| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Orientální tanec v těhotenství

 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]
Šárka
  • 
6.1.2011 19:15:50
to nefunguje:).. Ale našla jsem nové stránky www.dalila.cz
  • 
29.9.2009 14:49:58
Dobrý den, pokud ještě sháníte kurzy v Praze, doporučím Vám www.atiya.cz www.eglal.cz nebo mé kurzy www.cernasarka.cz Hezký den Šárka Černá
marcela
  • 
31.10.2006 10:06:16
okamžitě zajdi k doktorovi - mě se to stalo tento pátek a zavřeli mě na 3 dny do nemocnice s tím, že to může být oddělování placenty od dělohy a dalších 1000 věcí - nakonec zjistili úplně jiný problém ale to je zase o něčem jiném :-(
31.10.2006 9:43:09
Ahoj
dr. bych zavolala a jela bych k němu. krvácení a špinění není v těhu normální. špinění může být nakonec v pořádku(že s etřeba jen víc zvětšila děloha nebo něco podobného) ale neriskovala bych
Simča, 19. týden
  • 
31.10.2006 9:26:01
Ahoj holky, ode dneška od rána mám nepatrný hnědý výtok - jako poslední den menstruace, tak nevím jestli mám začít plašit a volat na gyndu, ať se na mě podívá nebo je to normální? Jsem v půlce 5. měsíce, 26 let. Prosím poraďte :o(
30.10.2006 18:56:36
šimi pomalu se může, bubínky pomalu bez akcentu jsme taky tančily,osmičky,všechny krouživé pohyby pomalu..
30.10.2006 18:55:00
Ahoj Ivano
Tamara Marková z A centra v Praze má speciální kurzy pro těhuly.Já k tamarce chodila se všema dětma tančit. Hlavní bylo,že se tančí v pomalém rytmu. kdyžtak se jí myslim můžeš zeptat
www.materstvi.cz
  • 
30.10.2006 17:37:50
Dobry den,

orientalnimu tanci se venuji 4 roky a 1 rok ho ucim, jelikoz mam mezi tanecnicemi i jednu nastavajici maminku, rada bych se dozvedela, ktere tanecni prvky jsou pro tehotne vhodne. Toto neni prvni clanek, ktery jsem na toto tema cetla. Bohuzel maji vsechny jedno spolecne, vyzdvihuji uzitecnost a vhodnost orientalniho tance pro tehotne, ale nikde jsem se nedocetla, ktere pohyby jsou vhodne a naopak. Od sve lektorky vim, ze trasy (simi) je treba vynechat a vzpomenout si na ne az pri vlastnim porodu, sama jsem dosla k nazoru, ze vhodne jsou krouzive pohyby, ale co dal?
Je hezke, ze pisete o tom, ze mnoho knih pojednava o tanceni v tehotenstvi, skoda, ze neuvadite ani jediny priklad.
Dekuji Vam za odpoved.

IM
Eva K
  • 
1.8.2005 9:52:02
http://www.materstvi.cz/materstvi/index.php?page=0
Kristina
  • 
19.4.2005 15:06:01
Jinej zase nerozdejchá, že napíšeš těhotenství s tvrdým y!
Možná ani nevíš co orientální tanec je.
 Příspěvky 110 z 43 [Dalších 33 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.