se setkala s počítačem poprvé kolem patnácti let v tom lepším případě, a mezi svými vrstevníky si připadám bez brýlí docela jako exot :o)
jana
  • 
7.12.2006 12:10:36
Ahojte!Taky mám jedenáctiletou dcerku a už nosí brýle.Snad to není jen tím mžouráním do compu.Momentálně začíná šetřit na noťas,ale to už bude snad spíš na výuku a nějaké surf. na netu.Nesedí tady denně,ale tak třikrát týdně-celkem tak 4-5 hod. týdně hádám.
Emily
  • 
4.12.2006 20:21:59
Ahoj dámy, má dcera je opravdu velmi spokojená, jak jsem psala už v rubrice děti a peníze, má i svůj vlastní počítač, respektive notebook, s pevným připojením, stále surfuje, ano, mě to ovšem nevadí, taky mě nevytahuje od televize když se dívám.

Papapa

P.S: je jí 11
  • 
22.10.2006 20:32:56
Deti jsou velmi sikovne a bystre ve vsem, ale hodinka ve 2 letech na pocitaci je hodne dlouha doba, v 10 letech ji nevytahnete z pokoje ven.Podle americkych studii max 15 minut denne v tomhle veku. a paradoxne vetcina materskych skolek, tech drazsich a lepsich ani televizi a ni pocitac nepouzivaji ve tride.Vim to z vlastni zkusenosti.
Jitka_holky_2000_2002
23.2.2003 21:36:27
Omlouvám se ještě ne 3-letá. Ubíram rok vlastní holčičce. HaAHAHA
Jitka
Jitka_holky_2000_2002
23.2.2003 21:31:40
Chci vám doporučit http://www.kidsgames.org je tam hrooooomada hraní, učení, písniček a puzzlí pro děti - i pro ty maličké (modrý balónek 0-6). Je to anglicky, ale moje ještě ne dvouletá holčička, si tam sama brouzdá a anglina jí nijak načiní problémy.
Jitka
  • 
2.1.2003 15:38:22
Myslím, že názor typu "moje děti ve věku x let už umí skládat puzzle" ukazuje praktickou stránku věci, ale jen tu, "že to jde".
Tenhle článek jde dál, protože ukazuje, kam to (také) může vést. Ukazuje za opravdový výzkum.
Neměli bychom být jednostranně nadšeni dovedností dětí (ty zvládnou leccos), ale měli bychom přemýšlet o smyslu počítače, programů...
Míša
Ilona
  • 
1.10.2002 13:42:23
Mám 5 letou dceru a od 2 let chodí na počítač.Ze začátku jsem jí pouštěla různé píšničky a pohádky program "Klubíčko" a později jsem jí začala kupovat "Dětské koutky",které se pak časem naučila ovládat sama.Moje dcera je lehce retardovaná a dělá jí problém se na něco soustředit,ale u počítače vydrží a hodně se na něm naučí.Myslím si,že počítač je pro děti dobrá věc,ale samozdřejmě nesmí u něho sedět pořád. Ilona
14.2.2002 21:51:40
Moc se mi článek líbil, už jenom proto, že i u nás doma to je podobné. Máme 3,5 letého syna a už před rokem, kdy jsme si koupili počítač nás Tomášek hodně překvapil. Nejenže se zžil s počítačem velmi brzy, dokonce dříve než můj manžel, který je co se počítače týká naprostý začátečník.
Dnes si ho umí sám pustit, otevřít si, co zrovna chce ( dětské hry, omalovánky, atd.) a když ho to nebaví tak ho vypne, vše tak jak se mu to ukázalo, že je to správně. Kdyby mi někdo před touto naší zkušeností řekl, že jeho tříleté dítě tohle umí, pomyslela bych si - určitě vymýší. No a až teď jsem pochopila, že je to prostě tak. Učí se ti mrňousi rychle!
 Příspěvky 110 z 21 [Dalších 11 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.