| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Moje děti do školy nechodí

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 152 [Dalších 132 >>]
Šešule
31.3.2012 14:33:02
Žluťásku, to je zajímavý. Osobně bych děti do Skauta docela dala, ačkoli jsem s ním sama nikdy nic společnýho neměla. Má pro mě punc důvěryhodnosti a co se socializace týká, tak mě lepší kroužek nenapadá~d~
Šešule
31.3.2012 14:28:33
Kočanská, nevšimla jsem si vyloženě odsuzujících příspěvků. To, že by do toho většina nešla, je věc jiná- to je věc možnosti volby~;)
Panímáma
  • 
30.3.2012 15:46:52
Já mám k domácímu vzdělávání výhrady. Myslím, že školní kolektiv naučí děti se otrkat a prosadit a někdy i vymanit se z vlivu matky, která za ně všechno vyřeší.
Stejně jednou půjdou na další školy a budou se muset srovnat s "normálním" světem i s tím, že nejsou všichni hodní a fér. Myslím si, že na střední škole se minimálně ze začátku budou na podomácky vzdělané dítě dívat jako na podivína, co se vymyká, i kdyby bylo sebechytřejší.
Ale každé rodiny věc, já bych ale do toho nešla.
susu
  • 
30.3.2012 10:47:33
Najdi mi, kde píšu, že se má dcera ráda učí.

Sorry, ale motáš to všechno dohromady a podsouváš mi věci, které jsem určitě nepsala a ještě na mě útočíš. Tomu se nedá říkat tolerance.
Pawlla
30.3.2012 10:42:48
Ano,překvapilo mě velmi,že dítě,které se rádo učí a komunikuje jen s "chytrými dětmi" jinak trpí,je najednou obtížně spolupracující,v otázce učení,jo mám pocit,že si protiřečíš.~d~
susu
  • 
30.3.2012 10:25:22
Tady se řešilo, že některé děti(a konkrétně má dcera) moc nespolupracují v domácí výuce a ty ses navezla do mé dcery a do mě.
Pawlla
30.3.2012 10:21:33
Přesně tohle se tady řešilo,socializace,potřeba různorodého kolektivu.
susu
  • 
30.3.2012 9:57:33
A proč to vytahuješ v článku o domácí škole, kde se nic takového vůbec neřešilo a můj příspěvek byl o nečem úplně jiném?
susu
  • 
30.3.2012 9:55:30
Najdi mi, kde jsem psala, že mezi zvláště nadané děti počítám i svoji dceru.
Pawlla
30.3.2012 9:51:49
Ty jsi psala,že všechny nadané děti,tedy včetně tvoji dcery trpí tím,že jsou ve třídě s méně nadanými dětmi,protože si s nimi nemají co říct,takže pokud teď zase obhajuješ socializaci,tak si protiřečíš.~d~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 152 [Dalších 132 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.