| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Každé ráno

 Příspěvky 12 z 2 
Magda Silná
  • 
2.7.2001 20:50:07
Mluvíte mi z duše. Děkuji za výstižnou odpověď. Potěšilo mne, že nejsem sama. Tento způsob jsem praktikovala do doby než mne počet dětí naprosto převálcoval (užívejte, už se vám to také krátí). Mějte se moc hezky, bezproblémový porod, zdravé miminko a šťastnou rodinu Vám přeje Magda
Jana, Týnka 2 roky, + 39. týden
  • 
29.6.2001 21:37:39
Milá Magdo,
mám pocit, jako byste ten článek psala o mně a mé rodině!!
Jsem na tom naprosto stejně: o půlnoci se musím nutit, abych už šla zalehnout, že ráno MUSÍM vstávat a ráno, když ke mně Týnka mezi pátou a šestou nakluše, bych dala jmění za hodinu spánku navíc!
Naštěstí mám taky hodného manžela, který aspoň o víkendech nastupuje ranní službu (nemám výčitky, je to typ "skřivan" a raději si schrupne po obědě než ráno). A naštěstí je moje dceruška zlatá a hodinku si umí hrát sama. Pro mně to pak sice znamená uklidit kompletně celý byt, protože běhěm té hodiny vystěhuje vše ze šuplíků, dokonale promíchá "obsahy" jednotlivých pokojů, roznese z kuchyně jídlo a pití po bytě, obloží mně v posteli kuchyňským náčiním, ovladači a hračkami, sundá sušící se prádlo ze sušáku a na pyžamko si obleče šatičky... Ale ta hodinka je TAK SLADKÁ, že mi to za to většinou stojí....
A říkám si - až budou v pubertě, bude nás zase rozčilovat, jak můžou vydržet spát čtrnáct hodin a jestli to není škoda, prospat celé dopoledne (nám už to možná tak dobře nepůjde....)
:-)))) Ahoj Jana
 Příspěvky 12 z 2 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.